“Безсмертник” опис серій 21-30

Безсмертник

Безсмертник” зміст серій нового серіалу про кохання ви можете дізнатися на нашому сайті.

“Безсмертник” опис серій 11-20

“Безсмертник” опис серій 21-30

21 серія “Безсмертник” опис

Колонія. Зінка повертається з ШІЗО і продовжує третирувати Надю, яка стійко витримує її знущання. Зінька погрожує вбити її.

Олег стає начальником відділу міжнародних зв’язків. Поліна підкуповує співробітника відділу розробок Павлика Уткіна і просить його викрасти для неї інформацію про новий продукт.
Слідчий Кірєєв шантажує Ірину, вимагаючи грошей за своє мовчання.
У Миколи виходить книга «Закон і совість», він дає інтерв’ю. Журналісти ставлять йому незручні питання по справі Наді Шевченко, Тамара обурюється.
Разом з документами, вкраденими Павликом з відділу розробок, до Олега потрапляє лист Наді, адресований Ігорю, який намагалася приховати Ірина. Олег передає листа Ігорю.
Поліна привертає Бориса на свою сторону, туманно натякаючи на те, що він повинен допомогти їй «прибрати» Ігоря. Під час їхньої зустрічі приходить Тамара. Борис ретирується. Тамара повідомляє, що Ігор та Ірина мають намір одружитися. Поліна незадоволена.
Зінька жорстоко б’є Надю, її рятує Катя – кличе охорону.

22 серія “Безсмертник” опис

Ірина намагається звільнитися від Кірєєва. Надя пише Ірині лист, в якому обіцяє добитися справедливості і посадити Ірину у в’язницю. Ірина впадає в паніку.
Тамара зустрічається з інвестором і просить його відкласти інвестування в новий проект «ПАН-Косметікс» – вона хоче дати зрозуміти Ігорю, що спочатку він повинен одружитися на Ірині.
Людмила і Оля приносять Надін блокнот в «пан- косметикс», щоб передати його Ігорю, але їх не пропускає охоронець. На вході вони стикаються з Олегом, Людмила пояснює ситуацію і показує Олегу Надін блокнот. Олег допомагає Людмилі і Олі потрапити в офіс компанії. Людмила передає Ігорю блокнот Наді.
Колонія. До Наді приходить Ірина та вимагає припинити писати їй та Ігорю. Надя у відповідь каже, що Ірині не уникнути розплати за свої злочини.
Ігор розуміє, що йому доведеться зробити Ірині пропозицію, щоб заручитися підтримкою Тамари і врятувати компанію від краху. Ігор їде в колонію, щоб зустрітися з Надею. Він просить більше не писати йому і взагалі залишити його в спокої.
Зінька намагається «підставити» Катю, щоб ту не випустили по УДО, але Надя втручається, і Зіньку знову садять в ШІЗО.

23 серія “Безсмертник” опис

Надя дзвонить Ігорю з колонії в той момент, коли він збирається зробити Ірині пропозицію і крізь сльози запевняє його, що її посадили за безпідставним звинуваченням. Надя повідомляє йому, що Ірина – справжня винуватиця ДТП, в результаті якого загинула його сестра. Ігор задає Ірині пряме запитання: це вона вбила Риту? Ірина розігрує образу, плаче. Ігор вирішується і робить їй пропозицію. Ірина щаслива. За ними з боку спостерігає слідчий Кірєєв.
Тамара виганяє Людмилу та Олю, Микола повертає їх додому. Ірина приходить до батька і бабусі, щоб повідомити їм про те, що Ігор зробив їй пропозицію і натикається на Людмилу. Вона звично принижує її, але несподівано отримує відсіч.
Олег, дізнавшись про те, що Ігор одружується, пробує налагодити з ним стосунки, на що Ігор реагує дуже жорстко.
Колонія. Катя виходить по УДО, прощається з Надею і співкамерниця. Надя просить її провідати її маму і сестру і простежити за Іриною. Ірина приїжджає до Наді на побачення, щоб повідомити їй – вони з Ігорем одружуються.
Кірєєв, який відчуває фінансові труднощі, приходить в офіс «ПАН-Косметікс» і припирає Ірину до стінки, обіцяючи відкрити правду про неї її нареченому, Ігорю. Ірина обіцяє заплатити круглу суму в обмін на його мовчання.
Тамара зустрічається з журналістами, розповідає їм про весілля Ігоря та Ірини і згадує про підвищення Миколи по службі – скоро він стане суддею Верховного суду.

24 серія “Безсмертник” опис

Катя приходить до будинку Білоусів і бачить, як Людмилу відвозить «швидка». Катя намагається розшукати Людмилу, але дізнається лише те, що з лікарні швидкої допомоги її відвезли в якусь клініку. Катя їде в колонію і повідомляє Наді, що у її матері інсульт.
Тамара вся в думках про майбутнє весілля, вони з Поліною вибирають весільну сукню для Ірини. Микола винить Ірину в тому, що трапилося з Людмилою, вони сваряться. Ірина надсилає Наді в колонію запрошення на їх з Ігорем весілля. Надя приймає рішення втекти з в’язниці і заручається підтримкою Каті. Катя готує все необхідне для Надіної втечі.
Миколу мучать докори сумління, він збирається подати у відставку, але йому повідомляють, що його призначили суддею Верховного суду. Микола рве прохання про відставку.
Тамара вирішує видворити Олю з дому і пропонує Миколі відправити її в інтернат для дітей із затримкою розвитку. Микола спочатку противиться, але потім сам відвозить Олю в інтернат.
Надя провокує Зіньку на бійку і отримує серйозні травми. Її везуть до міської лікарні. По дорозі Надя втікає і, пересівши в машину де чекає її Каті, відправляється в дорогий готель в центрі Києва, де з хвилини на хвилину почнеться весілля Ігоря та Ірини.
Поява Наді на весіллі змішує всі карти: вона змушує Ірину вийти на дах готелю і, прикувавши її до себе наручниками, вимагає, щоб вона зізналася у своїх злочинах.

25 серія “Безсмертник” опис

Надя та Ірина після падіння з даху готелю потрапляють до лікарні. Тамара і Микола переживають за Ірину. Ігор знаходиться в стані шоку.
Надя просить Віру Іванівну організувати їй зустріч з журналістами і пояснює, чому втекла з в’язниці.
Ігор пробує домовитися з начальником колонії про те, щоб Наді не додавали термін за втечу. Микола, у свою чергу, теж зустрічається з начальником колонії і просить його про зворотне.
Оля збігає з інтернату, бродить по місту.
Ігор намагається відвідати Надю в лікарні, але її палата під охороною, та Ігоря до неї не пускають.
Начальник колонії виступає на телебаченні і повідомляє про те, що Наді буде додано термін за втечу. Надя в розпачі.
Тамара сидить у лікарні біля ліжка Ірини, але та чекає тільки Ігоря. Коли Ігор з’являється, Ірина просить швидше забрати її додому – Ірина побоюється, що Ігор передумав одружуватися на ній. Вона вимагає, щоб її відвезли в будинок Паніних, але Тамара та Ігор урезонює її – Ірині поки краще залишитися в рідному домі.
Преса сурмить про скандал, що трапився на весіллі Ігоря та Ірини, акції «ПАН-Косметікс» стрімко падають. Поліна вирішує використати це для просування Олега в «ПАН-Косметікс». Олег же розмірковує про кохання Наді та Ігоря. Він вірить у невинність Наді і пише їй листа.
Надю повертають в колонію.

26 серія “Безсмертник” опис

Віра Іванівна повідомляє співкамерницям Наді, що вона вагітна. Зінька різко змінює своє ставлення до Наді, починає піклуватися про неї
Поліна каже Ірині, що одержала листа від Наді – та стверджує, що Ірина винна у смерті Рити. Ірина все заперечує. Поліна вимагає, щоб вона пожила у бабусі з татом – так буде краще для всіх. Ірина знову приїжджає до Наді і знущається над нею. Надя реагує спокійно – Ірина обов’язково заплатить за всі свої злочини.
Надя отримує листа від Хема – так називає себе Олег – і відповідає йому. Вони стають друзями по листуванню.
«ПАН-Косметікс» переживає жорстку кризу. Ігорю доводиться урізати бюджет компанії, щоб витягнути сімейний бізнес з прірви. Олег, у свою чергу, старанно трудиться на посаді начальника відділу міжнародних зв’язків. Співробітники відділу розробок заявляють Ігорю, що не згодні з урізанням зарплат. Павлик підбиває Марію та Світлану пригрозити Ігорю тим, що вони можуть звільнитися, але Ігор переконує дівчат залишитися в компанії.
Поліна виставляє Ірину з дому Паніна, тій доводиться повернутися до Тамари з Миколою. Тамара обурена поведінкою Поліни. Ігор забирає Ірину і привозить в будинок Паніних, незважаючи на протест Поліни. Ірина повідомляє Поліні, що вони розписалися, і тепер Поліна не зможе її вигнати.
Микола дізнається, що Оля втекла з інтернату, шукає її. Оля потрапляє у відділення міліції. Єдиний номер телефону, який їй вдається згадати – це номер Кірєєва. Кірєєву дзвонять з міліції, запитують, чи знайомий він з Ольгою Шевченко. Кірєєв розуміє, що мова йде про Надіну сестру, він в шоці.

27 серія “Безсмертник” опис

Микола вступає на посаду судді Верховного суду. Його виступ транслюють по телебаченню. Оля дивиться телевізор у відділенні міліції, каже дільничному, що Микола – її батько. Дільничний розшукує Миколая, він забирає Олю.
Тамара запрошує Ірину та Ігоря на вечерю з нагоди призначення Миколи.
Колонія. Надя страждає, сумнівається в тому, що їй варто народжувати дитину у в’язниці, Зінька переконує її: дитина – це щастя, незважаючи ні на що.
Микола призводить Олю в будинок Білоусів. Тамара та Ірина незадоволені, але Микола твердий у своєму рішенні.
Залишившись з Олею наодинці, Ірина вимагає, щоб та розповіла, що вона говорила в міліції. Потім змінює тактику – обіцяє Олі відвести її до Наді і Людмили, якщо вона буде мовчати і нічого не скаже про неї Ігорю. Оля обіцяє, але Ірина все одно побоюється, що дівчинка її видасть. Ігор приходить на вечерю до Білоусів, але Ірина, прикинувшися хворою, просить терміново відвезти її додому. Ігор та Ірина виїжджають.
Микола отримує лист від Наді і їде до неї в колонію. Надя попереджає Миколая, що вона буде боротися за відновлення справедливості і доб’ється того, що Ірина та Микола відповідатимуть за свої злочини. Микола у відповідь каже, що з ним боротися марно.
На зборах топ-менеджерів «ПАН-Косметікс» Олег повідомляє, що відділ міжнародних зв’язків починає спільний проект з французами, чим приваблює співробітників компанії на свою сторону. Тамара обіцяє Ігорю, що інвестує в новий продукт компанії зі своєї кишені. Ігор вдячний.

28 серія “Безсмертник” опис

Поліна скликає позачергові збори акціонерів «ПАН-Косметікс». Вона приходить до Тамари і вручає їй диск із записом відеокамер спостереження, який викрала у Олега. Поліна радить Тамарі не підтримувати Ігоря на цьому зібранні, інакше всі дізнаються, що Ірина підставила Надю в історії з промисловим шпигунством.
Адвокат відкриває диск, який приніс Олег, але виявляється, що він порожній. Олег дивується.
На зборах більшість акціонерів підтримує кандидатуру Олега на посаду генерального директора «ПАН-Косметікс». Тамара (під тиском Поліни) також змушена підтримати Олега. Ігор подає заяву про звільнення з компанії. Поліна радіє.
Колонія. Про Надю дбають сусідки по камері і Віра Іванівна, захищаючи її від важких робіт. Олег продовжує писати Наді письма. Він пише їй, що довгоочікувана перемога його не радує. Олег усвідомлює, що його мучить самотність, він гостро потребує любові.
До Наді в колонію приїжджає Борис і загрожує: як тільки вона вийде з в’язниці, він уб’є її. Борис впевнений, що його наречену, Риту, збила Надя.
Тамара повідомляє Миколі про те, що Поліна шантажує її. Микола і Поліна зустрічаються, і Поліна тонко натякає, що скандал Миколі не потрібен – адже він щойно отримав посаду Верховного судді. Вона обіцяє мовчати про те, що їй відомо про Ірину.
Повернувшись додому, Микола згадує, що перед смертю Анатолій говорив про провину Поліни, про те, що вона якось пов’язана зі зникненням його першої дружини, Ганни. Микола доручає Кірєєву з’ясувати, за яких обставин зникла справжня матір Ігоря та Ріти.

29 серія “Безсмертник” опис

Олег приїжджає в колонію до Наді і потрапляє на концерт. Серед виступаючих – Надя, вона читає уривок з твору Хемінгуея. По закінченні концерту Олег передає Наді квіти. Надя припускає, що букет від Ігоря.
Ірина дає інтерв’ю про свою нібито щасливу сімю з Ігорем на телеканалі. Це інтерв’ю бачить Надя, її мучить ревнощі. Зінька та інші співкамерниці запевняють її, що Ірина бреше. Ірина влаштовує Олі скандал – вимагає сказати, звідки їй відомий телефон Кірєєва.
Тележурналісти «жовтої» програми під приводом благодійної акції вирішують відвезти Ірину та Ігоря в колонію, де знаходиться Надя. Олег призначає Ігоря своїм заступником. Поліна обурюється. Ірина та Ігор приїжджають в колонію і стикаються з Надею …

30 серія “Безсмертник” опис

Надя під обтяжливим враженням від зустрічі з Ігорем, її підтримують Віра Іванівна і сусідки по камері. Вдома Ігор влаштовує Ірині скандал – навіщо вони поїхали в колонію, де сидить Надя? Навіщо Ірина запросила журналістів? Ірина плаче і виправдовується. Олег все частіше думає про Надю. Він відправляє в колонію посилку з продукцією «ПАН-Косметікс». Надя і її сусідки по камері в захваті. Ірина хоче народити дитину, але не може завагітніти. Тамара розпитує її про інтимне життя з Ігорем і з’ясовує, що у них майже немає сексу. Тамара злиться на Ігоря. Кірєєв знаходить давню подругу Поліни і вивідує у неї інформацію про минуле Поліни. Відразу ж після нього до подруги Поліни приходить Борис. Олега мучить невиразне передчуття. Сам не розуміючи, чому, він уночі їде в колонію. Ігорю не спиться. Він встає і п’є віскі на кухні. Ірина вимагає пояснити причини його стану, але Ігор її ігнорує. У Наді починаються пологи. Олег стоїть під стінами колонії і думає про Надю. У Наді народжується хлопчик, вона називає його Ярославом. На наступний ранок Ігор мчить в колонію. Надя милується дитиною, коли їй повідомляють, що в кімнаті для побачень її чекає молодий чоловік …

“Безсмертник. Нова Надія” опис серій

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар