«Фізрук» скільки серій

Ф

Скільки серій в серіалі «Фізрук» цікавить багатьох шанувальників.

«Фізрук» скільки серій

  • Всього в серіалі «Фізрук» 2 сезони – а це 40 серій, але плануються зйомки 3 сезону.

Про що серіал «Фізрук»

Головний герой серіалу – Фома (Дмитро Нагієв) – все життя пропрацював охоронцем у впливового бізнесмена з кримінальним минулим. Коли шеф Мамай (Олександр Гордон) виганяє Хому через «застарілі» методи роботи, Фома вирішує, що повинен повернутися назад. «Підкотити» до господаря Фома вирішує через сина боса. Знаючи, що у Мамая є син, який повертається зі Швейцарії і поступає в 11-й клас московської школи, суворий Фома влаштовується на роботу до навчального закладу вчителем фізкультури. Таким чином в школі, де навчається дитина шефа Фоми, з’являється новий фізрук … Тільки от у школі виникає проблема: спілкуватися з людьми нормально Фома не може, тому на першій же зустрічі зі школярами сильно зачіпає пухкеньку ученицю, обізвавши її. І тут з’ясовується, що його відомості були не зовсім вірними: Мамаєвський Саня (Поліна Ґренц), виявляється, не хлопчик, а дівчинка, і саме її Фома образив. Фізрук носиться по школі, кафе, барам і під’їздах, намагаючись «за поняттями» розрулити чужі і свої проблеми, постійно не так все розуміючи і по-блатному висловлюючись, знаходячи підтримку у свого кращого друга господаря стриптиз-клубу Психа.

Однак Фома поступово знаходить мову з колегами, а директор школи і зовсім його побоюється, на відміну від шкідливої завучки (Олена Муравйова), яка намагається вивести «фізрука» на чисту воду. Фома чудово пам’ятає про свою місію: підібратися до Сані Мамаєвої ближче, стати її наставником, щоб та потім замовила перед татом словечко і повернула бригадира на минуле місце роботи. Ситуація ускладнюється тим, що Фома закохується в класну керівницю 11-го А Тетяну, а в самої Сані Мамаєвої теж проблеми на любовному фронті: їй подобається найкрасивіший хлопець в класі, а авторитету серед однокласників у дівчини ніякого. Поступово бандит Фома переймається симпатією до підлітків, завойовує симпатичну вчительку. Крім того, по ходу першого сезону серіал перетворюється на романтичну комедію з двома чіткими любовними трикутниками – для дорослих і тінейджерів.

У другому сезоні Олег Євгенович йде в запій. І пити б йому всі 20 серій другого сезону, якби раптово кращий друг Псих НЕ звів його з однієї дуже діловою жінкою. У першому сезоні Фома залицяється до Тетяни, в цьому – змушений бігати за Оленою (Катерина Мельник).

Але біда ніколи не приходить одна. У другому сезоні серіалу глядачів чекає ще один дивовижний персонаж. Справа в тому, що на шию Фоми раптово сяде його племінник Діма, який приїжджає з Батайска підкорювати столицю. Як і багато інших провінціалів, він обіцяє погостювати в квартирі Фоми ненадовго, але на ділі все виявляється трохи інакше … Роль племінника Фоми грає молодий актор Дмитро Власкин.

У другому сезоні серіалу «Фізрук» глядачі дізнаються, чи помириться Фома з Психом, Санею Мамаєвою та її батьком. А найголовніше – чи поверне Фома Тетяну або віддасть перевагу їй новій блондинці.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар