“Пенелопа” 1 серія дивитись

Пенелопа

“Пенелопа” 1 серія – починає розповідь про добру і мрійливу ​​дівчину Алену, про її бажання дочекатися любові , щоб любили її і любила вона.

“Пенелопа” 1 серія опис

Алена, добра і красива, юна дівчина, працює в порту. Місцеві хлопці задивляються на неї, але вона відкидає всі залицяння і чекає великої любові.

Живе вона з хворою тіткою, її запрошую вчитися в Петербург, але вона відмовляється, не може залишити її одну.

Її уваги домагається Сергій Крабов, і просить її подруги привести її на дискотеку.

Одного разу в порт припливає ” прекрасний принц ” з дівочих мрій. Красень Іван – помічник капітана корабля. Їх корабель змушений був зупиниться в їх порту з причини поломки. Сергій та Іван колишні одногрупники, і на дискотеці Іван знайомиться і Аленою і йде проводжати її додому. З його появою в життя дівчини приходить казка – вона без пам’яті закохується і зовсім втрачає голову.

Коли ж приходить час прощатися , Іван залишає Альоні брелок – талісман і обіцяє неодмінно за неї повернутися. Але проходить декілька днів, а він не телефонує. Але чи зуміє Пенелопа дочекатися свого Одіссея , або їй судилося провести життя на самоті , сидячи на березі і дивлячись на морські хвилі ?

Приїжає Артем і знову пропонує поїхати на навчання. Вони йдуть на вечерю до його батьків.

“Пенелопа” 1 серія дивитися

“Пенелопа” 2 серія дивитись

Режисер: Ольга Перуновская

Актори «Пенелопа»Любов Баханкова, Ілля Алексєєв, Олексій Янін, Сергій Мухін, Людмила Нільська, Леван Мсхиладзе, Павло Новіков, Тимофій Смирнов, Валентин Самохін,  Лейла Кирилова,  Ігор Скрипко, Катерина Крупеніна, , Ксенія Ільясова,  Ян Цапнік, Володимир Литвинов,  Людмила Гаврилова,  Надія Іванова,  Денис Урюпін,  Олена Коллегова,  Олександр Стефанцов,  Юлія Півень,  Лапіна Анастасія, Олександр Усердин,  Євгенія Люта,  Валентин Варецький, Світлана Йозефий,  Наталія Батрак,  Євген Антонов, В’ячеслав Бухаров,  Лариса Домаскина, Михайло Волков, Кирило Петров

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар