“Повернення додому” опис серій

П

“Повернення додому” зміст серій мелодрами 2011 ви дізнаєтеся в цій статті.

“Повернення додому” опис серій

1 серія “Повернення додому” опис
Юрист Гліб Бєлов приїжджає в Москву на роботу на запрошення однієї з великих компаній. В аеропорту він зустрічає однокласницю Сашу, з якою не бачився 20 років. Саша знайомить його зі своїм чоловіком Вадимом і сином Глібом.
Багато років тому Гліб виїхав з Москви після смерті їх однокласниці Соні. Гліб зупиняється в квартирі своїх батьків, які померли за час його відсутності.
Дронов, голова компанії, вводить Бєлова в курс справи. Йому належить оформити велику угоду з французами.
Гліб Бєлов допомагає Глібу-молодшому виплутатися з неприємної ситуації з міліцією. Молодший просить нічого не говорити батькам. Бєлов їде на роботу, Гліб-молодший залишається у нього в квартирі.
Гліб знайомиться з Міланою. На прохання Дронова, вона опікуватиметься роботою Гліба.

2 серія “Повернення додому” опис
Гліб-молодший знайомиться з Анею, яка приїхала в гості до Бєлова. Глібу вона подобається.
Дронов говорить Мілані, що його трохи бентежить нестримність Бєлова, і просить Мілану доглянути за Глібом.
Аня хоче залишитися в Москві з Глібом. Але він проти цього і обіцяє повернутися до Новосибірська, як тільки закінчить роботу в столиці.
Гліб просить Мілану надати йому ті архівні матеріали, які потрібні для роботи і які від нього чомусь приховують. Мілана віддає розпорядження. Користуючись тим, що секретарка виходить, Гліб переписує на флешку всі документи, але вони французькою. Він дзвонить Саші і домовляється, що Гліб-молодший йому допоможе з перекладом.
Бєлов розповідає Мілані, що офіційна діяльність компанії – ширма для проведення темних оборудок. Він просить Мілану йому допомогти вивести всіх на чисту воду.

3 серія “Повернення додому” опис
Гліб Бєлов збирається на вечерю з Міланою. У цей час дзвонить Віка і пропонує зустрітися. Бєлов посилається на зайнятість на роботі і пропонує перенести зустріч.
Гліб-молодший не схвалює такої кількості жінок навколо Бєлова, називає його бабієм. Віка, сидячи у своїй машині, бачить, як Бєлов виходить з під’їзду і їде. Віка слід за ним.
Бєлов говорить Мілані про темні оборудки Дронова. Мова йде про “розпил” бюджетних коштів. Мілана дивується, чому Бєлов так їй довіряє, але Дронову не дзвонить.
Саша телефонує Бєлову і читає фрагменти свого щоденника про те, що до Соні перед її самогубством хтось приходив. Бєлов їде до Орєхова в ресторан. Він змушує Орєхова згадати ту страшну ніч, коли Соня вистрибнула з вікна, звинувативши в передсмертній записці у своїй смерті Гліба.

4 серія “Повернення додому” опис
Гліб Бєлов приїжджає до Саші. У них відбувається розмова, важка для обох. Саша пояснює, що Наташа Симакова любила Гліба і шукала його, коли їй поставили діагноз рак. Зневірившись, вона приїхала до Саші і попросила взяти сина Гліба-молодшого до себе після її смерті. Бєлов вимагає сказати, хто батько хлопчика.
Бєлов приїжджає до будинку Мілани. Вона виходить, вони розмовляють. Мілана повідомляє, що Дронова забрали в лікарню – погано з серцем.
До Орєхова приходить кредитор і вимагає повернути борг. Термін – тиждень. Орєхов розгублений, він обіцяє знайти гроші за цей час.
Бєлов зірвав угоду, яка обіцяла великий прибуток не тільки Дронову, але і йому, Орєхову. Добряче випивши, Орєхов приїжджає на квартиру до Бєлову. Йому відкриває Гліб-молодший. Орєхов тут же видає, що Гліб-молодший – син Наташі Сімакової і Бєлова. І влаштовується щоб почекати Бєлова. Він каже, що Бєлов вдруге зламав йому життя.
Після ухода Орєхова Гліб-молодший не витримує і читає лист, який його мама писала для Гліба Бєлова.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар