“Безсмертник. Нова Надія” опис серій

Безсмертник

Безсмертник” зміст серій нового серіалу про кохання ви можете дізнатися на нашому сайті.

“Безсмертник” опис серій 21-30

“Безсмертник” опис серій 31-40

31 серія “Безсмертник” опис

Ігор чекає Надю в кімнаті для побачень. Надя коливається, і в підсумку відмовляється від побачення з Ігорем. Той їде з колонії ні з чим. У лікарні Людмила, одужує після інсульту, насилу пише записку про те, що справжньою винуватицею загибелі Ріти є Ірина і просить медсестру передати цю записку за межі лікарні. Микола приходить відвідати Людмилу, медсестра передає йому записку. Микола приплачує медсестрі і просить її нікому нічого не говорити про зміст записки, пояснюючи це тим, що у Людмили після інсульту порушена психіка. Микола розуміє, що йому доведеться забрати Людмилу додому. Ірина та Тамара влаштовують йому скандал. Микола показує Ірині записку Людмили, і та розуміє, що іншого виходу у них немає. Оля радіє поверненню Людмили. Вона повідомляє матері, що знає, де Тамара ховає диск із записом відеокамер. «ПАН-Косметікс» як і раніше в кризі. Олег приймає рішення про скорочення робочих місць на виробництві компанії. Ігор категорично не згоден. Співробітниці відділу розробок Марія і Світлана скаржаться Ігорю, що Олег розпорядився призупинити запуск нової продукції. Ірина чекає Ігоря, перечитує записку Людмили та від жаху напивається. Поліна незадоволена тим, що Олег знову не ночував удома. Вона приймає рішення підшукати йому наречену. Олег проти. Олег наймає Бориса на роботу в якості начальника служби охорони. Людмила і Оля підбирають код до сейфа Тамари і забирають диск.

32 серія “Безсмертник” опис

Людмила та Ірина борються у яру. Ірина вимагає, щоб Людмила віддала їй сумку з диском. Ірина робить необережний рух, і Людмила падає в яр. Сумка залишається в руках Людмили. Ірина мчить в будинок Білоусів і від імені Людмили пише прощальну записку – нібито Людмила хотіла покінчити з собою. Надя в колонії не розуміє, чому Людмила і Оля не приїхали до неї, адже вони прислали їй телеграму. Ярослава забирають в Будинок малятка при колонії. Надя сумує. Микола починає пошуки Людмили. Оля повертається в будинок Білоусів, Микола розпитує її, куди вони з Людмилою ходили, навіщо, але Оля мовчить. Микола знаходить передсмертну записку Людмили. Тим часом Людмилу доставляють в лікарню швидкої допомоги. Вона в комі. Микола підозрює Ірину в замаху на Людмилу. Ірина все заперечує. Наді повідомляють, що її мати при смерті. Віра Іванівна допомагає Наді домогтися дозволу на виїзд з колонії, щоб побачити Людмилу. Надя у супроводі Віри Іванівни їде в лікарню швидкої допомоги – у неї всього одна годину. На фабриці «ПАН-Косметікс» робочі мітингують проти масових скорочень. Олег виступає перед ними і схиляє їх на свою сторону. Ірина приходить до лікарні швидкої допомоги, знаходить Олю в коридорах лікарні і намагається відібрати у неї сумку Людмили, але Оля втікає. У цей час Надя сидить біля ліжка Людмили. Ірина наздоганяє Олю у лікарні, відбирає у неї сумку і ламає диск.

33 серія “Безсмертник” опис

Оля повертається в палату до Людмили, там Микола та Ірина. Ірина вдає, що співчуває Олі, та тримається відсторонено. Ірина приходить додому і застає Ігоря п’яним. Він згадує Надю, йому погано через те, що трапилося з Людмилою. Ігор приходить до лікарні провідати Людмилу і застає Олю в палаті. Він зауважує на руці Оле синці і питає, як це сталося. Оля розповідає йому, що це зробила Ірина, коли намагалася відібрати у неї сумку з диском. Ігор приходить додому і влаштовує Ірині скандал. Ірина стверджує, що ніколи б не заподіяла Оле шкоди. Розсерджений Ігор йде. Олег знаходить Ігоря в барі. Олег пропонує поговорити по душах. Ігор неохоче погоджується. Олег винить Ігоря в тому, що він живе з Іриною, а любить Надю і закликає його зізнатися хоча б самому собі, що шлюб з Іриною – величезна помилка. Ігор посилає Олега і йде. Надя пише Каті лист з проханням доглянути за Людмилою та Олею. Катя приходить до лікарні, знайомиться з Олею. Тоді ж в лікарню до Людмили приходить Олег – він представляється Хемом. Катя повідомляє про його візит Наді. Катя в повному захваті від Хема. Надя заінтригована – хто ж це такий? Ірина веде програму на телебаченні «Будь красивою з Іриною Паніною», раптово їй стає погано. Її везуть в приватну клініку, де з’ясовується, що Ірині загрожує безпліддя. Борис, скориставшись відсутністю у відділі розробок співробітників, намагається викрасти важливі документи. Але несподівано у відділ заходить Марія. Бориса з ганьбою звільняють. Олег припиняє спілкування з ним. Поліна пропонує Борису взяти у неї безвідсотковий кредит, щоб той зміг почати свій бізнес. Проходить 3 роки. Ярослав живе в дитячому будинку при колонії.

34 серія “Безсмертник” опис

Віра Іванівна радить Наді віддати Ярослава його батькові – інакше дитину відправлять у дитбудинок. Надя не хоче віддавати Ярослава Ігорю, оскільки побоюється Ірини. Борис приходить до Поліни і каже, що він поки не готовий повернути їй кредит. Для Поліни це не проблема. Відносини Ігоря та Ірини натягнуті. Ірина мріє завагітніти, але Ігор не хоче дитину від неї. Ігор та Ірина приходять в будинок Білоусів на вечерю. За столом Оля прямодушно звинувачує Ірину в тому, що вона не любить її і її маму, і всіх ображає. Ігор насторожується. Увечері Ірина намагається домогтися сексу від Ігоря, але безуспішно. Ірина плаче. Оля в лікарні доглядає за Людмилою, та все ще в комі. Приходить розлючена Ірина і вимагає, щоб Оля не говорила про неї погано і не скаржилася на неї Ігорю. Надя вирішує зробити опікуном Ярослава Катю, але це неможливо – органи опіки відмовляють через те, що у Каті є судимість. Надя важко переживає майбутню розлуку з сином. Катя обіцяє, що буде часто відвідувати Ярослава в дитбудинку. Гена і Леша приходять, щоб витребувати з Бориса велику суму грошей, але Олег рятує Бориса, організувавши на них облаву. Гену і Лешу затримує міліція. Борис і Олег миряться. Тамара переконує Ігоря пройти обстеження разом з Іриною. Її не влаштовує, що в неї досі немає правнуків. У Центрі матері та дитини Ірина знайомиться з бездітною парою – Лізою і Віктором, вони діляться своїми проблемами. Ірина каже, що вона хоче усиновити дитину, на що Ліза відповідає, що для них з Віктором цей шлях закритий – у них зовсім немає грошей. Ірина зближується з Лізою і Віктором. Вона дізнається, що, коли дітям увязнених виповнюється три роки, їх переводять у звичайний дитбудинок.

35 серія “Безсмертник. Нова Надія” опис

Ірина допомагає Лізі і Віктору усиновити Надіного сина (Ярослава), якого тепер офіційно звати Андрій. Вона обіцяє їм фінансову допомогу. Пара нескінченно їй вдячна. Катя і Оля відправляються в дитбудинок, щоб Оля познайомилася зі своїм племінником Ярославом, якого Катя відвідувала весь цей час.
Надя виходить на волю, стоїть в воріт колонії. Олег посилає хлопчика, який дарує Наді величезний букет. Надя щаслива. Її забирає Катя. Надя горить бажанням побачити Ярослава, але спочатку їде на кладовище, на могилу Ріти.
Надя викликає міліцію, повідомляє, що її сина викрали, їй обіцяють у всьому розібратися. Надя у відчаї, вони з Катею йдуть з дитбудинку. Раптово Катя повертається і просить директора дитбудинку дозволити їй продовжити відвідувати Ярослава. Надя їде в будинок Білоусів …

36 серія “Безсмертник. Нова Надія” опис

Надя приїжджає в будинок Білоусів. Тамара налякана. Надя змінилася – вона поводиться рішуче і зухвало.
Надя піднімається в кімнату до Людмили і Олі. Коли Оля виходить, Надя крізь сльози говорить Людмилі, що її син пропав.
Тамара піднімає переполох – вона дзвонить Ірині і повідомляє їй, що Надя вийшла з в’язниці, її звільнили достроково. Тамара просить Ірину повідомити про це Ігорю і бути гранично обережною. Тамарі здається, що Надя дуже небезпечна. Ірина впадає в паніку, гарячково думає, що робити. Вона дзвонить в будинок Білоусів і запрошує Надю в «ПАН-Косметікс».
Надя говорить з Миколою і обіцяє йому поквитатися з ним і його дочкою за все, що вони зробили.
Микола повідомляє Кірєєву, що Надя на волі. Той готовий знову засадити її за ґрати, але Микола проти. Кірєєв впевнений, що Ірина викине що-небудь, щоб позбутися від Наді, і вирішує за нею простежити.
Надя приходить в «ПАН-Косметікс». Ірина заманює її в гримерку. Надя впевнена: рано чи пізно вона доведе провину Ірини. Ірина поводиться цинічно і грубо, говорить про Людмилу в образливому тоні. Надя ледь стримується, щоб не накинутися на Ірину.

37 серія “Безсмертник. Нова Надія” опис

Ірина запевняє Ігоря, що всі звинувачення Наді – нісенітниця, а її агресивна поведінка продиктовано ревнощами. Ігор у розпачі – він не знає, кому вірити.
Надя в лікарні, їй сниться Ярослав. Вона кидається уві сні. Олег намагається заспокоїти її. Вранці в лікарню приходить Катя, щоб змінити Олега. Він просить Катю не говорити Наді, що Хем – це насправді він, Олег Горський. Катя погоджується.
Надя приходить до тями. Вона готова бігти на пошуки Ярослава, Катя зупиняє її – вона ще дуже слабка. Катя і Надя приходять до висновку, що для пошуків Ярослава їм доведеться найняти приватного детектива. Катя передає Наді подарунок від Хема – дорогий мобільний телефон.
Надя і Катя відправляються в кафе і там виявляють, що весь інтернет рясніє повідомленнями про напад Наді на Ірину. Надя засмутилася – це ще один удар по її репутації, а адже їй належить влаштовуватися на роботу.
Олег у присутності Поліни звинувачує Ірину у брехні. Ірина починає прибіднятися, каже, що Надя на неї напала, варто було їй тільки вийти з в’язниці. Олег парирує: Ірина спеціально порізалась, щоб звинуватити Надю в агресії.
Ірина розуміє, що у Поліни все більше і більше інформації, яку вона може використовувати проти неї. Ірина дзвонить Кірєєву і питає, накопав він що-небудь проти Поліни. Кірєєв сміється над Іриною і нічого толком їй не говорить.

38 серія “Безсмертник. Нова Надія” опис

Надя повідомляє Ігорю, що Ірина та Микола намагалися її підкупити, демонструє йому виписки зі свого рахунку. Надя запитує: Ігоря не цікавить, за що вони платять їй такі величезні суми? Ігор не хоче говорити про це і виганяє Надю.
Ігор телефонує Ірині і каже, що хоче зустрітися з усією родиною Білоусів. Прийшовши в будинок Білоусів, Ігор вимагає пояснень: навіщо Ірина та Микола перевели Наді стільки грошей? Микола тушується, не знає, що сказати. З’являється Надя. Ірина бреше, що Надя сама попросила у них грошей, а вони, по доброті душевній, погодилися їй допомогти. Надя поводиться жорстко, вона дає зрозуміти Ірині та Миколі, що їм не піти від відплати і пояснює Ігорю, чому Ірина та Микола запроторили її до в’язниці – щоб врятувати від покарання Ірину. Скандал. Микола обурюється, Тамара дає Наді ляпаса.
На доказ благих намірів сім’ї Білоусів Ірина призводить Ігоря до ліжка Людмили і каже, що весь час, поки Надя була в тюрмі, вони дбали про її матір та сестру.
Микола та Ігор йдуть в бар, щоб поговорити в більш спокійній обстановці. У барі Микола запевняє Ігоря в правоті і невинності Ірини. Ігорю здається, що його все водять за ніс.
Ірина запевняє Надю, що у неї нічого не вийде – Ігор вірить тільки Ірині, так як любить її. Надя обіцяє, що скоро життя Ірини перетвориться на пекло.

39 серія “Безсмертник. Нова Надія” опис

Надя прибігає в призначене місце, але виявляється, що сталася помилка – хлопчик, якого знайшов детектив, чи не Ярослав. Надя страждає.
Ірина побоюється, що Ігор розлучиться з нею, говорить про це з Тамарою. Та намагається її заспокоїти. Ірина накидається на Олю і вимагає, щоб та більше ніколи нічого не говорила про неї Ігорю. Ірина вбиває Оліну черепашку.
Ігор дізнається, що Борис готовий прийняти Надю на роботу на прохання Олега і влаштовує скандал їм обом. Він кричить, що Надя ніколи не буде працювати на Бориса. Борис відсилає Ігоря до його законної дружини. Олег теж вважає, що Ігор пізно схаменувся.
Надя працює в кафе. Заходять хлопчик з мамою. Наді здається, що хлопчик схожий на її Ярослава. Надя поводиться нав’язливо, стверджує, що це – її син. Господиня кафе викликає міліцію. Коли Надя пояснює, в якій ситуації опинилася, її відпускають.
Надя збирається подавати апеляцію на перегляд справи.
Надя і Катя починають працювати в компанії Бориса – продають пакети мобільного зв’язку. За Надею спостерігає Борис. До Наді на роботу приходить Кірєєв і порочить її в очах покупців. Надя дає йому відсіч.

40 серія “Безсмертник. Нова Надія” опис

Олег вимагає, щоб Ірина попросила вибачення у Наді за те, що підставила її в історії з промисловим шпигунством. Ірина вдає, що не розуміє, про що він.
Надя звертається до експерта по ДТП, який говорить, що йому відразу здалося дивним, що на Надіній машині не залишилося слідів від зіткнення з тілом Ріти. Він дивується, чому дані його експертизи не були прийняті до уваги слідством.
Надя відправляється до Кірєєва і вимагає у нього фотографії, які були зроблені на місці ДТП безпосередньо після аварії. Кірєєв стверджує, що всі фото він відразу ж передав в прокуратуру.
Помічник Кірєєва, Кулик пропонує Наді свою допомогу. Спочатку Надя не довіряє йому, але потім погоджується.
Ірина дізнається від охоронців «ПАН-Косметікс», що Ігор цікавився записами відеокамер п’ятирічної давності.
Олег допомагає Наді з продажем пакетів мобільного зв’язку, зворушливо піклується про неї.
Ігор цікавиться у Ірини подробицями того вечора, коли Надя нібито збиралася продати секретну інформацію. Ірина знову бреше. Зрозумівши, що правди від неї йому ніколи не добитися, Ігор заявляє, що він подає на розлучення. Ірина у відчаї

“Безсмертник. Нова Надія” опис серій 40-50

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар