“Місцеві новини” опис серій

М

Місцеві новини” опис серій серіалу про журналістів

“Місцеві новини” зміст серій

1 серія “Місцеві новини” опис

Молодий хлопець на ім’я Максим тікає з Москви від мами, яка змушує його вчитися в інституті, до бабусі в Ростов-на-Дону. А у бабусі, як виявилося, знімає кімнату Марина, молода журналістка з місцевої “Газети-на-Дону”. Максим йде з Мариною на завдання, і ось де виявилося дуже доречним його давнє захоплення фотографією. Тим більше, що в редакції якраз немає свого фотографа.

2 серія “Місцеві новини” опис
Мама Максима не може пробачити йому втечі з Москви і блокує банківську картку, якою той користується. Вперше в житті Максим повинен жити на те, що зможе заробити сам. А йому так хочеться купити велосипед і їздити разом з Мариною на роботу в редакцію.

3 серія “Місцеві новини” опис
Таємнича пригода в 14-му будинку: пенсіонер побачив у під’їзді Діда Мороза з величезним ножем і обличчям мерця. Після чого літня людина потрапила до лікарні з серцевим нападом. Вірити йому чи ні? Марина і Максим йдуть по сліду мерця в червоній шапці і починають розуміти, що пенсіонер нічого не вигадував.

4 серія “Місцеві новини” опис
Стаття Марини про радіокеровані черепашки зацікавила відомого московського журналіста. Він приїжджає в Ростов, щоб написати про унікальних тварин для свого видання. Однак з’ясовується, що черепашок не існує в природі – Марина написала статтю зі слів молодого вченого, який вирішив розіграти журналістку.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар