“Фродя” серіал

Ф

Фродя” мелодрама 2013 року – історія про звичайну сільську дівчину.

“Фродя” актори

Ксенія Кузнєцова, Сергій Горобченко, Наталя Хорохоріна, Валентина Іщенко, Олена Бушуєва, Олеся Пухова, Григорій Боковенко, Іванна Сахно, Дмитро Суржиков

“Фродя” дивитись

“Фродя” опис

На селі всі її звуть Фродя. За паспортом вона Афродіта Степанівна Селезньова. У селі ім’я Афродіта не прижилося. Живе Фродя самотньо. Батьки померли, їй вже тридцять дев’ять, дітей немає, чоловіка немає і ніколи не було. На життя Фродя заробляє продаючи далекобійникам пиріжки. Вечорами Фродя полюбляє дивитися серіали і читати любовні романи.
Таке розмірене звичне життя рухнуло у Фроді воднораз. До бабки Глаші приїхав син, Фродін однокласник – її перше та єдине кохання, Павло. Та не один. Павло привіз троє своїх дітей. Три роки тому у нього померла дружина, а з цивільною дружиною він посварився, дівати дітей на час відрядження нема куди.
Фродя з дітьми подружилася. І старший Макс серйозно радить батьку одружуватися з Фродєю. Але Павло відкинув такі плани на майбутнє. Він швидко відвіз дітей в місто і помирився зі своєю цивільною дружиною.
Чи зможуть діти переконати батька? Чи дочекається Фродя Павла, адже у неї з’явився залицяльник? Чи повернеться любов і чи одружаться Павло і Фродя?

“Фродя” інформація про серіал

Режисер: Аліна Чеботарьова

Сценаристи: Ніна Вадченко, Наталія Павловська

Оператор: Сергій Борденюк

Композитор: Роман Дудчик

Художник: Марина Пшеничникова

Продюсери: Ірина Заря, Ірина Чемерис (іcп.)

Рік: 2012

Прем’єра: 30 березня 2013 (Росія-1)

Cерій: 4

Жанр: мелодрама

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар