“Рік в Тоскані” опис серій

Р

Рік в Тоскані” зміст серій цікавої 16-серійної мелодрами 2015 ви дізнаєтеся з цієї статті.

“Рік в Тоскані” опис серій

1, 2 серія “Рік в Тоскані” опис

Щасливі Рита та Ілля готуються до весілля. Ілля, талановитий архітектор, який вічно занурений у творчість, проектує віллу в Тоскані для сімейства мільйонерів Фарбеїв. Рита тим часом забезпечує матеріальну базу для творчих пошуків свого нареченого: теж закінчивши архітектурний, вона на повну працює в дизайнерському агентстві.

За день до весілля Рита випадково рятує від смерті відомого актора Майка, витягнувши його майже з-під коліс маршрутки. Поки героїня допомагає примхливій зірці прийти до тями, вона забуває забрати свою весільну сукню. Рита просить Іллю забрати сукню, і наречений гине в ДТП.

Майк робить пропозицію дочці Фарбеева – Марині, хоча її батьки не в захваті від неї вибору.

Після похорону Рита вирішує поки не виходити на роботу. Зі зйомної квартири її виселяють за несплату. Софія пропонує їй продовжити роботу Іллі. Майк приходить з Мариною в агенство Софії і не впізнає Риту, але вона все ж погоджується і вирушає в Тоскану, щоб закінчити справу її коханої людини.

Соня дізнається, що вагітна, хоча до цього не могла мати дітей і довго лікувалася, але цієї дитини вона не хоче.

Батько Марини – Микола Фарбеев забороняє їй виходити заміж за Майка або він позбавить її спадщини. У Марини на нервовому грунті трапляється напад, її відвозять до лікарні.

Микола Фарбеев погрожує Майку знищити його якщо він не піде від неї. Марина розповідає Риті про свого колишнього, через якого вона намагалася вчинити самогубство і пропонує пожити у них.

Яна Фарбеева розповідає, що 10 років тому в будинку Тоскани загинула перша дружина Фарбеева.

Майка заарештовують за бійку з репортером. За Мариною доглядає партнер по бізнесу батька Петро Макарський.

Марина дізнається, що Майк в поліції і їде за ним …

3, 4 серія “Рік в Тоскані” опис

Рита і Майк їдуть до Тоскани, на віллі їх зустрічають подружжя Бальдо та Юрія (росіянка).

Аня сестра Марини ревнує її до Макарського в якого закохалася. Але Макарський запрошує Марину на побачення.

На прийом до Фабеевих приходить колишня дівчина Варвара його сина Гліба і повідомляє, що у неї є дочка, якій вже 8 років.

Петро розповідає Марині про своє життя, дитинство. Рита хоче реставрувати підвал будинку, але дружина Фарбеева категорично проти. Рита просить Соню дізнатися про водія, через якого загинув Ілля.

Майк ревнує Марину до Петра, після побаченого відео, на якому вони цілуються. Майк починає приставати до сплячої Рити, а вона його б’є вазоном по голові. Рита звинувачує Майка в загибелі Іллі, оскільки його вона врятувала та втішала, а її наречений в цей час загинув.

Варвара знову зустрічається з Глібом, але той знову відмовляється від дитини. Повинні зробити тест ДНК. Фабееві запрошують Варвару з дитиною пожити у себе, щоб уникнути критики журналістів.

Марина неочікувано приїжджає в Італію, і бачачи що Майк з Ритою зблизилися, просить його поїхати з нею додому.

5, 6 серія “Рік в Тоскані” опис

У Майка погане передчуття і він повертається на віллу, і рятує Риту, яку завалило в підвалі.

Дочка Варвари залишається з Анею та її подругою, а поки вони ходять по автосалону дівчинка тікає. Тест ДНК підтверджує батьківство Гліба і той сам йде її шукати. Гліб знаходить дочку, але з Варварою знайти спільну мову не може.

Майк на репетиції говорить Ані, що її взяли завдяки батькові, а вона сама бездарність. Вона свариться з батьком, а потім і з Мариною через Макарського в якого закохана.

Рита, яка знайшла у підвалі старовинні фрески, повідомляє про це Марині, але Риті наказують продовжувати реконструкцію або її звільнять і забити про все фрески.

Марина з Майком йдуть на вечерю до Фарбеевого з його дружиною Яною. Фарбеев звинувачує Майка у закритті спектаклю, в тому що той не зможе утримувати сім’ю. Фербеев лається з Майком, і той іде. Фарбеев потрапляє в лікарню, куди приходить Петро щоб підтримати Марину. Але насправді з батьком все нормально, цей спектакль вони з Яною розіграли для того щоб посварити Марину з Майком і зблизити їх з Петром.

Рита все ж відправляє лист до комітету з історичних цінностей.

Варвара з Глібом проводять ніч разом, після якої вона їде в Гімалаї, залишивши Машу Глібу. Софія постійно нервує і на всіх кричить, звільняється з роботи. Соня в лікарні з загрозою викидня, до неї прилітає Рита, яку Марина звільнила.

Софія звертається до психотерапевта Олега, якому розповідає, що вагітна від Іллі.

7, 8 серія “Рік в Тоскані” опис

Майк вмовляє Марину повернути Риту на роботу і з’ясувати ситуацію з цінністю фресок. Гліб шукає втікачку дочку Машу, і розуміє наскільки вона йому дорога. Після обстеження всіх притулків бездомних, він все ж знаходить її.

Рита дізнається, що водій винен у смерті Іллі раптово помер у лікарні …

Вагітна Яна заграє до Кирила, якого збила Аня на машині і привезла додому, той іде з будинку Фарбеевих.

Соня не може витримати присутності Ріти у своїй квартирі і просить її зїхати. Рита повертається на роботу до Тоскани.

Аня закохана в Петра і постійно заграє до нього, призначає йому побачення в готелі від імені Марини. Після проведеної ночі він тільки сміється над нею, забороняє розповідати про їх зв’язок, адже їй ніхто не повірить.

Майк і Рита займаються реставрацією вілли в Тоскані і зближуються один з одним. До Рити залицяється італійський лікар Анджело, і це викликає ревнощі Майка.

Олег привозить Соню в село до баби Даші, умови життя Соню лякають, але з часом таке життя їй починає подобатися.

Яна вмовляє Фарбеева зробити сімейну фотосесію, яка перетворюється у сварку всієї родини. Адже всі діти ненавидять Яну.

Анджело зізнається Риті в любові, але та його відштовхує. На Риту нападають і погрожують, щоб вона повернулася до Москви.

Петро робить Марині пропозицію.

9, 10 серія “Рік в Тоскані” опис

Марина обіцяє подумати над пропозицією Петра. А той готує план, щоб прискорити розставання Майка з Мариною.

Аня наймає детектива стежити за Петром. Варвара повернулася за дочкою, але Гліб її вигнав.

Яна маніпулює Фарбеевим – вона хоче щоб спадок дістався її майбутній дитині, а його діти не жили з ними в будинку.

Гліб з дочкою приїжджають до Тоскани.

Майк зустрічає в Італії давню подругу Катю, яка показує йому фото Петра з Мариною, потім починає загравати до нього і знімає на відео їх поцілунок (за завданням Петра).

Аня на весіллі подруги напилася таблеток, її без свідомості забрала швидка … Вона в комі.

Рита подружилася з Машею, вчить її читати. Гліб розповідає Риті про дивну загибель його матері в Тоскані 10 років тому.

У лікарню до Ані приходить батько, і Марина, вони моляться за одужання сестри. Марина в цій же лікарні зустрічає Варвару, хвору на рак.

Петро весь час поряд з Мариною підтримує її. Гліб дізнавшись про Аню, летить сам до Москви.

11, 12 серія “Рік в Тоскані” опис

Олег робить Соні пропозицію, і вона погоджується вийти за нього. Аня приходить до тями, але вона в страшній депресії – жити не хоче, бачити нікого не хоче.

Яна готується до пологів в Маямі. У вільній кімнаті Майка наказує побудувати бункер.

Фарбеев повідомляє Марині, що віллу в Тоскані він оформив на неї, Гліб злий на батька – адже його частину спадщини там теж є.

Гліб дізнається, що Варя хвора, і їде до неї в лікарню. У неї невиліковна стадія і вона втративши всяку надію не хоче лікуватися.

Майк і Бальдо йдуть за квітами в гори. Майк дарує букет Риті, вони цілуються.

Марина бачить по телевізору новини про зраду Майка з якоюсь Катею, вирішує расстатся з ним.

Бабі Даші стає погано, Соня злякалася і поїхала, попросивши сусідку доглянути за нею. Олег дізнавшись про це лається з Сонею.

Рита постійно дізнається подробиці про загибель першої дружини Фарбеева. Виявляється конюх Джозепе, після її загибелі раптово розбагатів, потім спився і ніколи більше не тримав коней. Його каблучку Рита знайшла на віллі.

Майк призначає Риті побачення, але та дізнавшись про зраду Іллі з Сонею, каже, що не буде з ним зустрічатися адже у нього стосунки з Мариною. Вона не може пробачити Соню за зраду.

Майк побачивши відео з поцілунком їде в Москву, щоб розібратися з Катею і Мариною.

Гліб знаходить лікаря, який може вилікувати Варю, і вмовляє його взяти її на лікування. Але сама Варя відмовляється …

Марина погоджується вийти за Петра …

13, 14 серія “Рік в Тоскані” опис

Яна зайшла в бункер, двері якого ніхто не може відкрити. У неї починаються перейми. Робітники намагаються розблокувати двері, а Яна думаючи, що помре записує на телефон зізнання у вбивстві першої дружини Фарбеева.

Звільнивши Яну її везуть в лікарню, вона народила сина. Її телефон знайшов Тагір.

Соня йде на могилу Іллі, вона розуміє, що чинила неправильно.

Марина знаходить Катю, вони лаються. Майк намагається довести, що між ним і Катею нічого не було, але Марина не вірить. Вона знову з Петром, хоча і страждає по Майку.

Яну виписують з пологового будинку, вона умовляє Фарбеева переписати основну частину спадщини на новородженнного Віктора, і попросити виїхати з їхнього будинку дорослих дітей. Тагір побачивши зізнання Яни, не повертає їй телефон. Вона звільняє його.

Гліб з дочкою буде жити на зйомній квартирі, а Аня з Мариною теж йдуть з дому, вони не розуміють рішення батька, який практично позбавив їх спадщини.

Гліб привозить Машу до Варі, вмовляє її лікуватися Вони вінчаються в церкві.

Майк повертає всі подарунки Марині. А від Каті дізнається, що вона працювала на Петра, щоб заробити на лікування хворої доньки. Він проводить збір коштів для операції дівчинки.

Аня показує Марині фото Петра з Катею, вона розуміє що це і був його план. Також вона дізнається, що Петро всі історії про своє життя вигадав, щоб отримати її і її спадщину.

Майк приїжджає до Тоскани, повідомляє Риті про розставання з Мариною. Тепер вони можуть бути разом.

Соня повертається в село доглядати за бабою Дашею.

15, 16 серія “Рік в Тоскані” опис

Аня з Мариною їдуть до Італії, але по дорозі на віллу потрапляють в аварію. Марина в лікарні, Майк з Ритою приїжджають туди. Майк представляється нареченим Марини, потім Рита чує їхню розмову і розуміє, що зайва.

Марину лікує Анджело. Аня і Анджело закохуються одне в одного.

Олег приїхав до баби Даші бачить там Соню, вона просить його пробачити … Через деякий час він все ж перестає ображатися на неї.

Рита почувши в лікарні передсмертну сповідь Джозеппе вирішує досліджувати підвал, але там стоять решітки. Кіяра – керівна будівництвом (людина Яни) радить не лізти в підвал.

Тагір показує Фарбееву запис із зізнанням Яни, але те зуміла його переконати, що це був нещасний випадок, який вона приховала, тому що дуже злякалася.

Вночі на Риту нападають намагаючись її вбити, але Бальдо почувши шум рятує її. Поліція затримала нападника, потім знайшли Кіяру, яка розповіла все про Яну.

У підвалі знаходять останки першої дружини Фарбеева, Марина повідомляє про це батькові. Майк знову з Мариною, а так як ремонт закінчений, вона просить Риту виїхати, щедро заплативши.

Соня з Олегом одружилися. Прилетівши до Москви Рита випадково зустрічає Соню, від якої дізнається, що Ілля знав про підвал і говорив про це з Яною. Рита розуміє, що його смерть не випадкова.

Вона зустрічається з Глібом і повідомляє йому всю правду про Яну. З його допомогою Яну заарештували.

Марина знайшла листи Майка до Рити, і зрозумівши, що він її не любить відпустила його.

Соні стає погано, вона просить Риту приїхати до неї. Соня народила хлопчика, Рита її пробачила і збирається поїхати в Питербург на роботу.

Фарбеев просить у дітей вибачення … Майк дізнається про від’їзд Ріти і їде на вокзал ….

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар