“Райське місце” опис серій 51-100

Р

Райське місце” опис серій українського серіалу 2017 року

“Райське місце” опис серій 1-50

“Райське місце” опис серій 51-100

51 серія “Райське місце” опис

Семен повідомляє Тамарі, що у Ніни буде дитина. Тамара потрапляє в лікарню, кається в тому, що плела інтриги проти Ніни, просить Семена залишитися керуючим «Райського місця». Максим і Христина повертаються в Україну.

52 серія “Райське місце” опис

Максим і Христина приїжджають з Франкфурта в «Райське місце». У будинку Марченко стикаються з Ніною. Виявляється, вона з Семеном на наполегливе прохання Тамари, переїхала в будинок. Максим задоволений, Христина в шоці від такого сусідства. День закарпатської кухні, завдяки старанням Марини і Христини, провалений. Ніна звинувачує в цьому Максима.

53 серія “Райське місце” опис

Христина шукає роботу, збираючись довести, що може жити без батьківських грошей. Іванна зізнається Андрію в коханні. Максим влаштовує повторний «день закарпатської кухні». Світлана благає Анну взяти її назад в покоївки. Ніна просить Максима допомогти врятувати коня Міхая від смерті на шкуродерні.

54 серія “Райське місце” опис

Іванна каже Андрію, що не може вийти за нього заміж. Семен викуповує автомобіль Максима у господаря кошари і просить племінника залишити його дружину в спокої. Семен визнається батькові Іларіону, що у нього з’явилися почуття до Ніни. Максим дізнається таємницю Ніни …

55 серія “Райське місце” опис

Семен і Тарас знаходять Максима в колибі Міхая, повертають його додому. Семен повідомляє Ніні, що Тарас проговорився Максиму про її вагітність. Стас випадково зустрічає свого суперника Олега. На Семена нападають бандити.

56 серія “Райське місце” опис

Вероніка дізнається про те, що Стас побив Олега. Максим сильно напивається і випадково ранить свого всемогутнього тестя Василевського. Семену дзвонить невідомий, погрожує.

57 серія “Райське місце” опис

Максим дізнається, що Христина не вагітна. Але Крістіна планує «виправити ситуацію» і терміново завагітніти. Вероніка наймає адвоката Олегу, робить все, щоб витягнути його з-за ґрат. Але Стас противиться задуму Вероніки. Ніна наважується розповісти Максиму правду про свою вагітність.

58 серія “Райське місце” опис

Марина дізнається, що Христина збрехала про вагітність, вмовляє Максима і Христину звернутися в клініку репродуктології. У Максима виявляються проблеми зі здоров’ям. Вероніка ставить Стасу жорсткий ультиматум.

Галя стикається з труднощами в веденні справ кафе. В готелі проходить благодійний аукціон. Христина випадково чує страшну для себе правду про почуття Максима до неї.

59 серія “Райське місце” опис

На весіллі Андрія та Іванни Христина викликає Андрія в резервний номер на побачення. Олег і Вероніка миряться. Це бачить Стас. Вероніка і Олег вирішують одружитися. Христина вагітніє. Семен падає з коня і сильно травмується, його госпіталізують. Засмучена відстороненістю Семена Ніна пропонує йому оформити розлучення.

60 серія “Райське місце” опис

Семен і Ніна миряться. Максим зізнається Семену, що любить Ніну. Ніна це чує. Семен і Ніна вирішують залишитися разом. Іванна дізнається, що Андрій зрадив її з Христиною на весіллі, і Христина, можливо, вагітна від Андрія.

Іванна оголошує Андрію, що йде від нього. Вероніка і Олег оголошують, що у них скоро весілля. У готель приходить Стас, вирубує Олега. Вероніка не може додзвонитися Олегу і приходить до нього в готель.

61 серія “Райське місце” опис

В день весілля Вероніку і Олега знаходять убитими. Тамара потрапляє в лікарню, а Ігор починає розслідування чергових гучних злочинів в «Райському місці». Семен підозрює у вбивстві сестри Антона Винокурова. Ніна визнається Семену, що це вона винна в смерті Вероніки …

62 серія “Райське місце” опис

Ніна впевнена, що вона проклята і приносить усім, кого зустрічає на життєвому шляху, одні нещастя. Дружина Антона дізнається, що у нього є коханка і подає на розлучення. Ігор передбачає, що Вероніку і Олега убив Стас. Стас збирається втекти з країни. Марченко ховають Вероніку.

63 серія “Райське місце” опис

Ніна повідомляє Максиму і Христині, що Тамара отруїлася таблетками. Життя Тамари під загрозою. При спробі арешту Стас вирішується на відчайдушний крок.

64 серія “Райське місце” опис

Семен рятує Ніну. Стаса заарештовують. Ніна і Семен, як можуть, намагаються повернути Тамару до життя. У будинку Марченко поминки по Вероніці і Олегу. Андрій дає згоду працювати у Елен. Максим і Христина збираються їхати в Німеччину.

65 серія “Райське місце” опис

Ніна і Семен збираються приховати від родичів, що дитина була зачата задовго до їхнього весілля. Максим приїжджає в «Райське місце», щоб підмінити Семена. Руслана та Мар’яна виявляють, що корчму пограбували.

66 серія “Райське місце” опис

Мар’яна знаходить Руслану і Тадеуша в корчмі зв’язаними, з кляпом у роті. Максим шукає зустрічі з Ніною. Побачивши Христину і Андрія разом, Влада розуміє, що між ними близькі стосунки. Левко стежить в бінокль за будинком Тараса, за вагітною Ніною. Він планує поквитатися з Ніною і її родичами.

67 серія “Райське місце” опис

Ірина просить Петра поговорити з Андрієм про його стосунки з Елен. Влада дає зрозуміти Христині, що знає про її зв’язки з Андрієм. Обіцяє мовчати в обмін на допомогу. Ніна і Семен їдуть за кордон, але трагічна подія змушує їх повернутися назад … Антон хоче відновити любовний зв’язок з Владою. Левко вночі пробирається в будинок Тараса …

68 серія “Райське місце” опис

Левко викрадає Семена і відвозить його в невідомому напрямку. Ігорю повідомляють про напад на Петра, викрадення його машини і про зникнення Семена. Антон пропонує Владі скористатися в своїх цілях зникненням Семена. Максим пропонує Тарасу і Галі, поки є небезпека, пожити в будинку Марченко. Христина і Марина обурені появою в домі Марченко Галі і Тараса.

69 серія “Райське місце” опис

Левко готується збагатитися завдяки Семену. Максиму за допомогою Ніни вдається переконати Тамару, що Семен з Ніною благополучно дісталися до Польщі. Тамара не вірить Ніні, викликає в клініку Петра. Тамарі не вдається «розколоти» Петра. До Тамари йде Левко.

70 серія “Райське місце” опис

Левко вимагає від Тамари, щоб завтра Максим приніс йому викуп за Семена. Тамарі стає погано, вона втрачає свідомість. Левко стежить за будинком Марченко і бачить, як всі, крім Ніни, його залишають. Левко йде в будинок Марченко, але йому не вдається викрасти Ніну: повертається Максим. Левко тікає. Тамара в комі. Левко дізнається про це і розуміє, що отримати гроші можна тільки з Ніни. Левко дзвонить Ніні з сім-карти Семена.

71 серія “Райське місце” опис

Левко вимагає, щоб Ніна особисто привезла йому гроші, інакше він погрожує вбити Семена. Ніні стає погано. По дорозі в лікарню у Ніни починаються пологи. Левко несподівано заявляється в будинок Марченко.

72 серія “Райське місце” опис

Побоюючись чергового нападу Левко, Максим посилює охорону готелю і своєї сім’ї. Селяни влаштовують бойкот Руслані. Христина дізнається, що Влада не вірна своєму чоловікові, і влаштовує у відповідь шантаж. Левко дзвонить і вимагає грошей у Максима.

73 серія “Райське місце” опис

Левко призначає Максиму зустріч для передачі грошей, натомість обіцяє залишити його сім’ю в спокої. Ніна визнається Семену, що зрозуміла, як він для неї дорогий. Андрій пропонує Іванні укласти шлюб заради удочеріння Майї. Левко нападає на Анну.

74 серія “Райське місце” опис

Юлій складає психологічний портрет Левко і розуміє, що він психопат і одержимий Ніною. Тарас починає ревнувати Галю до Василя. Анна розповідає Ніні, що Левко впевнений: Мишко – його син.

75 серія “Райське місце” опис

Ніна визнається Семену, що в її житті було згвалтування. Антон запевняє Левко, що у них спільний ворог – Семен. Андрій і Іванна подають заяву в ЗАГС. Левко загнаний в кут, він вирішується на грабіж. Василевський приїжджає в клініку до Семена з діловою пропозицією.

76 серія “Райське місце” опис

Василевський пропонує Семену викупити «Райське місце». Думки акціонерів готелю розділилися. Іванна ділиться з Елен своїми переживаннями з приводу спільного життя з Андрієм. Елен радить, як налагодити взаємини між ними. Руслана продає будинок Василю. Влада копіює на флешку плани номерів готелю і список постояльців заради чергової диверсії в готелі.

77 серія “Райське місце” опис

В готелі паніка, постояльців евакуювали через пожежу. Руслана шукає зустрічі з Левко. За нею стежать … Христина ставить Андрію жорсткий ультиматум. Він повинен вибрати між Іванною та Крістіною.

78 серія “Райське місце” опис

Юлій підозрює Владу в зв’язку з Антоном. Андрій з Іванною готуються до засідання опікунської ради. Іванна визнається Елен, що все ще небайдужа до Андрія. Христина наполягає на від’їзді до Франкфурта. Ніна приймає непросте рішення: вона готова сказати Семену правду про свої почуття …

79 серія “Райське місце” опис

Орест починає лікувати Тамару акупунктурою та іншими народними засобами. Левко викрадає Мишу. Максим рятує Мішу. При цьому Левко ранить Максима. Гліб ранить Левко. Поранений Левко приходить до Антона і вимагає зашити рану.

Антон викликає Владу зашити рану Левко. Влада чекає, поки Юлій засне, і їде до Антона. Прикидався сплячим Юлій їде за Владою. Ніна уві сні називає Максима улюбленим. Це чує Семен.

80 серія “Райське місце” опис

Владі вдається в черговий раз обдурити Юлія. Антон вбиває Юлія. Максима транспортують до Німеччини. Виявляється тіло Юлія. Результати судмедекспертизи: Юлій убитий з пістолета Левко. Ніну виписують. Семен відсторонено поводиться з Ніною. Причина цього Ніні не відома. Семен жодним чином не дає зрозуміти Ніні, що чув, як вона уві сні зізнавалася в коханні Максиму.

81 серія “Райське місце” опис

Семен продовжує уникати близькості з Ніною. У «Райському місці» закінчується підготовка до свята врожаю «Щедра ятка». Левко має намір скористатися святом для того, щоб поквитатися з Ніною і Семеном. Посилає Антона розвідати, як у них справи. Мишу хрестять.

82 серія “Райське місце” опис

Ніна і Семен з’ясовують стосунки. Свято врожаю проходить успішно. Левко спостерігає за місцем проведення заходу. Ніна приходить до готелю ближче до закінчення свята, танцює з Семеном. Левко не може до неї підступитися через охорони. Семен відвозить Елен і Брайана в Ужгород. На зворотному шляху на його машину нападає Левко.

83 серія “Райське місце” опис

Петро просить Іванну повернутися на роботу в готель. Ніна дізнається, що Семен не ночував удома, сильно хвилюється. Незабаром їй повідомляють жахливу звістку: на трасі була виявлена ​​згоріла машина Семена, за кермом якої був виявлений обвуглений труп … Стан Тамари різко змінюється.

84 серія “Райське місце” опис

Орест говорить Ніні, що Тамара прийшла в себе і чекає Ніну. Ніна не знає, як сказати їй правду про трагедію, що сталася … Галя змушена закрити своє кафе. Чутки про загибель Левко поширюються по Михіївці. Антон каже Ніні про необхідність проведення зборів акціонерів …

85 серія “Райське місце” опис

Тамара з’являється на збори акціонерів і всупереч всім призначає на посаду керуючого готелем самого несподіваного кандидата на пост. Марина і Христина всіма силами намагаються приховати від Максима загибель Семена.

86 серія “Райське місце” опис

Тамара повідомляє Максиму, що Семен загинув. Максим дзвонить Ніні, вмовляє її їхати з «Райського місця» разом з Мішею і Тамарою: раз Левка не зловили, залишатися там занадто небезпечно. У Михіївці відбуваються нові пограбування. Василь починає жити в одному будинку разом з Русланою. Максим збирається летіти в Україну. Крістіна намагається перешкодити цьому самим відчайдушним способом.

87 серія “Райське місце” опис

Максим і Христина приїжджають в Україну, Христина ревнує, розуміючи, що почуття Максима до Ніни живі. Влада і Антон планують, як збанкрутити готель. Святкування католицького Різдва. У готелі і будинку Марченко раптово гасне світло …

88 серія “Райське місце” опис

В готелі знову відбуваються неприємності. Ніна з персоналом «Райського місця» зі змінним успіхом тримають ситуацію під контролем. Постояльці залишають готель. Петру з Іванною не вдається їх зупинити. Петро повідомляє Ніні про застряглих на підйомнику постояльців. Максим готовий зробити подвиг.

89 серія “Райське місце” опис

Максим зізнається Ніні, що у нього залишилися до неї почуття. Влада бачить труп, на тому місці, де рік тому було знайдено мертвим її чоловік Євген. Мирон влаштовує в Михіївці засідку на Левко, підозрюючи, що цієї ночі у нього відбудеться побачення з Русланою.

90 серія “Райське місце” опис

У «Райському місці» святкують Новий рік. Марина впевнена, що через отримані опіки обличчя назавжди залишиться потворним. Максим дарує Ніні підвіску з гравіюванням і зізнається: вона – краще, що було в його житті.

91 серія “Райське місце” опис

Христина розповідає Максиму, що на неї напав Левко, і вимагає виїхати з «Райського місця». Сергій відвіз Марину до Києва, щоб відновити її обличчя після опіку. Христина збирається полетіти до Франкфурта без Максима. Ніна вмовляє Максима зберегти шлюб з Христиною заради дочки

92 серія “Райське місце” опис

Тамара дізнається, що у неї є ще один онук, про існування якого вона навіть не підозрювала. Максим починає помічати перші психічні відхилення Христини. Ніна проходить реабілітацію після отруєння парами ртуті.

93 серія “Райське місце” опис

Готель виявляється в скрутному становищі. Ігор повідомляє Тамарі, що знайшов справжню матір Андрія. Тамара звільняє Андрія і Петра. Максима виганяють з роботи. Максим думає, як допомогти готелю уникнути банкрутства. Антон підштовхує його до відчайдушного вибору.

94 серія “Райське місце” опис

Антон і Влада скуповують акції Максима і Марини. Мар’яна і Руслана намагаються хитрим способом схилити Мирона до близькості з Мар’яною. Андрій дізнається, що це Влада його підставила і видалила бухгалтерські документи готелю з бази. Вона все заперечує, обіцяє представити докази, викликає Андрія на зустріч …

95 серія “Райське місце” опис

Влада намагається переконати Андрія, що всіх підставляє Ніна. У момент розмови з’являється Антон зі зброєю в руках, націленою на Андрія … Елен просить Петра уважно її вислухати. Вона повинна розповісти дещо важливе. Петро не розуміє, про що йде мова. Елен запевняє його, що почуте стане одкровенням не тільки для Петра, а й для його племінника Андрія …

96 серія “Райське місце” опис

Тамара говорить Максиму, що підозрює у вбивстві Романа Елен і вважає, що Андрій її спільник. Андрій розповідає Максиму шокуючу правду про своє походження … Максим відмовляється вірити в почуте. Петро вирішує, у що б то не стало вивести Елен з-під удару. Заради цього він вирішується на відчайдушний крок …

97 серія “Райське місце” опис

Андрій переконаний, що Христині необхідне лікування. Після того, як Андрій і Максим дізнаються про свої родинні зв’язки, їх відносини змінюються. Крістіна в нападі психопатії кидається на Ніну.

98 серія “Райське місце” опис

Христина каже Андрію, що Ніна хотіла вбити її і дитину. Андрій викликає «швидку» і поліцію. Слідчий залишає Ніну під домашнім арештом. Крістіна в пологовому будинку. Андрій ні на крок не відходить від неї. Максим бере в руки немовля, але нічого до нього не відчуває. Андрій бачить, як Крістіна розмовляє з дзеркалом і застигає від жаху.

99 серія “Райське місце” опис

100 серія “Райське місце” опис

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар