“Безсмертник. Віра і правда” опис серій

Безсмертник

“Безсмертник. Віра і правда” зміст серій ви можете дізнатися на нашому сайті.

“Безсмертник. Нова Надія” опис серій 41-50

“Безсмертник. Віра і правда” опис серій 51-74

51 серія “Безсмертник” опис

Олег в аеропорту бачить, як Надя ридає, чує, як Надя говорить з Катею, яка намагається підтримати її по телефону. Він вражений, почувши, що у Наді є син.
Ігор в гарному настрої після зборів. Він з подивом виявляє пропущені дзвінки від Наді. Ірина, тільки повернулася з аеропорту, вітає Ігоря, запрошує відзначити його вдалий виступ на зборах у Тамари з Миколою.
Тамара і Микола випивають з Іриною та Ігорем за його перемогу в майбутньому голосуванні. Надя приїжджає в будинок Миколи, уникаючи спілкування, проходить повз них – до мами і Олі.
Перед від’їздом, Ірина розмовляє з Миколою в кабінеті, просить, щоб Людмилу прибрали з дому в медичний центр. Микола пояснює, що цього робити не можна – Людмила може видужати і розповісти всю правду про Ірину.
Ігор чекає Ірину в машині. Помітивши Надю, що йде з дому після відвідин мами, просить її ніколи більше не дзвонити йому. Надя стримується, не повідомляє йому про сина.
Детектив приходить до Наді і Каті – він дізнався, що Куніцини під іншим прізвищем відлетіли з сином Наді не у Франції, а в Чорногорію. Каже, що їм хтось допомагає і фінансує, і що він зможе вести їх пошук за кордоном, але для цього будуть потрібні кошти. Надя обіцяє дістати грошей.
Олег переживає, дзвонить Каті, просить приїхати. Катя при зустрічі розповідає йому все про Надіного сина – в тому числі, що його відвезли за кордон, і що його батько – Ігор, який сам цього не знає.

52 серія “Безсмертник” опис

Кірєєв протестує – він не стане займатися вбивством дитини. Ірина пояснює, що їй потрібно тільки, щоб Надя ніколи не знайшла сина і не зустрілася з ним.
Детектив доповідає Наді, що він готовий їхати за кордон на розшуки її сина.
Поліна просить Бориса по-дружньому поговорити з Олегом, налаштувати його на відстоювання посади гендиректора компанії.
Тамара дізнається, що Поліна хоче зустрітися з топ-менеджерами «ПАН-Косметікс», але не переживає – вона впевнена, що та не зможе переконати їх підтримати Олега. Поліна при особистій зустрічі вручає топ-менеджерам стратегію розвитку компанії, створену зарубіжними експертами на її замовлення, видавши її за розробку Олега.
Олег збирає особисті речі в своєму кабінеті, говорить секретарці, що не буде тут більше працювати. Олег пропонує Ігорю випити разом, але  Олег не розкриває Ігорю таємницю про його з Надею сина.
Куніцини з сином Наді освоюються в будиночку біля моря в Чорногорії, вони щасливі.
Катя зустрічається з Куликом, запитує в нього поради, як бути, якщо вона хоче усиновити дитину, але в дитбудинку їй відмовляють через судимість. Кулик хоче допомогти, для початку обіцяє взяти у дільничного гарну характеристику на неї.
Поліна приймає рішення не здаватися у боротьбі за крісло гендиректора для Олега. Вона, використовуючи фото Ігоря з Надею, замовляє компрометуючу його публікацію.

53 серія “Безсмертник” опис

Кірєєв пояснює Ірині, що в Чорногорії загинули не Куніцини з сином Наді, а інші люди. Але стараннями Кірєєва у свідоцтвах про смерть тепер позначені саме вони.
Доктор Сомов, після огляду, повідомляє Миколі, що його дружина, Людмила, йде на поправку. Микола внутрішньо побоюється, що вона може почати говорити.
Детектив, який ще не встиг виїхати до Чорногорії, дзвонить Наді, повідомляє, що її син загинув разом з прийомними батьками, він готовий показати їй документи, що свідчать про це.
Олег бачить Надю, яка судорожно ловить таксі, їде слідом за нею. Детектив вручає Наді документи про смерть, вона втрачає свідомість. Олег кидається їй на допомогу, відвозить в лікарню.
Ірина підпалює малюнок з написом «Тітка Іра, я тебе люблю. Андрій», який син Наді подарував їй в аеропорту. Оля забирає незгорілий малюнок зі сміття – він їй дуже сподобався.
Кулик і Катя вечеряють у ресторані. Коли, після вечері, він проводжає Катю додому, до них пристають хулігани. Кулик розправляється з одним хуліганом, Катя – з другим. Катя запрошує Кулика додому, обробити подряпини.
Олег дзвонить Каті з лікарні, просить приїхати. Коли Надя приходить до тями, вона не пам’ятає, як потрапила до лікарні, каже, що їй наснилося, що її син помер. Катя плаче, каже, що це дійсно так.
На наступний день Ігор знову звинувачує Олега в брудній боротьбі з ним, Олег приймає виклик, каже, що готовий чесно відстоювати своє місце гендиректора.
Наді погано, у всіх дітях їй ввижається її син. Вона вже зовсім зібралася покінчити з собою, але їй телефонує Оля, повідомляє, що їхня мама, Людмила, ворушить рукою. Надя плаче.

54 серія “Безсмертник” опис

Ірина з Надею лаються і б’ються, Надя душить Ірину. Під’їжджає міліція, Надю зарештовують. В відділенні з’ясовують, що Надя умовно-достроково звільненне. Міліціонер пропонує Ірині писати заяву про напад, Наді знову загрожує в’язниця. Ірина просить міліціонера залишити їх з Надею наодинці, пояснює їй, що вона не винна в загибелі Надіного сина, і пропонує договір – вона не пише заяви, а Надя не повідомляє Ігорю про сина. Надя згадує, що їй потрібно піклуватися про маму і Олю, погоджується.
Надя показує Каті обгорілий малюнок її сина, Ярослава. Намагається в’язати светр для нього, Катя бачить це, турбується за Надю, боїться за неї, дзвонить Олегу.
Олег приїжджає, намагається заспокоїти Надю. Надя каже йому, що думає, що Ірина викрала її сина з дитбудинку. Олег помічає малюнок Ярослава, каже, що коли був в аеропорту, бачив цей малюнок у Ірини в руках. Надя переконується в причетності Ірини до зникнення сина, каже, що тепер має намір перетворити її життя на пекло.
Поліна зауважує побої у Ірини, розпитує про подію, просить свою людину дізнатися, чому Ірина вчора була у відділенні міліції.
Олег викликає Ірину до себе в кабінет, звинувачує її в тому, що вона викрала Надіного сина – та у відповідь звинувачує його в тому, що він одержимий Надею.
Ірина викликає Надю, заявляє, що вона порушила договір, розповівши про сина Олегу, погрожує їй в’язницею. Надя заперечує – яке відношення має Олег до Ігоря? Ірина дивує її, повідомивши, що Олег – брат Ігоря.
Людина Поліни доповідає їй, що на Ірину напала Надя, але та не стала писати на неї заяву.

55 серія “Безсмертник” опис

Надя запитує Олега, чи готовий він заради неї піти на все – навіть на те, щоб заподіяти шкоду своїй сім’ї. Олег вирішується, каже, що готовий на все, про що вона попросить.
Ірина приносить Ігорю звіт про конкурсні заявки. Ірина пропонує провести публічну церемонію нагородження переможців. Ігор схвалює цю думку.
Анастасія Стуруа прокидається в номері готелю через свій постійний кошмар – їй снилося, що вона не може вибратися з палаючого автомобіля. Вона дзвонить асистентці, просить записати її на прийом до кращого психоаналітика.
На церемонії нагородження переможців Надя оголошує, що проект, який завоював перше місце, належить їй, вона написала його під псевдонімом. Ірина заперечує, але Олег каже, умови конкурсу не забороняли використання псевдоніму. Він вітає Надю з перемогою, отриманням грошового призу і посади бренд-менеджера.
Наодинці Надя каже Олегу, що доб’ється, щоб Ірина сама звільнилася з компанії, втратила все. Олег, як гендиректор, дає їй важливе доручення – домогтися, щоб інвестор Анастасія Стуруа працювала саме з їх компанією, дає матеріали про неї.
Надя приходить в піар-відділ, її нові співробітниці спостерігають скандал, який намагається влаштувати Ірина. Але Надя поводиться спокійно, повертає Ірині позичені гроші.
Психолог працює з Анастасією. Пояснює, що її спогади намагаються пробитися крізь бар’єр підсвідомості. Але він допоможе їй згадати все, і її кошмари припиняться.
Каті вдається вистежити Кірєєва, зняти, як він отримує хабар від подільника. Вони з Надею мають намір скомпрометувати Кірєєва цим записом.

56 серія “Безсмертник” опис

Ірина вибігає у вітальню. Їй здається, що Людмила наздоганяє її, перед Миколаєм та Тамарою звинувачує в тому, що Ірина намагалася вбити її. В Іри істерика, вона голосно кричить. На крик вибігають Микола і Тамара, розпитують, що трапилося. Ірина не пояснює їм, йде з дому.
Надя і Оля стривожені, вони розуміють, що Ірина виявила, що Людмила близька до одужання. Вони усвідомлюють небезпеку, Оля просить Надю вивезти з будинку їх з мамою.
Ірина приходить до себе додому, в паніці починає обдзвонювати лікарні, запитує, чи можна до них привезти свою родичку з інсультом, їй відмовляють. Вона дзвонить Миколі, вимагає кудись заховати Людмилу, пояснює, що та ось-ось заговорить.
Надя йде з дому Миколая. Проходячи повз його кабінету, чує, як той по телефону обіцяє Ірині помістити Людмилу під чужим ім’ям в лікарню подалі від Києва.
Вранці, прийшовши на роботу, Олег чує, як Надя безуспішно обдзвонює лікарні. Він розпитує її і, дізнавшись про маму, обіцяє знайти місце. Олег дзвонить Борису з проханням про допомогу. Борис згадує відмінну роботу Наді в «Борей-лінк», погоджується.
Надя, отримавши СМС від Олега, що маму можна забирати, зривається з роботи, по дорозі дзвонить Олі, просить її терміново зібрати свої і мамині речі – вони їдуть. Оля кидається збирати речі.
Тим часом Ірина теж знаходить місце в лікарні, просить надіслати машину до будинку, обіцяє скоро приїхати.

57 серія “Безсмертник” опис

Микола говорить з Іриною в його кабінеті, вони перелякані, обговорюють пропажу Людмили з Олею. Тим часом, в будинок Миколи приходить Надя. Вона дякує всім за турботу про маму і сестру, каже, що Людмилу довелося перевезти, бо їй потрібен спеціальний догляд – йде активне відновлення, цим лякає Миколу з Іриною ще більше.
Надя приходить додому, повідомляє Каті, що Кірєєва звільнили, і це влаштував Микола. Вона згадує, як Микола засудив її до в’язниці замість Ірини, дає собі обіцянку зруйнувати його життя і кар’єру.
На наступний день, Надя подає Ірині матеріали з пропозиціями про майстер-класи з декоративної косметики. Ірина вручає ці пропозиції Олегу під виглядом своїх.
Ірина розмовляє з Ігорем про притягнення до співпраці з «ПАН-Косметікс» Анастасії Стуруа. Він уже підготував кілька бізнес-планів, Ірина каже, що бере на себе організацію зустрічі з Анастасією та подання їй цих планів.
Анастасії в номер приносять два подарунки. Один – дорогу сумку з запискою від Ірини Паніної – вона не удостоює увагою. Інший – горня з домашніми варениками з вишнею та привітанням з поверненням на Батьківщину від Надії Шевченко – зачаровує її, змушує згадати щасливу молодість.
Надя повідомляє Олегу, що Анастасія погодилася відвідати майстер-класи. Олег каже, що Надіні пропозиції, під виглядом своїх, йому подала Ірина, і хоче особисто провести майстер-клас з висвітленням у ЗМІ. Надя посміхається, каже, що у неї є план.
На наступний день, під час підготовки до майстер-класу, Надя при Ірині зображує, що їй подзвонили, вимагаючи терміново приїхати, – хвора заговорила. Вона тікає. Ірина підбирає залишений Надею папірець із записаною адресою, кидається за нею.

58 серія “Безсмертник” опис

У холі готелю Ірина заявляє Наді, що вона домовилася з Анастасією про майбутню зустріч, і далі сама буде представляти «ПАН-Косметікс» в переговорах з нею.
Анастасія вимагає у своїй Асистентки ніколи більше не підпускати до неї Надю.
Тамара вивідує у секретарки Миколая, що його співробітникам приходять електронні листи про те, що Микола покриває знайомого хабарника-міліціонера, вона вимагає у нього припинити випивати, взяти себе в руки, знайти і розібратися з автором цих листів.
Надя набирає і відправляє черговий лист про Миколу, говорить Каті, що, якщо Миколу звільнять з суду, буде набагато легше розібратися з Іриною.
Поліна дізнається, що Ірині з Ігорем вдалося завоювати довіру Анастасії Стуруа, на відміну від Олега, який доручив встановити контакт з Анастасією Наді. Поліна намагається відчитати Олега, але той спокійний – він упевнений, що Надя впорається. Він вручає Наді додаткові матеріали про Анастасію, доручає підготувати для неї презентацію.
Надя намагається підійти до Анастасії у готелю, та не підпускає її до себе, погрожує міліцією.
Анастасія приходить в гості до Олега на роботу. Вони виявляються давніми знайомими, ще по його роботі за кордоном. Він розпитує її про кошмари, лікування у психолога, вона його – про те, як у нього налагодилися стосунки з матір’ю після довгого життя нарізно. Олег нарікає Анастасії на те, що вона відмовляється спілкуватися з його співробітницею, Надею. Він запевняє, що її оббрехали, просить поставитися до неї неупереджено і рекомендує, як прекрасного працівника і людину, якій можна довіряти.
Кулик просить Катю передати Наді, що Кірєєв доручив йому шукати її матір. Катя дзвонить Наді, попереджає її, пропонує просити Бориса про допомогу. Борис відвідує Людмилу з Олею, турбується про їхню безпеку, домагається заборони пропускати до них кого-небудь.

59 серія “Безсмертник” опис

Ігор, зібравшись з духом, зізнається, що Надя в промисловому шпигунстві не винна, її підставили і помилково звинуватили. Анастасія запитує його, хто це зробив. Ігор не може зізнатися, мовчить. Анастасія звертається до Ірини, домагається від неї роз’яснень з приводу наклепу про Надю. Ірина не відповідає на питання, але заявляє, що сама бачила, як Надя вбила сестру її чоловіка. Анастасія переводить погляд на Ігоря. Ігор вибачається, він вважає, що переговори закінчені, виходить. Надя повідомляє Олегу, що Анастасія погодилася протестувати на собі засоби «ПАН-Косметікс», запропонувавши Наді зробити їй мейк-ап. Надя хвилюється, чи зуміє вона добре впоратися. Олег підбадьорює її, він упевнений в її успіху. Секретарша доповідає Миколі, що компрометуючі його листи відправлялися з відділу, де працює Ірина. Тамара, дізнавшись це, дзвонить Ірині – та пояснює їй, що листи писала Надя. Тамара вражена, дізнавшись, що Надя знову працює в «ПАН-Косметікс». Тамара, викликавши Надю в свій будинок, лає її, обурюється, як та могла обмовляти на Миколая. Надя спокійно парирує, говорить, що, якщо Микола чистий, йому нічого боятися. Надя доручає Детективові стежити за Миколою, щоб довести його зв’язок з Кірєєвим. Тамара розповідає Миколі про розмову з Надею, він має намір сам поговорити з нею. Кірєєв зустрічається з Миколою, їх зустріч непомітно знімає Детектив. Кірєєв нарешті з’ясував, що до зникнення матері Ігоря та Ріти, Анни, причетна друга дружина його батька, Поліна. Тридцять років тому молода Поліна, ставши коханкою Анатолія, захотіла зайняти місце його законної дружини. Колишній шофер Панін розповів Кірєєву, що за замовленням Поліни він вивіз Ганну за місто, замкнув в машині і підпалив її. Панін незабаром одружився на Поліні, вона стала мачухою Ігорю і Риті. Тіла Анни так і не знайшли. Анастасії стає погано в машині, вона задихається.

60 серія “Безсмертник” опис

Тамара заходить в будинок, дзвонить Миколі. Той розповідає їй, що член Верховного ради юстиції обіцяв Миколі зам’яти справу проти нього, його дружина гідно оцінила подарунок – дорогу картину. Наташа чує цю розмову, тихо вибирається з дому. Надя вручає Детективові стару записку Людмили та, знайдену їй, «передсмертну записку», просить отримати висновок у графолога про збіг почерків. Анастасія розповідає асистентці, як колись давно її, поранену, всю в опіках, врятував лікар, який одружився на ній і жив з нею в любові до самої своєї смерті. Надя дзвонить Олі, каже, що знайшла «передсмертну записку» Людмили. Оля запевняє, що мама не могла такого написати. Надя каже, що це і перевірить експерт. Їх розмову чує Борис, який допомагає відвозити Людмилу на процедури, він замислюється – хто ж написав цю записку. Оля вже не боїться Бориса, з цікавістю спілкується з ним. Надя знаходить журналіста, який всі ці роки намагався писати про неї об’єктивно. Вона відправляє йому листа, пропонує разом шукати правду. Під час чергового сеансу гіпнозу, Анастасія згадує свій найщасливіший день, розуміє, що у неї були діти – хлопчик і дівчинка. Вона хоче знайти їх. Ігор зустрічається з Анастасією. Він вибачається за минулий раз, пропонує їй свої бізнес-плани. Анастасія замислюється – він їй когось нагадує. Вона обіцяє прийти на збори інвесторів в «ПАН-Косметікс», вислухати його виступ. Повідомляє, що спілкується з Надею, яка повинна зробити їй мейк-ап, пропонує зв’язуватися через неї. Ірина дізнається, що Анастасія прийде в компанію, і Надя буде робити їй макіяж. Ірина без запрошення відправляється в готель до Анастасії, випадково чує, як та вичитує асистентку, дізнається, що у Анастасії алергія на бджолину отруту …

61 серія “Безсмертник” опис

Ірина приховує своє хвилювання, прикидається, що вона зайшла перевірити, чи добре Надя приготувалася до мейк-апу Анастасії, робить їй зауваження. Коли Ірина виходить, Надя сама пробує свій саморобний крем, завдає мазок собі на зап’ясті.
Анастасія в палаті, відходить після вчасно проведеного лікування. Олег, Надя і асистентка Анастасії намагаються з’ясувати, що ж спровокувало захворювання. Доктор Сомов вважає, що реакція викликана бджолиною отрутою, яка небезпечна навіть для людини, без алергії на неї.
Експерт повідомляє Наді, що результат графологічної експертизи записок готовий. За Надею стежить Кірєєв, він бачить, як Надя приїжджає в лабораторію за висновком …

62 серія “Безсмертник” опис

Графолог оголошує Наді, що «передсмертна записка» написана правшою, але лівою рукою, тому порівняння почерку зі зразком справжнього почерку Людмили, буде визнано недостовірним. Для безперечного доказу в суді потрібен зразок почерку людини, яка підробила «передсмертну записку», також написана лівою рукою.
Кірєєв з’ясовує у експерта, навіщо до нього приходила Надя.
Інспектор, якому Надя передавала фотографії, які доводять зв’язок Миколая з Кірєєвим, стверджує, що це фальшивка. Надя переконується, що він покриває Миколая.
Борис приносить Олегу копію картини, яку Микола підніс дружині члена Вищої ради юстиції. Олег викликає Надю, показує їй цю копію і розповідає свій план.
Поліна дізнається від Ігоря, що йому вдалося переконати Анастасію стати партнером компанії.
Надя йде до дружини члена Вищої ради юстиції, як представник художньої галереї, переконує її, що сталася помилка – раніше їй доставили копію картини замість оригіналу, змінює копію на оригінал. Всю розмову Надя знімає прихованою камерою.
Ірина дізнається про конкурс на роль рекламного обличчя «ПАН-Косметікс», яким п’ять років беззмінно була вона. Обурена Ірина приходить до Олега – виявляється, що це ідея Ігоря, який пропонує їй довести своє право на цю роль, беручи участь у конкурсі.
Надя привозить додому картину, вони з Катею переглядають запис розмови Наді з дружиною члена Вищої ради юстиції, з якого зрозуміло, що ця картина – хабар Миколая.
Миколі дзвонить обурений член Вищої ради юстиції, що виявив підробку, вимагає від нього відповіді. Микола панікує – він нічого не знає про історію з підміною.

63 серія “Безсмертник” опис

Телевізійний репортаж про звільнення Миколи бачать всі. Микола напивається у себе в кабінеті, починає буянити. Почувши гуркіт, до нього вбігають перелякані Тамара та Ірина. Микола звинувачує Ірину у своєму звільненні. Тамара намагається його заспокоїти.
Кірєєв розуміє, що до викриття Миколи причетна Надя. Він хоче зміцнити свої позиції проти Наді, згадує про свій «козир», дзвонить довіреній людині в Чорногорії, просить його встановити спостереження за родиною, яка усиновила сина Наді.
Надя незадоволена, вона говорить Каті, що сподівалася на відкритий суд проти Миколи, на якому відкрилися б всі злочини. Але його просто попросили тихо піти. Надя не згодна з цим, вона обіцяє домогтися, щоб всі відповіли по справедливості.
Ірина заявляє Ігорю, що в звільненні Миколи винна Надя, що вона вийшла з в’язниці з єдиною метою – зруйнувати життя Ірини та її родини! Розгублений Ігор намагається розібратися в ситуації, читає статтю в газеті, де згадується про зв’язок Миколи з Кірєєвим. Ігор згадує Кірєєва по суду над Надею. Він дзвонить Кірєєву, просить завтра зустрітися з ним. Кірєєв насторожено погоджується.
Прийомні батьки сина Наді в Чорногорії помічають за собою стеження, турбуються. Вони дзвонять Ірині, повідомляють їй про це.
Кірєєв дзвонить Ірині на роботу, повідомляє, що її чоловік хоче зустрітися з ним. Ірина нервує. Надя чує їхню розмову, запитує, чи не з Кірєєвим базікає Ірина – зовсім як її батько. Ірина виправдовує Миколая, каже, що той спілкувався з Кірєєвим не через корупцію, а оскільки доручив йому відшукати рідну матір Ігоря. Цю фразу чує зайшов у відділ Ігор, він збентежений.

64 серія “Безсмертник” опис

Ірина продовжує заперечувати очевидне, каже, що у неї вистачає своїх власних ідей, і що Надя обмовляє на неї. Втручається Анастасія, ставить остаточну крапку в суперечці, підтверджує авторство Наді. Ірина зганьблена перед усіма.
Ігор наодинці вимагає Ірину зізнатися у фальсифікації – але та відмикається. Зрештою, Ігор демонструє їй роздруківку доповіді, яку йому передала Надя за день до конкурсу, та Ірина змушена зізнатися. Ігор вимагає від неї зараз же все розповісти Анастасії і вибачитися перед нею – тільки правда може її врятувати.
Ірина з Ігорем приходять в номер до Анастасії, коли там знаходяться Олег з Надею, яким Анастасія оголошує про згоду інвестувати в Надіну розробку. Ірина, побачивши Надю, замість того, щоб вибачитися, знову звинувачує її в крадіжці своїх ідей, істерично заявляє, що тут всі змовилися проти неї, і покидає номер. Анастасія каже Ігорю, що колись він серйозно помилився, одружившись на Ірині.
Кірєєв зустрічається з Іриною, бреше, що сім’я, яка усиновила сина Наді, вирахувала міграційна служба в Чорногорії, вимагає у неї ще грошей, обіцяючи влаштувати, щоб там закрили очі на їх підроблені документи.
Надя розповідає Каті про свою перемогу в конкурсі, дякує за допомогу. Катя впевнена, що не могла б допомагати Наді без підтримки Хема. Надя хотіла б познайомитися з цією людиною. Катя дзвонить Олегу, пропонує йому нарешті зізнатися Наді в тому, що Хем – це він. Олег вирішує запросити Надю в ресторан.

65 серія “Безсмертник” опис

Надя вчасно зупиняє Катю, яка хоче помазатися кремом з баночки, в яку Ірина ввела бджолину отруту. Надя згадує події, їй приходить в голову, що у Ірини розпухла права рука, і документи їй довелося заповнювати лівою рукою. Надя приносить графологу «передсмертну записку», написану лівою рукою, і зразок почерку Ірини лівою рукою на медичному бланку. Графолог обіцяє підготувати висновок через кілька днів. Коли Надя йде, він дзвонить Кірєєву, повідомляє йому, як той і просив, про новий візит Надії Шевченко. Борис згадує Олю і Людмилу, замислюється, хто ж написав «передсмертну записку». Катя, яку він викликав, каже, що Надя якраз віднесла зразки експерту, але сама Катя не вірить системі, боїться, як би результат експертизи не підмінили. Борис з’являється у графології, коли Кірєєв домовляється з тим, щоб експертний висновок спочатку потрапив в руки йому. Борис попереджає їх, що висновок має бути передано тільки замовнику, в іншому випадку загрожує їм серйозними проблемами. Ірина з Миколою дізнаються, що Надя подала «передсмертну записку» Людмили на графологічну експертизу. Зрозумівши, що Надя викрала її з дому Миколая, приймають рішення звинуватити її у пограбуванні. Ірина підкидає ключі від будинку в сумку Наді. Ігор викликається поїхати з Анастасією на косметологічний ярмарок у Варшаву. Наді дзвонить Графолог, повідомляє, що почерк в обох зразках належить одній людині. Надя просить його вислати висновок їй на електронну пошту. Тут же за нею приходить міліціонер, заарештовує за підозрою в пограбуванні будинку Миколи Білоуса. У міліції Наді повідомляють, що її відбитки знайдені в кабінеті Миколи, а в її сумці знайдені ключі від будинку Білоусов.

66 серія “Безсмертник” опис

Людмила запевняє, що сама чула, як Ірина зізналася у вбивстві Рити своєму батькові, Миколі. Людмила плаче, каже, що її дочки постраждали через те, що вона колись зв’язалася з Миколою. Надя просить її не плакати – сьогодні мама одужала, це велике щастя. Людмила готова дати свідчення проти Ірини, але Надя просить її не поспішати – потрібно долікуватися, встати на ноги. Вона знайомить Людмилу з Олегом. Ірина кидається – вона думає, як можна виправити ситуацію, зупинити Людмилу. Анастасія з Ігорем в закордонному ресторані, вона каже, що їй все одно, Олега чи Ігоря виберуть гендиректором «ПАН-Косметікс», але Надя повинна стати її довіреною особою. Вони обидва виявляють, що у них обох дуже рідкісна алергія – на огірки. Надя повідомляє мамі, що Ігор одружився з Іриною. Людмила каже, що йому потрібно знати, що він одружений на вбивці його сестри. Після слів Наді про відсутність доказів, Людмила згадує працівника СТО, який ремонтував машину Ірини після зіткнення, каже, що він міг би стати її свідком. Надя намір знайти його, просить маму відновлюватися швидше. Олег з Надею їдуть. Ірина приймає рішення діяти. Коли Оля виходить з палати, щоб помити фрукти, в палату заходить Медсестра, каже, що Людмилі дзвонить її дочка, просить вийти у двір. Вона допомагає Людмилі спуститися у двір, садить її на лавку йде. Несподівано з’являється Ірина, затягує Людмилу в свою машину, їде. Оля, яка не знайшла маму в палаті, дзвонить Олегу. Той з Надею поспішає назад в санаторій. Повернувшись, дізнаються від Медсестри про дзвінок і зникнення Людмили. Надя дзвонить Кулику, просить його про допомогу. Кірєєв чує їхню розмову, простеживши за Куликом до санаторію, він дізнається про його зв’язок з Надею Шевченко.

67 серія “Безсмертник” опис

Ірина ображена натяками Олега, радить йому не розкидатися звинуваченнями, відходить. Поліна незадоволена тим, що Олег продовжує носитися з Надею і її сімейством. Микола, прокинувшись вранці, вважає появу Людмили сном, вирішує кинути пити. Ігор після слів Анастасії про те, що його матері пощастило з сином, згадує, як у юнацтві він сперечався з Ритою, говорив, що мати кинула їх, стверджував, що її потрібно забути і хотів викинути фотографію мами, на яку Рита була так схожа. Кірєєв намагається розшукати Людмилу, він підозрює, що Ірина могла знайти її раніше за нього. За Кірєєвим стежить Помічник Бориса. Борис, після доповіді, просить Помічника переключитися на пошуки Людмили. Кірєєв відправляє Ірині СМС про те, що знайшов санаторій, але не знайшов там Людмили. Надя, прийшовши на роботу, свердлить Ірину поглядом. Ірина отримує нове СМС про наявність доказів того, що Ірина викрала Людмилу із запрошенням зараз же піднятися на дах. Вона думає, що СМС від Кірєєва, поспішає на дах. Але там на Ірину нападає Надя, яка своїм СМС виманила її, довівши цим причетність Ірини до зникнення її матері. Надя душить Ірину, коли лунає дзвінок телефону – Наді повідомляють, що Людмилу знайшли. Надя залишає напівзадушену Ірину, поспішає до матері. Надя плаче в палаті Людмили – ту з другим інсультом привезли до лікарні. Олег в палаті, поруч з Надею. Приїжджає Борис, розпитує Олега. Той підозрює, що Людмилу викрала Ірина.

68 серія “Безсмертник” опис

Надя, незважаючи на опір Ірини, доручає їй звести дані і відправити опис нового, розробленого Надею, шампуню на виробництво. Поліна дізнається, що тепер Надя представляє Анастасію в «ПАН-Косметікс», дзвонить Тамарі, зловтішається над тим, як Надя з Олегом відтіснили Ірину з Ігорем. Ірина, перед відправкою факсу, змінює інгредієнти у формулі Надіного шампуню, дзвонить на завод, дає завдання випустити дослідну партію продукції за цією формулою. Надя оголошує про підготовку до майбутньої презентації нового шампуню. Ірина дзвонить в товариство прав споживачів, запрошує їх представника на цю презентацію, говорить, що в новому шампуні використані отруйні інгредіенти.Катя обіцяє Наді зустріч з Хемом. Надя з хвилюванням чекає його в ресторані. До неї підходить Олег, каже, що у нього тут теж зустріч. Надя розповідає йому про Хема. Олег не хоче руйнувати образ бездоганного Хема, знову не наважується відкритися їй. Ірина дізнається по телефону у Лізи, прийомної мами сина Наді, чи все у них в порядку з міграційною службою. Коли вони закінчують розмову, до Лізи підбігає син Наді, Ярослав – він засмучений, теж хотів поговорити з «тіткою Ірою», дуже скучив за нею. На презентації Представник товариства споживачів оголошує про те, що, за його відомостями, у формулі шампуню є небезпечні інгредієнти. Надя гасить скандал, просить всіх присутніх не залишати залу, запевняє, що інформація помилкова – вона готова довести це і, в продовження презентації, продемонструвати новий шампунь на своєму власному волоссі.

69 серія “Безсмертник” опис

У піар-відділ дзвонить якийсь Олександр і, назвавшись представником міжнародного акторського агентства, пропонує Ірині забезпечити участь Пенелопи Крус в рекламній кампанії «ПАН-Косметікс». У Ірини загоряються очі – їй здається, що залученням зірки світового масштабу вона зможе, довівши свою значимість для «ПАН-Косметікс», повернути свою посаду, заодно позбавивши Надю ролі рекламного обличчя компанії. Ірина переконує Олега провести рекламну кампанію з Пенелопою Крус, замість Наді. Вона повідомляє Наді про розірвання контракту з нею, погоджується зі своєї кишені виплатити Наді неустойку та компенсацію за моральну шкоду. При новій зустрічі Олександр каже Ірині, що Пенелопу Крус відводять конкуренти «ПАН-Косметікс», заплативши наперед третину суми гонорару. Ірина вимагає повернути зірку назад – вона готова заплатити повну суму наперед! Щоб добути грошей, Ірина виставляє на терміновий продаж свою ділянку землі в престижному районі за зниженою ціною. Їй доводиться також виставити на продаж свої акції «ПАН-Косметікс», вона сподівається пізніше викупити їх назад. Тамара дізнається про продаж Іриною землі та акцій, приходить в жах. Ірина розповідає їй про свій проект. Тамара з Миколою намагаються відмовити Ірину від нього. Надя і Борис зустрічаються з Олександром, дають йому вказівки щодо подальших дій. Надя, знаючи наперед реакцію Іри, застерігає її, пропонує їй відмовитися від задуманого – Ірина вчиняє всупереч її порадам.

70 серія “Безсмертник” опис

Олег рознімає дівчат, не дає Ірині напасти на Надю. З’явився Ігор, під крики Ірини, виволікає її з кабінету. Надя переконана, що Ірина покарана недостатньо, помста ще попереду. Надя хоче відібрати у Білоусова основний пакет – акції Тамари. Ігор просить ридаючу Ірину не ганьбитись, знову пропонує їй звільнитися. Ірина не бажає звільнятися, звинувачує Ігоря в тому, що він на боці Наді. Ігор злиться на неї. Ірині приходить СМС з прихованого номера з обвинуваченням у викраденні та смерті Людмили. Борис в гостях у Поліни з Олегом згадує про те, що купив гарну ділянку землі. Ірина, яка повернулася додому з Ігорем, чує це, розуміє, що мова йде про її ділянку, звинувачує Бориса і Олега в тому, що вони діють проти неї разом з Надею. Тамара снідає з Миколою, вона задоволена тим, що син прийшов в себе, кинув пити. Раптом Микола отримує СМС про те, що в смерті Людмили винна Ірина, похмурніє. Він дзвонить Ірині, зустрічається з нею, вимагає пояснень. Ірина розповідає йому все. Микола з жахом розуміє, що його п’яний сон про появу Людмили був реальністю, і що він сам написав і віддав їй зізнання в його та Ірини злочинах. Ірині приходить СМС з вимогою великого викупу взамін загрози її викриття. Ігорю приходить СМС з вказівкою часу і місця, куди Ірина принесе викуп за звинувачення в смерті Людмили. Ігор заходить до Наді, розпитує про її маму, висловлює співчуття. Він дізнається, що Людмила померла після того, як прийшла до тями, але незабаром її хтось викрав. Ігор замислюється про причетність до цього Ірини. Катя в парку знімає прихованою камерою, як на місце зустрічі приходять і Ірина, і Ігор. Надя отримує від Каті СМС про те, що Ірина на місці, говорить про це Анастасії – спроба Ірини відкупитися підтверджує для них її вину у викраденні Людмили. Ігор з підозрою запитує Ірину, чому вона тут.

71 серія “Безсмертник” опис

На іншому кінці дроту прийомна мама Ярослава, Ліза, забирає у нього трубку. Ігор зізнається їй, що він чоловік Ірини, Ліза говорить, що хотіла запитати Ірину про оплату, просить Ігоря передати, щоб Ірина передзвонила їй. Прийомні батьки Ярослава раптово вирішують повернутися в Україну – у матері прийомного батька Ярослава лікарі виявили рак, їй терміново потрібна допомога. Ліза повідомляє Ірині, що вони повертаються, але в Києві не затримаються. Борис разом з Олею шукає СТО, де працював майстер, який ремонтував машину Ірини, після того, як вона збила Риту. Тамара приходить в себе, згадує про те що трапилося. У палату вбігають Ірина та Микола у супроводі міліції. Надю хочуть затримати, але Тамара виправдовує її. Міліціонери покидають палату …

72 серія “Безсмертник” опис

Ірина зізнається Тамарі, що вона дійсно викрала сина Наді і відправила його за кордон з прийомними батьками, але він не помер, а живий! Бреше, що Кірєєв придумав зімітувати загибель дитини в пожежі і для цього підробив документи. Тамара твердить, що не можна відривати дитину від матері і приховувати, що вона живий; пропонує Ірині повернути його і виховувати разом з Ігорем. Ірина благає Тамару нічого не говорити Ігорю.
Останню фразу чує Ігор, який зайшов у палату. На його розпитування, Микола відповідає, що сталося непорозуміння – Надя не викрала, а відвезла Тамару в лікарню, коли їй стало погано, Ірина бреше, що просила нічого не говорити йому про здоров’я Тамари.
Приїхавши додому, Тамара лає Ірину, Микола намагається їх примирити. Тамара каже, що Надя буде мстити, пропонує повернути їй сина. Ірина заявляє, що цьому не бувати!
Борис розповідає Наді, що вони з Олею обійшли майже всі заправки, але безуспішно. Надя передає йому записну книжку Людмили із записами про давні пошуки, в якій одна з адрес СТО виділено. Борис каже, що це в передмісті, там вони ще не були.
Ірина просить Журналіста, якому раніше замовляла розслідування проти Наді, по своїх каналах знайти адресу, з якої її шантажували. Журналіст дзвонить Наді, розповідає про це. Надя просить його вказати Ірині, на Поліну Паніну. Ірина влаштовує Поліні скандал, звинувачуючи в шантажі і погрожуючи помстою. Поліна дивується, звідки та дізналася, що Поліна здогадалася про вину Ірини у смерті Надіної мами.
Борис з Олею приходять до СТО, зазначеної в блокноті. Виявляється, механік, якого вони шукають, звідси вже звільнився. Борис радиться з Надею і Олегом, вони приходять до висновку, що докази можна спробувати знайти у Кірєєва, обшукавши його квартиру.
Ірина каже Миколі про те, що її шантажист – це Поліна.

73 серія “Безсмертник” опис

Ірина не може переконати Кірєєва в тому, що гребінець підкинула Надя, проникнувши в його квартиру. Ірина заявляє, що їй плювати – якщо Кірєєв зіллє її, то і вона зіллє його.
Борис заходить в Катину квартиру, до Наді. Оля дізнається, що він не снідав, наполягає на тому, щоб погодувати його. Вони разом обговорюють, де Кірєєв може зберігати речові докази і компромат. Оля припускає, що в сейфі, в банку.
Анастасія пропонує Наді разом з нею піти в гості до Паніних. Надя не заперечує.
Директор дитбудинку відпускає Андрія погуляти з Катею і Куликом, вимагає берегти хлопчика. Коли Кулик з Андрієм граються на дитячому майданчику, Андрій падає з гірки, розбиває голову. Директор обурюється, дивлячись на Андрія з перев’язаною головою, не хоче слухати виправдань, каже, що більше хлопчика з ними не відпустить. Катя сердиться на Кулика, просить їй не дзвонити.
Асистентка Анастасії дає їй списки з парами близнюків, які відповідають умовам пошуку її забутих дітей. Анастасія вражена – найбільш підходящими названі Ігор і Рита Паніна. Вона боїться повірити в це, хоче знайти підтвердження, що Ігор – її син.
Коли Анастасія з Надею приходить в будинок Паніних, вона починає дізнаватися обстановку, не неї накочують спогади, паморочиться голова. Надя турбується, що їй погано, але та заспокоює її. Анастасія, при погляді на Поліну, пригадує, як молода Поліна дивилася на її, метання в палаючій машині, вона замислюється. Після вечері в товаристві Наді, Олега, Ігоря та Ірини, Поліна веде Анастасію показати будинок.
Після огляду будинку, Анастасія каже Поліні, що будинок справив на неї враження – тут все виглядає так, як оформила б сама Анастасія. Поліна відповідає, що будинок подарував їй покійний чоловік, Анатолій. Ігор перебиває її, заявляє, що будинок був подарунком батька не Поліні, а його першої дружини. Анастасія запитує Ігоря, що сталося з його мамою. Поліна відповідає, що та зникла тридцять років тому, кинувши своїх дітей.

74 серія “Безсмертник” опис

Анастасія в лікарні ясно згадує своє забуте минуле, розуміє, що Ігор – її син. Дуже переживає, що її донька Рита загинула, так і не дочекавшись її.
Кірєєв приходить в будинок Паніних, нагадує Ігорю, що займається пошуками його матері, хоче поговорити з ним наодинці. Поліна нервує, почувши це. Ірина, побачивши Кірєєва, лякається, не розуміє, що той задумав. У бесіді з Ігорем, Кірєєв повідомляє, що пропажа його матері пов’язана з колишнім шофером Паніних, береться надати показання свідків, просить Ігоря нічого не говорити домашнім.
Ірина приносить домашній сніданок для Анастасії, приготований Тамарою. Анастасія скидає його на підлогу, обзиває Ірину, вимагає, щоб та не показувалася їй на очі.
Вийшовши з лікарні, Анастасія відвідує могилу Ріти, ридає на ній. Асистентка намагається її заспокоїти. Та просить викликати до неї Надю Шевченко.
Надя поспішає на зустріч з Анастасією, не встигає взяти сніданок, який приготувала їй Оля. Катя просить Олю звернути сніданок – вона знає, кому його передати. Катя приносить домашній сніданок Борису, той здивований, але приймає частування, пробує. Їжа, приготована Олею, йому дуже йому подобається. Борис дзвонить Олі, дякує її, нахвалює салат. Оля замислюється, що б ще йому приготувати, вивчає рецепти.
Анастасія запитує Надю, хто збив Риту Паніну. Надя впевнена, що це зробила Ірина. Анастасія вимагає доказів. Надя включає їй диктофонний запис з передсмертним зізнанням її матері, Людмили, про те, що вона чула розмову Ірини з її батьком Миколою, в якому та зізналася, що збила Риту, як знайшла механіка, який лагодив машину Іри після аварії, і що Ірина, побоюючись показань Людмили, намагалася її вбити. Надя обіцяє знайти і інші докази. Анастасія має намір їй допомогти.

75 серія “Безсмертник” опис

На форумі Політтехнолог надає слово Анастасії, та вітає учасників, представляє свою супутницю – Надю Шевченко. Наді вдається поспілкуватися з Миколою і Дмитренко, які обмінюються колкостями один з одним. Політтехнолог пропонує Анастасії своє посередництво в роботі з перспективними політиками-кандидатами.
Анастасія слухає виступ Миколи про закон і совість, її трясе від гніву – колись він був другом її сім’ї, а пізніше покрив вбивство її дочки заради порятунку своєї. Надя відводить її з залу, щоб не зірвати виступ, просить її стримувати себе.
Учасники форуму прийняли доповідь Миколи на ура, вітають його. Під час фуршету до Анастасії підходять Микола з Тамарою та Іриною, просить оцінити його виступ. Анастасія відповідає йому різко – вона здивована, що людина, яку з ганьбою звільнили з суддів, має намір стати політиком, каже, що не стане фінансувати його політпроект.
Політтехнолог зводить Анастасію з Тамарою і Миколою. Анастасія вибачається за грубість, каже, що їй рекомендують інвестувати в Миколи, але їй дуже важливо дізнатися думку Наді. Надя каже, що людина, звинувачена у хабарництві, не викликає довіри. Анастасія знову відмовляється фінансувати Миколу.
Анастасія помічає в кафе Ігоря, сідає біля нього, просить розповісти, що він думає про рідну матір. Ігор відповідає, що не хотів би її зустріти, він не зможе її пробачити.
Поліна отримує загрозливе СМС, підписане Анною. Вона лякається, згадує візит Кірєєва, знаходить візитку, дзвонить йому. Кірєєв переконує її, що Ганна жива. Поліна просить повідомити їй, раніше, ніж Ігорю, коли він відшукає Анну. Кірєєв вимагає грошей.

“Безсмертник. Рай там, де ти” опис серій

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Антон

  70 серия
  Олег разнимает девушек, не дает Ирине напасть на Надю. Появившийся Игорь, под крики Ирины, выволакивает ее из кабинета. Надя убеждена, что Ирина наказана недостаточно, месть еще впереди. Надя намерена отобрать у Белоусов основной пакет – акции Тамары. Игорь просит рыдающую Ирину не позориться, снова предлагает ей уволиться. Ирина не желает увольняться, обвиняет Игоря в том, что он на стороне Нади. Игорь злится на нее. Ирине приходит СМС со скрытого номера с обвинением в похищении и смерти Людмилы. Борис в гостях у Полины с Олегом упоминает о том, что купил хороший участок земли. Ирина, вернувшаяся домой с Игорем, слышит это, понимает, что речь идет о ее участке, обвиняет Бориса и Олега в том, что они действуют против нее вместе с Надей. Тамара завтракает с Николаем, она довольна тем, что сын пришел в себя, бросил пить. Вдруг Николай получает СМС о том, что в смерти Людмилы виновна Ирина, мрачнеет. Он звонит Ирине, встречается с ней, требует объяснений. Ирина рассказывает ему все. Николай с ужасом понимает, что его пьяный сон о появлении Людмилы был реальностью, и что он сам написал и отдал ей признания в его и Ирины преступлениях. Ирине приходит СМС с требованием крупного выкупа взамен угрозы ее разоблачения. Игорю приходит СМС с указанием времени и места, куда Ирина принесет выкуп за обвинение в смерти Людмилы. Игорь заходит к Наде, расспрашивает о ее маме, выражает соболезнования. Он узнает, что Людмила умерла после того, как пришла в себя, но вскоре ее кто-то похитил. Игорь задумывается о причастности к этому Ирины. Катя в парке снимает скрытой камерой, как на место встречи приходят и Ирина, и Игорь. Надя получает от Кати СМС о том, что Ирина на месте, говорит об этом Анастасии – попытка Ирины откупиться подтверждает для них ее вину в похищении Людмилы. Игорь с подозрением спрашивает Ирину, почему она здесь.

  Відповіcти
 2. Тереза

  Чому не опубліковуюсь опис наступних серій???

  Відповіcти
 3. світлана

  Давайте вже 77 і дальше
  Пліс♡♡♡♥♥♥♡♡♡

  Відповіcти
 4. Кристина

  Будь-ласка опишіть наступні серії, дуже цікаво що буде дальше а подивитись можливості немає

  Відповіcти
 5. Карiна

  Чому не опубліковують опис наступних серій?

  Відповіcти