“Чуже щастя” серіал

Ч

“Чуже щастя” серіал 2017 року про дружбу, кохання та заздрість.

“Чуже щастя” скільки серій – в серіалі 8 серій

“Чуже щастя” актори

У ролях: Юлія Галкіна, Олена Аросьєва, Іван Жидков, Олег Алмазов, Віра Воронкова, Андрій Заводюк, Дарина Білоусова, Ігор Вєтров, Василиса Нємцова, Ян Алабушев, Тетяна Максимова (IV), Григорій Рижиков, Роман Хеідзе, Антон Батиров, Віолетта Давидовська , Олександр Нікольський (II), Марина Кондратьєва (II), Олена Стародуб, Володимир Воробйов (II), Анна Літкенса, Сергій Фатьянов, Тетяна Журавльова (II), Анастасія Савосіна, Раміля Іскандер

“Чуже щастя” опис

“Чуже щастя” опис серій

З дитинства Ігор, Люся і Марина були нерозлучні. Марина — цілеспрямована фатальна красуня завжди була закохана в Ігоря. Але він вибрав тиху і скромну Люсю. Проте закоханість Марини не завадила трійці і після закінчення школи залишатися кращими друзями.

Минуло 15 років. У Ігоря свій успішний бізнес, вони з Люсею щасливі, у них двоє дітей. Марина залишилася їхньою подругою, часто приходить в гості і доглядає за дітьми. Своєї сім’ї у неї поки немає, але вона, нарешті, зібралася заміж за слідчого Аліка.

Спільне щастя друзів затьмарює лише хвороба Люсі. Вона стала забудькуватою, все плутає і втрачає речі. Незабаром Люсю звільняють з роботи. Лікарі не можуть виявити причину недуги, і Марина допомагає влаштувати подругу в елітний санаторій. Але там їй стає тільки гірше.

Люся в напівзабутті знайомиться з іншим відпочивальникам і опиняється в його ліжку. Про це дізнається Ігор. Марина розповідає йому, що Люся — наркоманка і давно зраджує йому з іншими чоловіками…

“Чуже щастя” інформація

Режисери: Борис Рабей, Анна Єрофєєва

Сценарист – Ганна Слуцкий

Оператори – Володимир Володін (II), Юрій Осауленко

Композитори – В’ячеслав Осьмінін, Василь Красовський

Художники – Микола Копанев, В’ячеслав Рибченко

Продюсери – Олександр Кушаев, Ірина Смирнова, Віталій Сіренко, Ілля Папернов (іcп.)

Виробництво – Abc-Film, Русское, Кінокомпанія Film Stream

Прем’єра – 9 березня 2017

Cерій – 8

Жанр – мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар