“Чужий серед своїх” опис 11-16 серій

Ч

Чужий серед своїх – серіал 2014 року, історія життя однієї людини. Опис 11-16 серій “Чужий серед своїх” ви можете прочитати в цій статті.

“Чужий серед своїх” зміст серій

11 серія «Чужий серед своїх» опис

Гоша став віруючим, він хоче відправитися в монастир на Афон, і просить привезти мати, щоб проститься. Мати щаслива, що син живий і змінився.

Сергій вносить хороші пропозиції по будівництву «Перфанона», але витратні. Комаров в захваті. Дмитро незадоволений, що Сергій не погодив ці питання з ним. Бовин вважає Комарова п’яницею, і мріє прибрати його з фірми.

Катя працює на фірмі Комарова. Комаров обіцяє дружині більше не пити.

До Бовина приходить Поліна, розповісти про самоуправство його наркодилера Марка. Бовин посилає Сергія розібратися з Марком, який втридорога продає товар, а Дмитру платить мало.

Мати Сергія йде в лікарню до Колі, але той не хоче допомоги від неї.

Сергій їде до Марка, бачить там охоронця Володю (з яким вони сиділи). Марк загрожує Сергію, каже що розбиратися буде тільки з Бовиним.

Катя, на прохання Сергія, знаходить у відділі документи про фінансове становище фірми Комарова.

Сергій зустрічається з Володимиром, і з його допомогою пробирається до Марка.

12 серія «Чужий серед своїх» опис

Катя змінює Денису з Сергієм, чоловік хоче розлучення.

Сергій з Бовиним їдуть на зустріч з Марком, в результаті Марка з охоронцем убили. Дмитро довіряє Сергію і показує лабораторію, з виготовлення наркотиків.

Єгор розважається з Поліною, яка теж продає наркотики Єгора. Дружина Комарова йде до Маші, яка розповідає, що ніколи не любила Єгора, і була вагітна від іншого. Маша в депресії, п’є.

Волков з ФСБ, з яким співпрацює Сергій, йде до свого начальника, розповідає про розслідування, що Бовин керує величезною системою збуту наркотиків. Але реакції від керівника немає, він обіцяє це обговорити з вищим керівництвом.

Поліна доповідає Бовину, що Єгор, не проводить ніяких махінацій з продажу його товару.

Сергій розвозить наркотики продавцям Єгора, в т.ч. і Єгору, якого просить не займатися подібними справами.

Сергій з Катею разом, але поки вирішили не афішувати їх відносини.

Єгор влаштував бійку в клубі через наркотики. Бовин доручив розібратися з міліцією Сергію.

13 серія «Чужий серед своїх» опис

Бовин сказав Єгору повернути гроші і звільнив. Єгор з Поліною та Олею йдуть в кімнату страху, де його вбивають. Поліна тікає.

Катя приходить до Сергія, там зустрічає Гошу. Пізніше Гоша побачивши сина Каті розуміє, що Сергій його батько.

Мати Сергія приходить до Колі додому, у неї починаються пологи … народжується дівчинка.

Катя має намір показати аудиторам справжні документи по фінансовому становищу фірми, але Сергій просить ще почекати. Сергій упевнений, що Комарова обманює Бовин, якому той довіряє у всьому.

З пологового будинку мати Сергія зустрічають і її сини і Коля. Вони всі їдуть додому.

Поліна купила пістолет і має намір помститися за смерть Єгора. На похоронах Єгора, вона стежить за Бовиним і Сергієм. Поліна стріляє в Бовина …

14 серія «Чужий серед своїх» опис

Дмитро не йде в поліцію, але наказує своїй охороні зловити Поліну. Бовин розповідає, що це він віддав наказ убити Єгора, йому з ФСБ доповіли, що його хтось здає, він вирішив, що це Єгор. Сергій їде додому, щоб проводити брата на рейс і повідомляє фсбшникам, що в їх конторі «кріт».

Поліна стріляє в Сергія, але Гоша закриває брата … Гоша розуміє, що помре і просить поховати його за містом, а рідним сказати що він поїхав.

Сергій з Володимиром їдуть в наркопритон, де часто бувала Поліна, але вона вже мертва. Сергій там же бачить Машу, яка стала наркоманкою, він забирає її до себе.

Комаров віддає права керування фірмою Бовину, адже сам побивається за сином і постійно п’є. Дочка Комарових Оля після пережитого шоку не реагує на зовнішні дії.

Сергій розповідає Каті про Гошу. Син Каті ненавидить його, так як він зруйнував сім’ю його батьків.

Волков (ФСБ) йде до вищого начальства, так як своєму після витоку інформації не довіряє. Начальнику Волкова доручають знайти «Крота» …

15 серія «Чужий серед своїх» опис

Сергій каже матері, що Гоша в монастирі, але батько розуміє, що він бреше. Сергій просить ФСБ при операції не втручати Комарова. Просить Комарових виїхати, але Павло слухати його не хоче. Дружина з донькою виїжджають до Франції одні.

Катя шукає сина, який пропав зі школи. Олексій у Дениса, він не хоче жити з нею. Льоша дізнається, що його батько – Сергій.

Катя йде до Сергія, але бачить у нього Машу, і тікає, не слухаючи ніяких пояснень.

Бовин відправляє Сергія у термінове відрядження, він їде з Володимиром, там їх б’ють і замикають.

ФСБ пробираються на завод, але лабораторію вже встигли вивезти. Волкова усувають від справ.

Катя викачує звіти з комп’ютера Бовина, він про це дізнається. Олексій просить Катю розповісти Сергію, що він його син.

16 серія «Чужий серед своїх» опис

Сергію з Володею вдається втекти. Катя в реанімації після побоїв Павука. Вона встигла сказати Сергію, що Олексій його син.

Волкова викрав Павук, щоб дізнатися хто зраджує Бовина.

Сергій йде до Бовина, щоб довести, що він не зраджував його. На його очах помер Волков. Сергій робить зрадником в очах Бовинаа – Павука, той його вбиває.

Бовин доручає Сергію доставити їх лабораторію в інше місто. Сергій з Володимиром очолюють цю операцію. По дорозі їх повинні зупинити ФСБ.

Бовин зрозумів, що Сергій зрадник, дізнався, що Олексій його син і викрав його.

Тепер Сергію необхідно встигнути врятувати сина до початку операції ФСБ …

Читати “Чужий серед своїх” опис 1-5 серій та опис 6-10 серій.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар