«Чужий» серіал 2014

Ч

Чужий – серіал настільки гарний і драматичний, і настільки хороший і переконливий Горобченко, що дивитися, чесно кажучи, вже тяжко. Протягом усіх серій йде цькування хорошої, доброї, порядної людини.

«Чужий» скільки серій – в серіалі 24 серії

«Чужий» актори

Актори: Сергій Горобченко, Олександр Тараньжін, Сергій Кошонін, Володимир Постніков, Анна Донченко, Валерія Сухачева, Марія Зіміна (II), Олександра Большакова, Костянтин Фільченков, Андрій Левін, Дмитро Паламарчук, Денис Горін, Максим Блінов, Дамір Мамінов, Олена Ліпєц, Василь Кортуков, Олег Шіршін, Філіп Могильницький, Наталія Андрєєва, Андрій Бабенко, Дмитро Аверін, Інна Орєхова, Ігор Качаев, Сергій Інтяков, Дмитро Кузеняткін, Надія Черних, Борис Хасанов, Костянтин Хасанов, Олексій Рассоховатскій, Василь Шевцов, Валерій Полєтаєв, Сергій Романюк (II), Роман Грибков, Микола Колосов, Володимир Смілянець, Вадим Франчук, Марія Шустрова, Ілля Савельєв, Дмитро Лебедєв (III), Кіра Кауфман, Антон Багров, Сергій Колос, Юрій Філіппов (II), Сергій Харитонов, Олександр Лісіцин, Ілля Власов (II), Андрій Вергеліс, Володимир Мойковскій, Георгій Мещеряков, Ольга Альбанова, Наталія Індейкіна, Ірина Ларіонова, Микита Хозяїнов, Андрій Обарухін, Руслан Артюхов, Федір Гукасян, Артем Анчуков, Дмитро Макєєв, Андрій Абрамов, Віктор Бабич, Юрій Ковальов, Ігор Сергєєв (II), Іван батареї, Едуард Сергієні, Олександр Овчинников (III), Георгій Поздняков, Філіп Чевичелов, Ольга Кожевникова, Сергій Красовський (II), Марія Російських

«Чужий» опис

Головний герой серіалу, Михайло Арістов, після розлучення приймає рішення повернутися на батьківщину з Австралії, де працював рейнджером в національному парку. Він абсолютно не уявляє собі реалій життя в сучасній Росії. Він звик до суспільства рівних перед законом людей, до поліції, яка цю рівність захищає, до покарання злочинців, незважаючи на персоналії. В результаті випадкового вуличного конфлікту на Арістова порушують кримінальну справу. Єдиний, хто може йому допомогти – начальник карного розшуку одного з районів полковник Водяний, вітчим старого шкільного друга. В якості  послуги у відповідь, Водяний пропонує Арістову попрацювати в якості його агента, ставши водієм салону елітного «ескорту». Він повинен серед дівчат, що працюють в салоні, вичислити повію, пов’язану зі злочинцями, які вчинили наліт на маєток олігарха Акулина. Аристов і не уявляє, до яких глобальних змін у його житті, до яких драматичних подій приведе його це прохання.

«Чужий» інформація про серіал

Режисери: Георгій Даніелянц, Вадим Саетгаліев, Петро Забєлін

Сценаристи: Максим Єсаулов, Дмитро Філіппов (II), Роман Лебедєв (III)

Оператори: Микита Рождественський, Гліб Климов, Федір Ордовський

Композитор: Андрій Іванов (III)

Художники: Катерина Лизогубова, Ігор Карєв

Виробництво: Форвард-Фільм

Рік: 2014

Прем’єра: травень 2014 (Ізраїль +), 2 грудня 2014 (2 + 2, Україна), 22 грудня 2014 (НТВ)

Cерій: 24

Жанр: бойовик, детектив, кримінальний фільм

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар