“Молодіжка” опис серіалу

М

“Молодіжка” 1 сезон скорочено

Серіал розповідає про життя молодіжного хокейного клубу «Ведмеді» з невеликого російського міста Подольська. Вже не перший рік команда бере участь у регіональному чемпіонаті, проте в цьому сезоні у них з’являється мета – потрапити в МХЛ – професійну Молодіжну хокейну Лігу.

Для того щоб збільшити шанси на перемогу, керівництво клубу призначає команді нового головного тренера (Денис Нікіфоров) – молодого, талановитого хокеїста, вимушеного, свого часу, залишити професійний спорт через травму. Перед новим тренером «Ведмедів» поставлено непросте завдання, крім того, щоб підняти команду на призові місця, довести, що саме «Ведмеді» гідні представляти свій регіон у Молодіжній хокейній лізі.

Але це буде непросто, адже гравці зовсім не відчувають себе єдиним цілим. Крім цього, у них є й інші справи: сім’я, особисте життя, навчання. Також є й ті, хто намагається якнайшвидше «позбутися» від тренера.

“Молодіжка” 2 сезон скорочено

У новому сезоні на глядачів чекає довгоочікувана зустріч зі старими знайомими з «Молодіжки», але додатково до цього в команді «Ведмедів» з’являться нові гравці, а керувати тренувальними процесами почне новий спортивний директор. Крім того, у другому сезоні серед акторів з’явиться знаменитий В’ячеслав Фетисов в ролі самого себе. «Ведмідям» належить взяти участь в суворих битвах, і вирішальна буде на «чужому» льоду – з командою «Крижані королі», яку тренує Максим Стрельцов (Андрій Мерзлікін). Наставника «Ведмедів» Сергія Макеєва (Денис Нікіфоров) чекає зустріч з суперником з минулого життя (Андрій Мерзлікін). Колись він пустив під укіс кар’єру Макєєва, а тепер зайняв місце на тренерській лаві головних конкурентів «Ведмедів”.

Цікаві факти про серіал “Молодіжка”

Кастинг проходив в Челябінську. У кастингу серіалу брали участь не тільки молоді актори, а й хлопці, що не знімалися в кіно, але мають досвід гри в хокей. Приходили навіть дівчата, які грають у хокей, але їх, природно, не розглядали.

Епізоди ігор і тренувань «Ведмедів» знімали в Льодовому палаці «Витязь» в Подольську. – 10С на льоду – постійна температура. Тому вся знімальна група навіть влітку возить з собою зимові речі.
Частина міських пейзажних вставок відзняті в Самарі, Тольятті, Красноярську, Челябінську і Митищах.
У телесеріалі присутня продакт-плейсмент: команда «Ведмедів», тренери і лікар носять спортивний одяг фірми Reebok; гравці з команди «Ведмедів» користуються продукцією фірми Nivea; іноді звучать позивні Авторадіо.
Макар Запорізький (виконавець ролі Дмитра Щукіна) і Катерина Смирнова (виконавиця ролі Вікторії) в реальному житті чоловік і дружина.
Постановкою хокейних сцен займався Євген Полинская, який раніше працював спільно з канадськими фахівцями над хокеєм у фільмі «Легенда № 17».
15 кг – вага амуніції воротаря.
12 годин на льоду проводять актори протягом одного знімального дня (включаючи і зйомки, просте перебування на льоду для вдосконалення навичок катання).

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар