«Фізрук» актори серіалу

Ф

Акторський склад серіалу «Фізрук» досить популярний і добре підібраний, завдяки чому серіал настільки цікаво дивитися.

«Фізрук» актори серіалу

Педагоги

Олег Євгенович Фомін «Фома» (Дмитро Нагієв) – головний герой серіалу, типовий бандит з 90-х, екс-начальник служби безпеки колишнього кримінального авторитета Мамая, нині вчитель фізкультури. Закоханий в Тетяну Олександрівну, вчительку російської мови і літератури. Власник «геліка» (який у нього пізніше відібрали) і «бумера». Має трикімнатну квартиру в центрі Москви. Хамоват і епатажний, проте не позбавлений позитивних рис характеру, завжди готовий прийти на допомогу. Намагався подружитися з Сашею Мамаєвою, щоб повернутися до її батька. Пізніше прив’язується до неї. У другому сезоні працює на фахівця з обналу Олену Андріївну, якій з вини Психа повинен 9, а потім (з 25 серії) і 30 мільйонів рублів. У 20 серії 2 сезону викрав Сашу, побив Олену і потрапив у в’язницю.

Альберт Мойсейович (Роман Індик) – безвідповідальний директор школи (1 сезон), у другому сезоні став завучем. Любитель різних гаджетів.

Ельвіра Петрівна Еммаус (Олена Муравйова) – директор школи, колишній завуч, вчитель англійської мови. З одного боку любить дисципліну і тримає всіх вчителів в їжакових рукавицях, з іншого – нахабна і егоцентрична, недолюблює Хому, симпатизує його другу Психу. Стала директором в 2 сезоні, «віджавши» школу у Альберта Мойсейовича.

Тетяна Олександрівна Чернишова (Анастасія Паніна) – вчитель літератури, класний керівник 11-А класу, кохана Фоми. Дуже спокійна і порядна, через що насилу приймає характер Фоми. Зустрічалася з молодою людиною на ім’я Слава, за якого збиралася вийти заміж. Після розставання з ним в кінці 1 сезону звільнилася зі школи. У 25 серії знову стає учителем. У 2 сезоні закохується в Фому і стає його коханкою. У 18 серії 2 сезону рве відносини з Фомою через шантаж Олени. У 20 серії 2 сезону вона дзвонить Саші і питає де Олег Євгенович, на що остання відповідає, що його відвозять.

Світлана Петрівна Єрмакова (Каріна Мішуліна) – вчитель біології. Закохана в Хому, була його коханкою, агресивна поведінка Фоми припадала до душі Світлані. У 17 серії Фома віддає її Льву Романовичу, за якого вона в 19 серії виходить заміж.

Лев Романович Плюхин (Євген Кулаков) – вчитель хімії, друг Фоми. Затиснутий і тихий добряк, через що учні з його класу знущаються над ним. У 19 серії одружився на Світлані Петрівні. Допомагав Хомі в різних його авантюрах, за що і заслужив довіру останнього.

Ольга Тимофіївна (Наталія Корінна) – психолог.

Віра Іванівна (Катерина Лісова (Айсіна)) – учитель географії.

Герман Кузьмич (Юрій Устюгов) – трудовик.

Учні

Олександра Мамаєва «Наф-Наф», «Мама» (Поліна Ґренц) – донька Мамая. Дівчина з характером, але в той же час занадто наївна. Знаходиться в складних відносинах з батьком, так як той її практично кинув напризволяще. Ранима, закомплексована, але добра і справедлива, чим різко виділяється серед однолітків. А своїм прагненням до справедливості і правди вона лише викликає огиду у багатьох однокласників, які слідують правилам колективу. Зустрічалася зі своїм однокласником Борзим. У 2 сезоні тимчасово стала неформалка, але після примирення з батьком і ще пари історій повернулася до колишнього іміджу. Погодилася на пропозицію вийти заміж за Діму – племінника Фоми. У 40-й серії зрадила Хому заради Діми, після чого його забрали в поліцію і посадили.

Валентин Млявих «Усач» (Данило Вахрушев) – самоназвана «сильна особистість», фактично ж типовий «ботанік». Завжди одягнений в строгий костюм. Закоханий в Саню Мамаєву, яка, однак, сприймає його лише як друга. Живе з дідусем і бабусею, сильно відстає в технічному плані (старий комп’ютер з Windows 98 і телефон Nokia 6720), від чого є аутсайдером.

Антон Борисов «Борзий» (Артур Сопельник) – найкрасивіший хлопець в школі. Лідер класу. Коханий Сані Мамаєвої і Пупка. Зустрічався з Сашею Мамаєвою через ідеї Фоми, але пізніше в неї закохався. Повернувся до Пупка, коли Саня зникла. Однак після того, як Мамаєва стала зустрічатися з Дімою, заревнував, і навіть уклав договір з Валентином, щоб відбити Саню у Діми.

Альона Лазукова «Пупок» (Вікторія Клинкова) – перша красуня класу, через що є надзвичайно нахабною і меркантильної. Ненавидить Мамаєву і любить підколювати її. Зустрічалася з Борзим.

Олександр Бадягін «Банан» (Андрій Крижнев) – стукач Фоми, що допомагає йому за те, що останній не видав Банана за крадіжку телефону Мамаєвої. Отримав кличку за носіння жовтого светра. Життєрадісний і веселий. Весь час намагається «зачепити» красуню в школі, але завжди терпить фіаско. В кінці 2 сезону знайшов собі дівчину.

Віктор «Мінус» (Сергій Журавльов) – очкарик, за що і отримав свою кличку.

Семен «Одуван» (Дмитро Гогу) – отримав кличку через свою стрижку.

Оксана (Варвара Богданова)
Олександр Сірий (Іван Мудров)
Костян (Костянтин Ісмаїлов)
Тельман (Завели Окуджава)
Ілля (Ілля Соколов)
Юнона (Юнона Захар’єва)
«Репер» (Андрій Фандеев)
Анастасія (Валерія Механнікова)
Марія (Марія Бєлова)
Катерина (Анастасія Гранкіна)
Анна (Карина Сафарова)
Мадіна (Джульєтта Саркісян) – Кавказька дівчинка.
Вухата

Інші персонажі

Віктор Миколайович Мамаєв «Мамай» (Олександр Гордон) – екс-бос Фоми. За твердженням Фоми, суворий, але справедливий. Звільнив Хому після того, як той на дорозі врізався в чужу машину і став погрожувати водієві. Дуже любить свою дочку.

Льоха «Псих» (Володимир Сичов) – кращий друг Фоми. Допомагає йому в здійсненні його плану. Має у володінні свій стриптиз-клуб. Одружений. Як показано в 20 серії 2 сезону, не боїться електро-шокеров.

Слава «Слов’ян» (Володимир Жеребцов) – колишній молодий чоловік Тетяни, бізнесмен. Називає Хому «дідок». Після розставання з Тетяною зустрічається зі своєю секретаркою Жанною.

Поліна (Оксана Сидоренко) – стриптизерка нічного клубу Психа. За освітою психолог, через що нерідко дає Хомі життєві поради. Є українкою.

«Хромуля» (Ян Цапник) – серйозний кримінальний авторитет, з яким, зі слів Фоми, не зв’язується навіть Мамай. Віджав Гелік Фоми за те, що той нацькував його на Олену Андріївну.

Олена Андріївна Бєлова «Білка» (Катерина Мельник) – фахівець з розготівковуванні, що обслуговує більшість серйозних людей Москви і за сумісництвом новий бос Фоми. Дуже впливова і небезпечна людина. Спокусила Хому в 13 серії другого сезону з метою шантажувати його, але була побита ним же в останній серії 2 сезону. Позніше, Фома підказав поліції, що вона перевели в готівку багатьох. Можливо, була спіймана, а можливо пішла від поліції зі своїм статусом.

Анатолій Ронін «Герасим» (Єгор Барінов) – права рука і охоронець Олени Андріївни. Є гомосексуалістом. Спочатку був другорядним, але під кінець сезону став більш значущим персонажем.

Діма «Батайськ» (Дмитро Власкин) – племінник Фоми, який приїхав з Батайска через проблеми з законом. Націоналіст, носить завжди одяг з написом «Я росіянин», ненавидить кавказців. Любить реп. У дитинстві дуже поважав Хому і завжди хотів стати схожим на нього. Незабаром після знайомства з Сашею Мамаєвою заводить з нею роман із-за великого багатства дівчини, що не сподобалося Хомі, але Діма відмовився кинути її і в 12 серії зрадив Хому, обманом полетівши з Сашею. З 16 серії 2 сезону працює на Олену Андріївну, ймовірно, через його проблем із законом і грошима .. Зробив Саші пропозицію в 40-й серії і зраджує Хому остаточно.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар