“Безсмертник” опис серій 11-20

Безсмертник

Безсмертник” зміст серій нового серіалу про кохання ви можете дізнатися на нашому сайті.

“Безсмертник” опис серій 1-10

“Безсмертник” опис серій 11-20

11 серія “Безсмертник” опис

Ірина знаходить Надю на місці трагедії. Та сидить над закривавленою Ритою і викликає по мобільному «швидку». Надя просить Ірину принести з машини ковдру, щоб укрити Риту. Ірина біжить до машини, відкриває двері і бачить на передньому сидінні диск з оригіналом запису камер спостереження. Ірина ховає його в сумку.
Поки дівчата чекають «швидку», Ірина пропонує Наді поїхати в лікарню разом з Ритою, а вона сама повідомить про подію Ігорю і подзвонить в міліцію. Надя погоджується і, коли приїжджає «швидка», супроводжує Риту в лікарню.
Ірина дзвонить у міліцію і повідомляє слідчому Кірєєву про подію. Подає інформацію так, ніби це Надя збила Риту.
Поліна тим часом проводить таємну нараду з радою директорів «ПАН-Косметікс» і наводить їх на думку про те, що Ігор не справляється зі своїми обов’язками глави компанії.
Ірина, неподалік від «Автосервіс», інсценує аварію і здає свою машину в ремонт – їй потрібно ліквідувати сліди зіткнення з тілом Ріти, які залишилися на бампері машини.
Надя привозить Риту в лікарню. Доктор Сомов констатує, що вона в критичному стані. Надя здає кров для Рити.
Ірина їде на таксі в лікарню і дзвонить Ігорю, повідомляє йому, що Риту збила машина, за кермом якої була Надя.
Борис приходить до тями після побиття бандитами, прослуховує повідомлення Рити про те, що вона вагітна. Про трагедію дізнаються Поліна і Олег, збираються їхати в лікарню.
Ірина приїжджає в лікарню, за нею приїжджає Ігор. Наді доводиться порозумітися з Ігорем. Він роздратований тим, як Ірина подала йому інформацію. У лікарні з’являється слідчий Кірєєв і вимагає, щоб Ірина та Надя поїхали з ним на місце ДТП …

12 серія “Безсмертник” опис

Слідчий Кірєєв докладно розпитує Надю та Ірину про те, що кожна з них побачила на місці ДТП і обіцяє, що це не остання їх зустріч.
Ірина та Надя їдуть додому на машині Марії. Надя ледь не збиває п’яного, який переходить дорогу в недозволеному місці. Це бачать Кірєєв і його помічник Кулик, які їдуть в місто по тій же трасі.
Ігор і Поліна у лікарні. Поліна звинувачує Ігоря в тому, що він кинув Риту одну на трасі. Вони дізнаються, що Рита була вагітна.
Надя та Ірина приїжджають додому. Надя розповідає Людмилі, Миколі і Тамарі про те, що трапилося.
Борис з букетом квітів приходить до офісу «ПАН-Косметікс» і дізнається, що Рита потрапила в аварію. Борис мчить до лікарні, але Рита в реанімації, і його до неї не пускають. Борис зривається на Ігоря, накидається на нього зі звинуваченнями.
Ірину мучать кошмари, вона не може заснути. Ірина виявляє, що втратила свій ножний браслет, випрошує у Тамари машину і вирушає на місце ДТП. Не знайшовши браслет, Ірина вирішує, що це не так важливо – не такий вже це серйозний доказ. Кірєєв сидить у засідці і записує на мобільний відео з Іриною, яка шукає браслет. Насправді браслет вже у Кірєєва.
Ірина знищує диск з оригіналом запису камер спостереження.
Рита приходить до тями.
Надя розуміє, що втратила диск з оригіналом записи камер спостереження, безуспішно шукає його. Надю осіняє здогад …

13 серія “Безсмертник” опис

Ірина повертається додому. Микола пропонує Наді та Ірині відвідати Риту у лікарні. По дорозі Ірині стає погано. Надя і Микола дивуються.
Кулик повідомляє слідчому Кірєєву нові відомості про Надю та Ірину. Кірєєв підозрює, що винуватиця ДТП – Ірина.
Поліна, Борис та Ігор біля ліжка Рити. Вона в свідомості, але говорити не може. Поліна вимагає, щоб Рита згадала, хто її збив. Стан Ріти погіршується. Родичів просять покинути палату.
Надя з’являється в лікарні, Поліна накидається на неї, звинувачуючи у всіх смертних гріхах. Ігор захищає Надю.
Ірина, щоб якось виправдати свій стан, в лікарняному коридорі зізнається Миколі, що вона давно закохана в Ігоря, а Надя позбавила її нареченого. Микола приголомшений.
Олег має намір зробити Риті подарунок до одужання. З легкої руки Поліни він бере на себе обов’язки начальника відділу розробок. Жора повідомляє про це Ігорю, той здивований.
Поліна розмовляє з Кірєєвим – вона впевнена, що в ДТП винна Надя, питання тільки в тому, щоб довести її провину.
Родичів знову пускають до Рити. Разом з ними в палату заходять Надя та Ірина. При вигляді Ірини Риті знову стає гірше.
Слідчий Кірєєв знаходить СТО, працівникові якої Ірина заплатила за ремонт свого автомобіля …

14 серія “Безсмертник” опис

Працівник СТО віддає Кірєєву сережку Ріти, яку він знайшов за бампером машини Ірини – це ще один доказ проти неї.
Олег робить значні успіхи на посаді начальника відділу розробок.
Борис ненадовго відлучається з лікарні. Рита просить медсестру зателефонувати Наді. Про це взнає Ірина, яка крутиться у палати Ріти. Надя негайно виїжджає до лікарні.
Миколі не по собі від того, що він дізнався про любов Ірини до Ігоря – йому шкода дочку. Він обговорює це з Тамарою. Та вважає, що Микола повинен допомогти Ірині роздобути Ігоря, а те, що Ігор любить Надю, його хвилювати не повинно.
Ігор незадоволений тим, що Олег взяв на себе обов’язки начальника відділу розробок, але не може не оцінити високий ступінь його професіоналізму. Ігор тимчасово змиряється з ситуацією.
Ірина проникає в палату до Рити і доводить її до нападу. Рита падає з ліжка, починає задихатися. У палату заходить Надя і кличе на допомогу лікарів. Ірина в паніці тікає з лікарні.
Борис купує Риті обручку.
Доктор Сомов намагається врятувати Риту, але вона вмирає. Борис у нестямі від горя.
Надя приходить додому і повідомляє домашнім, що Ріти більше немає.
На могилі Ріти Борис клянеться помститися тому, хто винен у її смерті …

15 серія “Безсмертник” опис

Поліна розмовляє з Кірєєвим, переконуючи його у винності Наді. Кірєєв обіцяє докопатися до істини.
Надя, прагнучи підбадьорити Ігоря, дарує йому браслет з червоних ниток – тепер у нього є оберіг.
Домробітниця Паніних Галина дзвонить Ігорю і повідомляє йому, що Поліна розпорядилася винести меблі з кабінету Анатолія. Ігор мчить додому і дізнається, що Олег тепер житиме в їхньому будинку. Ігор влаштовує скандал, він упевнений, що Олег – коханець Поліни. Поліна повідомляє йому, що Олег – її син. Ігор не розуміє, чому Поліна ховала його всі ці роки.
На Надю нападає Борис, який упевнений, що в смерті Ріти винна вона. Надю рятують Людмила і Оля.
Кірєєв починає шантажувати Ірину. Він повідомляє їй, що йому відомо, що це вона збила Риту Паніну. Кірєєв віддає їй сережку Ріти, яку Ірина засовує в бампер машини, на якій в день аварії Надя їхала на заміський захід. Експертиза встановлює, що сережка належала Маргариті Паниной.
Кірєєв дає інтерв’ю журналістам, і в інтернеті з’являються статті, що викривають Надю як вбивцю. Акції «ПАН-Косметікс» стрімко падають.
Ігор влаштовує прес-конференцію. Він заявляє, що його наречена Надія Шевченко не могла бути причетна до ДТП і загибелі його сестри Маргарити Паніної. У конференц-залі з’являється Кірєєв. На Надю надягають наручники …

16 серія “Безсмертник” опис

Надю садять в СІЗО. До неї на побачення приходять Людмила, Оля і Микола. Микола запевняє Надю, що вони зможуть довести її невинність. Ірина зустрічається з Кірєєвим і передає йому великий хабар. Ігор радиться з адвокатом Дмитренко про те, як допомогти Наді. Той каже, що головне – не доводити справу до суду. Ігор намагається переконати Поліну в невинності Наді, але та непохитна. Ігор відвідує Надю в СІЗО. Вона вважає, що потрібно пройти через суд – тільки так вона зможе довести, що непричетна до загибелі Ріти. Борис дзвонить Ігорю і дає йому зрозуміти, що має намір помститися Наді. Борис впевнений, що в загибелі Ріти винна вона. Тамара, щоб відволікти Миколая, запрошує до хати журналістів, які беруть у нього інтерв’ю про його нещодавно опубліковану книгу «Закон і совість». Микола не приходить на перше судове засідання у справі Наді. Суд. Надя дає свідчення: вона не збивала Риту Паніну, а лише зупинилася, щоб надати їй допомогу. Ірина виступає як свідок ДТП і стверджує, що Надя нічого не сказала їй про те, що Риту збив хтось інший. Надя вражена. На користь Наді свідчать лікар «швидкої допомоги» і медсестра із клініки Сомова. Тамара викликає Людмилу на розмову і вимагає, щоб вони з Олею негайно покинули їх будинок. Тамара робить спроби знайти Миколі іншу супутницю життя, але Микола піклується про Людмилу і підтримує її. Людмила і Оля залишаються в будинку Білоусов. Ігор здивований поведінкою Ірини на суді. Вона, чесно дивлячись йому в очі, каже, що зовсім не вміє брехати.

17 серія “Безсмертник” опис

Ігор призначає Марію начальницею відділу розробок і звільняє Олега. Поліна влаштовує Ігорю скандал, тисне на те, що його наречена виявилася злочинницею. Ігор не витримує і в пориві гніву каже Поліні образливі слова. Це чує Олег і стає на захист матері. Ігор дратується ще більше і заявляє, що Олег йому – не брат, і ніколи ним не стане. Людмила просить Ірину уважніше ставитися до того, що вона як головний свідок каже в суді. Тамара погрожує вигнати її з дому. Микола намагається помирити всіх. Кірєєв грає в нічному клубі на гроші.

Суд. Ірина чекає Кірєєва, але він не приходить. Після судового засідання Олег в лоб запитує Ірину, чи не вона підлаштувала ДТП. Ірина впадає в паніку, дзвонить Кірєєву і вимагає, щоб він з’явився в суді. Кірєєв записує їх розмову на диктофон, висилає Ірині запис, а також відео, на якому Ірина шукає свій браслет на місці ДТП. Ірина розуміє, що тепер вона на гачку у Кірєєва. Надя переживає, її намагаються підбадьорити сусідки по камері. Ірина клянчить гроші у Тамари. Та не розуміє, навіщо їй потрібна така велика сума. Ірина вертиться дзигою – каже, що хоче купити однокімнатну квартиру, так як втомилася жити під одним дахом з Людмилою, Олею і Надею. Микола чує обривок їхньої розмови. Йде до кімнати Ірини, перевіряє її папери і знаходить банківський чек на велику суму. Микола вимагає у Ірини пояснень. Ірина зізнається Миколі, що це вона збила Риту …

18 серія “Безсмертник” опис

Ірина благає Миколу допомогти їй – не сідати ж їй у в’язницю! Микола обурюється. Тамара повідомляє Людмилі, що Ірина має намір піти з дому, і все – через її дочку Надю. Людмила обіцяє покинути будинок Білоусів. Олег гостро переживає свою самотність, заздрить любові Ігоря та Наді. Надя в камері СІЗО думає над тим, що скаже на останньому засіданні суду. Микола безуспішно намагається переконати Ірину зізнатися у скоєному злочині. Суд. Микола з’являється на засіданні в якості судді. Шок у всіх присутніх. На суді виступає експерт з ДТП. З його свідчень випливає, що Надя не могла збити Риту, так як на її машині не було виявлено ніяких слідів зіткнення з тілом. У суді з’являється Кірєєв і як доказ винності Наді пред’являє сережку Ріти, знайдену за бампером машини. Борис свідчить проти Наді, стверджуючи, що у неї був мотив для скоєння вбивства: адже Рита звільнила Надю з компанії за промислове шпигунство. Борис згадує, що Рита загинула саме після візиту Наді в лікарню. Наді надають останнє слово. Миколу мучить совість, але він вирішує, що не може виправдати Надю і відправити власну дочку у в’язницю. Дмитренко каже Ігорю, що тепер і він сумнівається в невинності Наді. Ігор пригнічений. Він приходить в будинок Білоусів, щоб поговорити з Миколою. Дізнається, що Надя живе в цьому будинку. Тамара очорнює Надю в очах Ігоря, а Микола з жалем говорить йому, що все – проти його нареченої. Її чекають 15 років в’язниці. Ігор приходить до Наді в СІЗО: їм потрібно розлучитися …

19 серія “Безсмертник” опис

Після побачення з Ігорем Надя повертається в камеру. Їй дуже погано, вона страждає. Ігор напивається. Ірина, скориставшись ситуацією, залишається у нього на ніч. Вранці Ігор дає їй зрозуміти, що між ними не може бути ніяких відносин. Ігор не приходить на суд. Микола оголошує вирок: три роки колонії загального режиму. Людмила невтішна. Надя здогадується, що її підставила Ірина. Ірину мучить совість, вона йде до церкви, намагається замолювати гріхи. Людмила потрапляє в лікарню, вона без свідомості. У палату проникає Борис і нападає на Олю. Надя вирішує подати на апеляцію. Кірєєв починає шантажувати Миколая. Микола зустрічається з Дмитренко і переконує його не допомагати Наді з апеляцією. Надя розуміє, що Дмитренко вступив у змову з Миколою. Акції «ПАН-Косметікс» продовжують падати, ситуація критична. Ігор озлоблений, йому самотньо. Він вирішує боротися за «ПАН-Косметікс» з Поліною і Олегом. Поліна переконує Дмитренко передати акції Ріти їй і збирає раду директорів з тим, щоб змістити Ігоря з посади генерального директора. Надю привозять в колонію. Її жорстоко б’є зечка Зінька …

20 серія “Безсмертник” опис

Поліна скликає збори акціонерів, на яких представляє Олега як кризового менеджера, який здатний витягнути «ПАН-Косметікс» з прірви. Ірина просить Тамару допомогти Ігорю, і в підсумку більшість акціонерів опиняються на його боці. Ігор в свою чергу обіцяє збільшити обсяг продажів і вивести компанію з кризи. Тамара просить Ігоря одружитися на Ірині. Ігор готовий на цей крок заради благополуччя компанії. Надя вирішує боротися за себе. До неї приїжджають Людмила і Оля. Надя просить їх допомогти їй – знайти контакти всіх, хто причетний до фальсифікації доказів і доказів проти неї. Людмила і Оля повертаються в будинок Білоусів. Тамара вимагає, щоб Микола викинув їх з будинку. Микола відмовляється і жорстко присікає нападки Ірини на Людмилу і Олю. Людмила потайки шукає контакти всіх, хто перебуває в змові з Миколою та Іриною і знаходить Наді нового адвоката. Ігор викликає до себе Марію і Світлану і просить їх розробити новий продукт, який міг би вивести компанію з кризи. Це чує Ірина. Вдома вона риється в речах Наді і знаходить її записник з ідеями. Ірина видає Надіну розробку за свою. Марія і Світлана вражені її талантом. Ігор змінює своє ставлення до Ірини. У колонії Надя знайомиться і зближується з Катею. Поліна впевнена, що Олег, незважаючи ні на що, повинен зайняти місце генерального директора. Вона вирішує діяти. Зінька повертається з ШІЗО …

“Безсмертник” опис серій 21-30

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар