“Другий шанс” серіал 2013

Д

Мелодрама «Другий шанс» 2013 року – це історія провінційної дівчини, яка полюбила байдужого до неї москвича і вирішила будь-якою ціною домогтися його взаємності. У головних ролях знялися Наталія Бардо і Кирило Запорізький.

“Другий шанс” скільки серій – 4 серії

“Другий шанс” актори

Хто знявся в серіалі “Другий шанс”: Наталя Бардо, Кирило Запорізький, Анастасія Стежко, Тетяна Васильєва, Владислав Вєтров, Микита Звєрєв, Олександр Нікітін (IV),Єлизавета Бурмістрова, Антоніна Коміссарова, Олеся Бикова

актеры второй шанс

“Другий шанс” опис серіалу

«Другий шанс» – це історія про пошук себе і отримання справжньої любові, яка часом чекає десь в тіні, поки ми як метелики летимо на яскраве світло.

Головна героїня Віка (Наталія Бардо) – провінційна красуня, яка мріє вступити до театрального училища і підкорити столицю. В її розмірене життя буквально вривається брутальний мотогонщик з Москви Максим (Кирило Запорізький). Здається, що це любов всього її життя, але після декількох щасливих днів, проведених разом, Максим їде на змагання, пообіцявши неодмінно повернутися. В очікуванні свого принца на залізному коні, наївна Віка купує весільну сукню, але телефон Максима вимкнений, і надії на нову зустріч тануть з кожним днем.

Тепер мета Вікі – знайти Максима і довести, що тільки з нею він буде щасливий. Для цього їй доведеться змінити себе, пройти крізь брехню і зради, щоб в кінці шляху усвідомити, що мета не завжди виправдовує засоби.

“Другий шанс” інформація про серіал

Режисер: Володимир Устюгов

Сценарист: Катерина Андерсон

Оператор: Павло Кулаков

Художник: Костянтин Винокуров

Продюсери: Олександр Кушаев, Олександр Акопов, Наталія Шнейдерова,Олеся Бикова

Виробництво: Амедіа

Тепер ви знаєте основну інформацію про серіалі “Другий шанс”, про акторів, що знялися в ньому і їх справжні імена.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар