“Мата Харі” опис серій

М

Мата Харі” опис серій історичної драми 2017 року від кінокомпанії Star Media.

“Мата Харі” опис серій

1 серія “Мата Харі” опис

1899 рік. Острів Ява. Маргарет Маклеод, заручившись підтримкою священика отця Бернара, збігає від чоловіка-тирана разом із трирічною донькою Нон в Амстердам. Використовуючи свої зв’язки і вплив, Рудольф Маклеод подає на розлучення і виграє суд. Право опіки над Нон залишається за ним. Маргарет, на якій тепер лежить клеймо розпусниці і поганої матері, заборонено наближатися до дитини. Незабаром вона знайомиться з учителем верхової їзди Габріелем Астрюк, який закохується в красуню з першого погляду. Зневірившись повернути дочку, Маргарет вирішує її викрасти.

2 серія “Мата Харі” опис

Після невдалої спроби викрадення дочки Маргарет живе в будинку родини Астрюк і разом з Габріелем працює в школі верхової їзди пана Ежена Мольє. Одного разу під час кінної прогулянки вона рятує життя багатої аристократки Лідії Киреєвської. На знак подяки Киреєвська пропонує Маргарет гроші і роботу особистим тренером верхової їзди. Але Молье і Астрюк відмовляють Маргарет: дружба з порочною Киреєвською зіпсує її репутацію остаточно. Маргарет повертає Лідії гроші і відмовляється від її допомоги. Киреевский вирішує жорстоко помститися їй.

3 серія “Мата Харі” опис

Киреєвська вмовляє Маргарет танцювати публічно і позичає їй велику суму для майбутнього виступу. Французький антрепренер месьє Клошар запевняє Лідію: Маргарет чекає провал. Подруга Маргарет, Паті, допомагає їй в постановці танцю і змінює його на відвертий «танець семи покривал». Киреєвська розуміє, що виступ Маргарет може мати успіх. Рідох проговорився в суспільстві про пожежу на стайні, а пізніше шантажує Киреєвську. У будинок Киреєвської пробирається злодій Матьє і вбиває Рідоха. Киреевска вирішує використовувати Матьє в своїх інтересах, щоб поквитатися з Маргарет.

4 серія “Мата Харі” опис

Після викриття і арешту Киреєвської Маргарет виходить заміж за Астрюк, щоб стати доброчесною леді. Їй вдається заручитися підтримкою судді Стольбаккена і виграти слухання про опіку над дочкою. Але в останній момент в залі суду з’являється брат Маклеода, генерал Вернхель. Він переконує суддю змінити рішення, і Нон знову залишається з батьком. Тепер більше немає Маргарет, є тільки Мата Харі. Прекрасна танцівниця швидко стає знаменитою у вищому світі. На прийомі у міністра меси вона вступає в конфлікт з іспанським графом Кастелло.

5 серія “Мата Харі” опис

Мата Харі робить графа Кастелло своїм коханцем і покровителем. Відомий російський театральний діяч Сергій Дягілєв, розраховуючи на гроші Кастелло, пропонує танцівниці вигідний контракт. Кастелло призводить на зустріч з Дягілєвим колишнього начальника Маклеода, полковника Кройдорфа, який може допомогти Маргарет повернути дочку. Мата Харі зриває угоду і негайно виїжджає з Кройдорфом в Амстердам. Однак її колишній чоловік разом з Нон встигає втекти.

6 серія “Мата Харі” опис

Елізабет Шрагмюллер, німецький агент, стає подругою Мата Харі. Німкеня використовує трагедію Маргарет в своїх інтересах і підлаштовує її зустріч з колишнім чоловіком і дочкою в Віттель. Але Нон відвертається від матері. Від Шрагмюллер Мата Харі дізнається, що граф Кастелло стоїть за втечею Маклеода і Нон з Амстердама, коли Маргарет як ніколи була близька до того, щоб бути з дочкою. В обмін на обіцянку помститися графу Мата Харі погоджується працювати на німецьку розвідку.

7 серія “Мата Харі” опис

У Гаазі Мата Харі отримує завдання налагодити відносини з лейтенантом Растіньяком, шефом французької розвідки в Голландії. Незважаючи на наполегливе прохання керівництва не мати справ з танцівницею, Растіньяк зустрічається з Мата Харі і втрачає голову від почуттів до неї. Отримані від нього відомості провокують війну двох розвідок на голландському кордоні. У центрі кривавого розбирання виявляються капітан російської розвідки Володимир Маслов і сербська партизанка Златка Дженіч.

8 серія “Мата Харі” опис

За завданням німців Мата Харі виступає перед російськими офіцерами. Вона звертає увагу на красеня Маслова, зануреного в сумні думки про загиблу Златку Дженіч. Капітан Жорж Ладу з Другого бюро Генерального штабу знає, що саме Мата Харі погубила Растиньяка, і виношує план помсти. Під час вечірки в будинок куртизанки Рифки вриваються його збройні люди. Всіх гостей, в числі яких Мата Харі і Астрюк, вивозять в Венсанскій ліс.

9 серія “Мата Харі” опис
Маргарет організовує пишні похорони Астрюк, який загинув в Венсанському лісі. Преса звинувачує у трагедії Друге бюро, в якому служить Ладу. Той осоромлений і отримує прочухана від начальства. Тепер для нього справа принципу – погубити танцівницю. Ладу вдається увійти в довіру до Мата Харі під виглядом чиновника МЗС Франції, знайомого з російськими військовими. Маргарет зацікавлена. Вона не знає, що Ладу готує їй пастку.

10 серія “Мата Харі” опис
Мата Харі в черговий раз обходить Ладу і рятує Маслова. У неї починається пристрасний роман з російським капітаном. Маргарет розуміє, що любить Володимира, але вона – агент і повинна виконати завдання. Під час побачення Мата Харі з Масловим, служниця Ганна фотографує секретні карти, які були при ньому. Фотографії потрапляють до німців, що призводить до фатальних наслідків. Ладу стискає кільце навколо Маргарет, усуваючи її довірених людей.

11 серія “Мата Харі” опис
Приїхала на допомогу Мата Харі Шрагмюллер турбує поїздка її підопічної у Друге бюро. Маргарет ходила туди оформляти пропуск у військовий госпіталь, де знаходиться поранений Маслов. Шрагмюллер близька до того, щоб вбити свого агента. Але Маргарет вдається розвіяти її сумніви. Мата Харі їде до військового госпіталю. Бачачи жахи і наслідки війни, вона багато переосмислює …

12 серія “Мата Харі” опис
Ладу вдається заарештувати Мата Харі. Її ув’язнюють Сен-Лазар і звинувачують в шпигунстві. Танцівниця їх відкидає, вимагаючи тільки одного – побачення з Масловим. Ладу погоджується, у нього є план, як скористатися зустріччю двох закоханих …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар