«Мажор» опис серій

М

«Мажор» серіал 2014 – це «роман про виховання почуттів». Серіал покаже як молода безвідповідальна людина стане чоловіком, зустріне свою любов.

«Мажор» опис серій

1 серія «Мажор» опис

Юрист Ігор Соколовський – син багатого і впливового батька. Після бурхливої вечірки, що закінчилася сутичкою з поліцейськими, Ігор покараний: батько позбавляє його утримання і відправляє служити в поліцію під керівництво полковника Прянікова. Незважаючи на конфліктне знайомство з колегами по відділу капітана Віки Родіонової, «мажору» Ігорю вдається розкрити перший злочин. Друге валить його в шок: хлопець розуміє, що в смерті дев’ятирічної дівчинки винен його найближчий друг Стас …

2 серія «Мажор» опис

Опергрупа Віки Родіонової розслідує смерть дівчини, яка працювала покоївкою в багатому домі. Старі знайомства допомагають Ігорю зрозуміти, хто стоїть за злочином. У ході розслідування Соколовський натикається на інформацію про смерть своєї матері. З вини Ігоря співробітник відділу Данила Корольов може потрапити під внутрішнє розслідування, пов’язане зі зникненням табельної зброї.

3 серія «Мажор» опис

Ігор допомагає Корольову повернути пістолет. Однак з’ясовується, що з цієї зброї напередодні був убитий чоловік. Ігор намагається виправити ситуацію, вивчаючи життя жертви, і знаходить вихід. Однак його подальше перебування у відділі під питанням. Вивчаючи архівну справу про смерть матері, Соколовський виявляє, що частина інформації пропала.

4 серія «Мажор» опис

Ігор приймає рішення залишитися у відділі, незважаючи на загальне неприйняття. Він допомагає затримати торговців зброєю і отримує кулю, закриваючи собою Родіонову. Для Корольова це привід ревнувати, для Віки – поглянути на мажора іншими очима. Соколовський і Корольов разом затримують Альпініста, який стріляв у Ігоря. Ігор йде до слідчого Карасьова, який вів справу його матері, і виявляє його мертвим.

5 серія «Мажор» опис

Ігоря підозрюють у вбивстві Карасьова. Корольов з ревнощів замовчує про існування важливого свідка. Соколовський знаходить вбивцю Карасьова, але той вмирає на його очах, так і не відкривши ім’я замовника. У Ігоря є підстави вважати, що батько щось недоговорює про минуле.

6 серія «Мажор» опис

Ігор активно працює з опергрупою. Знайдено два трупи, причина смерті – сильне зневоднення. Родіонова та її команда шукають зв’язок і можливих свідків злочинів. Вночі в квартиру Соколовського забирається невідомий. У спробі наздогнати злочинця він ледь уникає кулі. Друг і партнер батька Ігнатьєв розповідає Ігорю про існування якоїсь записки …

7 серія «Мажор» опис

Корольов в барі потрапляє в бійку – тепер йому інкримінують вбивство. Пряників забороняє співробітникам втручатися в цю справу. Віка Родіонова просить Ігоря допомогти знайти справжнього вбивцю і провести власне розслідування. В результаті успішної операції Родіонова знешкоджує злочинця і рятує Ігорю життя. Соколовський-старший признається синові в тому, що у нього дійсно колись був роман з іншою жінкою. Ігор намагається з’ясувати головне – де був батько тієї ночі, коли померла мама …

8 серія «Мажор» опис

Обставини смерті коханки батька знайомі Ігорю – так само загинули його мати і слідчий Карасьов. З’ясовується, що за кілька годин до смерті до жінки приїжджав Соколовський-старший. З розмови з Пряниковим Ігор розуміє, що його начальник щось приховує. Команда Віки Родіонової веде пошук серійного вбивці. Під час затримання Ігор упускає злочинця. Соколовський-старший везе сина на рибалку і знайомить його з Дато – людиною зі свого минулого …

9 серія «Мажор» опис

Після пострілу Дато зникає. Ігор приїжджає до колишнього охоронця батька, який призначив йому зустріч, але знову не встигає – охоронець уже мертвий. Група Родіонової розслідує напад на бензоколонки. Соколовський намагається проникнути в банду уявних поліцейських, але в результаті невдалої операції Родіонову беруть в заручниці. Пряников зізнається Ігорю, що після смерті його матері на скальпелы були виявлені відбитки пальців його батька, але справу було закрито.

10 серія «Мажор» опис

Відділ розслідує жорстоке побиття людини. Показання свідків виводять команду Родіонової на банду, яка займається продажем амфетамінів. Ігор помічає за собою стеження. Він влаштовує жорсткий допит батькові, але той вперто заперечує свою причетність до смерті дружини. Дато стверджує, що Соколовський-старший наймав людей, щоб убити дружину. До Ігоря приходить Ігнатьєв: він обіцяє відкрити минуле батька.

11 серія «Мажор» опис

Вночі в будинок Ігоря вривається плачуча Лера. Вона просить про допомогу: її брат Стас, що заборговував величезні гроші, раптово зник. Віка і її команда допомагають знайти Стаса. Ігор знову помічає стеження і намагається наздогнати своїх переслідувачів. У розмові з батьком він звинувачує його у причетності до смерті матері. Але Соколовський-старший впевнено заявляє – він не вбивця. Він і сам хоче дізнатися правду про смерть дружини.

12 серія «Мажор» опис

Лера проводить ніч у будинку Ігоря. На ранок невідомий намагається його вбити, але опинилась поруч Родіонова рятує йому життя. Леру викрадають. Стає очевидним, що вбивця десь поруч. Ігор продовжує розслідування і знаходить документи про діяльність першої фірми батька. Це виводить його на злочинців. Всупереч пораді сина Соколовський-старший відмовляється від допомоги поліції і хоче все вирішити своїми силами …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар