“Чорна кров” серіал 2017

Ч

“Чорна кров” серіал 2017 року про кохання пристрасне, некероване і руйнівне, яке не підкоряється розуму.

“Чорна кров” скільки серій – в серіалі 16 серій

“Чорна кров” актори

Актори – Марія Порошина, Тетяна Колганова, Дар’я Щербакова, Олег Алмазов, Олексій Коряков, Петро Баранчеев, Олексій Демидов, Дмитро Бджола, Анатолій Лобоцький, Зоя Бєлохвостик, Євгенія Нохріна, Марія Пирогова, Андрій Сенькін, Сергій Жбанков, Максим Брагінець, Святослав Астрамовіч, Світлана Оникій , Вероніка Пляшкевич, Світлана Нікіфорова, Олена Побегаєва, Анатолій Гур’єв, Олександр Суцковер, Іван Павлов, Олег Гарбуз, Валентина Гарцуева, Ігор Денисов, Валентина Бельке, В’ячеслав Павлють, Дмитро Пустильник, Лариса Маршалова, Павло Адамчиков, Даша Новикова, Маргарита Бабарикін, Олександр Павлов (IV), Ірина Нарбекова, Олександр Пашкевич, Ігор Рода, Юліанна Міхневич

“Чорна кров” опис

Ольга та Ірина Котови – сестри, що живуть дружно і щасливо в своєму селі до того моменту, поки не з’являється В’ячеслав, сусідський хлопець. І вони закохуються в Славку обидві, разом, з першого погляду. Слава вибирає Ірину, і Ольга йде на відчайдушний крок – звертається до місцевої чаклунки Глафіри за любовним приворотом. Глафіра попереджає, що зілля “Чорна кров” змінить життя всієї родини, і коротке жіноче щастя Ольги загрожує обернутися прокляттям для всього клану, звільнитися від якого буде практично неможливо. Зніме його тільки смерть близької людини.

Але любов Ольги сліпа, і приворот діє. Пророцтва чаклунки збуваються – один за іншим сестри втрачають близьких людей, а їхні діти не можуть знайти щастя в любові. Скільки ж випробувань припаде на великої родини, поки вони не позбудуться від прокляття, і чи було воно?

“Чорна кров” інформація

Режисери – Олексій Карелін, Анна Єрофєєва

Сценаристи – Марина Покровська, Вадим Вишняков, Лариса Клецова, Геннадій Кондратьєв, Ольга Степнова, Дмитро Степанов

Оператори – Віктор Зубарєв (II), Богдан Форощук

Композитори – Володимир Сайко, Володимир Красовський (III)

Художник – Владлен Семченков

Продюсери – Єгор Юзбашев, Віталій Сіренко

Виробництво – Паламеда Продакшн

Жанр – драма, мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар