“Доктор Хаус” 2 сезон опис

Доктор Хаус

Опис серій 2 сезону “Доктор Хаус” допоможе згадати про події в улюбленому серіалі.

“Доктор Хаус” 1 сезон опис

“Доктор Хаус” 2 сезон опис серій

1 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Acceptance». ( «Визнання».).
Отруєння метанолом, феохромоцитома (хромафина пухлина)
Хауса запрошують у в’язницю, щоб він вилікував засудженого до смертної кари. Стейсі вдається домогтися переведення ув’язненого в госпіталь. Кемерон змушена сказати молодій жінці, що у неї неоперабельний рак.

2 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Autopsy». ( «Аутопсія».).
Тромбоз, доброякісна пухлина серця
У маленької 9-річної дівчинки рак, але до її проблем додаються галюцинації.

3 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Humpty Dumpty». ( «Дурниця».).
Пситтакоз (орнітоз).
Після того як робочий падає з даху будинку доктора Кадді, у нього з’являються страшні симптоми. Щоб зупинити інфекцію, пацієнту потрібна ампутація.

4 серія “Доктор Хаус 2” опис

«TB or Not TB». ( «Туберкульоз або НЕ туберкульоз?»).
Інсулома (аденома островкової тканини), туберкульоз
Знаменитий лікар, який працює в Африці, втрачає свідомість під час поїздки по США. Всі, крім Хауса, впевнені, що у нього туберкульоз.

5 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Daddy’s Boy». ( «Синок татка»).
Кавернозна ангіома через променеву хворобу
Під час випускної вечірки студент Прінстонського університету починає відчувати біль, що нагадує удари струмом. До Хауса приїхали батьки.

6 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Spin». ( «Крутий поворот»).
Повітряна емболія, справжня еритроцитарна аплазія, тимома (пухлина тимуса), злоякісна міастенія (астенічний бульбарний параліч)
Відомий велосипедист падає під час велогонки. Він зізнається у вживанні незаконних препаратів, але, схоже, його хвороба ніяк не пов’язана з ними. Стейсі і Хаус продовжують сваритися.

7 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Hunting». ( «Полювання»).
ехінококоз
Кевін, гомосексуаліст, хворий на СНІД, переслідує Хауса, вимагаючи, щоб той поставив йому діагноз. А Хаусу вдається вкрасти історію хвороби Стейсі.

8 серія “Доктор Хаус 2” опис

«The Mistake». ( «Помилка».).
Хвороба Бехчета (великий афтоз Турена), гепатит C, гепатоцелюлярний рак (пітеліома печінки) (пацієнтка помирає).
Матері двох маленьких дівчаток стає погано під час дитячого свята. Чейз оглядає пацієнтку і переконує її, що з нею все в порядку. Але незабаром розуміє, що його діагноз був невірний, однак жінку вже не врятувати. Чейз вважає себе винним в її смерті, але Хаус думає інакше і намагається захистити його перед дисциплінарним комітетом.

9 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Deception». ( «Обман»).
Інфікування Clostridium perfringens, синдром Мюнхгаузена
Прямо до ніг Хауса, який грає на тоталізаторі, падає жінка. Йому доводиться залишити скачки і відправитися разом з нею в госпіталь. Але всі в госпіталі переконані, що Аніка – симулянтка, і тільки Хаус вважає, що Аніка дійсно хвора. Різдвяний епізод.

10 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Failure to Communicate». ( «Труднощі перекладу»).
церебральна малярія
Журналіст Флетчер Стоун несподівано втратив дар мови; безглуздий набір слів, які він вимовляє, не може зрозуміти навіть його дружина. Команді доктора Хауса доводиться працювати без самого Хауса: він разом зі Стейсі змушений через негоду сидіти в аеропорту Балтімора. Але у Хауса є телефон, а замість улюбленого фломастера можна використовувати помаду Стейсі.

11 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Need to Know». ( «Необхідні знання».).
Гепатоцелюлярна (печінково-клітинна) аденома
Намагаючись поставити діагноз домогосподарці, яка страждає від загадкової хвороби, яка руйнує її організм, Хаус розуміє, що все її зовні ідеальне життя базується на брехні. Кемерон нервує через аналіз на ВІЛ, а Стейсі приймає рішення.

12 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Distractions». ( «Відволікаючий подразник».).
серотоніновий синдром
Катаючись разом з батьком на квадроциклі, Адам потрапляє в страшну аварію. Команда Хауса намагається зрозуміти, чому Адам втратив керування, але страшні опіки на тілі хлопчика не дають їм зробити потрібні аналізи. А сам Хаус мучиться від сильної мігрені: щоб довести, що ліки, винайдене його колишнім однокурсником, не працюють, він випробував їх на собі.

13 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Skin Deep». ( «Зовнішність оманлива».).
Чоловічий псевдогермафродитизм, Синдром нечутливості андрогенів, рак яєчок
Алекс, 15-річна топ-модель, після незрозумілої спалаху люті падає на подіум. Спочатку здається, що вся справа в психологічному стані молодої дівчини, яка вживає героїн і антидепресанти і веде безладні зв’язки. Хаус мучиться від болю в нозі і намагається умовити Кадді дати йому морфій.

14 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Sex Kills». ( «Секс вбиває»).
Генрі Аррінгтон – бруцельоз (середземноморська лихоманка),
місіс Нейбергер – гонорея
65-річному пацієнтові потрібна пересадка серця. Хаусу вдається вмовити чоловіка загиблої в автомобільній аварії жінки віддати так необхідне серце. Але комісія з трансплантації органів відмовилася від цього серця не просто так: мертва жінка була хвора, і, щоб провести операцію, команді доктора Хауса потрібно спочатку якнайшвидше вилікувати її. Вілсон переїжджає до Хауса.

15 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Clueless». ( «Невігластво».).
Отруєння ауротіомалатом натрію
Чоловік починає задихатися під час сексуальних ігор з дружиною, і Хаус підозрює, що їх шлюб не такий безхмарний, як здається.

16 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Safe». ( «Безпека».).
кліщовий параліч
16-річна Мелінда на очах її матері і друга несподівано починає задихатися. Дівчина страждає сильною алергією і недавно перенесла пересадку серця, але що могло викликати напад у стерильній кімнаті, в якій вона перебувала?

17 серія “Доктор Хаус 2” опис

«All In». ( «Ва-банк».).
Хвороба Ердгейма-Честера (поліостотичний склерозуючий гистиоцитоз).
Команді Хауса доводиться покинути вечірку, щоб зайнятися діагностикою маленького хлопчика з болями в животі. Скоро вони розуміють, що насправді Хаус намагається поставити діагноз давно померлої пацієнтці, загадкова хвороба якої багато років не давала йому спокою.

18 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Sleeping Dogs Lie». ( «Не будіть сплячого собаку».).
бубонна чума
Ханні, вона мучилася від безсоння 10 днів, потрібна пересадка печінки, але чи погодиться її подруга Макс стати донором? А команда Хауса зайнята етичними проблемами: Кемерон звинувачує Формана в плагіаті.

19 серія “Доктор Хаус 2” опис

«House vs. God ».(« Хаус проти Бога »)
Туберозний склероз (хвороба Бурневілля-Прінгл)., герпетичний енцефаліт
Хаус оголошує війну Богу після того як 15-річний проповідник «зцілює» ракову хвору. Тим часом стан самого підлітка залишає бажати кращого.

20 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Euphoria: Part 1». ( «Ейфорія. Частина 1»)
Хвороба легіонерів (легіонельоз), а також первинний амебний менінгоенцефаліт через амебу Naegleria fowleri, що буде встановлено в частині 2 (Пацієнт (поліцейський) помер)
Поліцейський кидає погоню за злочинцем і починає шалено сміятися. Незабаром симптоми стають набагато страшнішими. Коли Хаус розуміє, що Форман заразився, справа приймає критичний оборот.

21 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Euphoria: Part 2». ( «Ейфорія. Частина 2»)
Хвороба легіонерів, первинний амебний менінгоенцефаліт через амебу Naegleria fowleri
Поліцейський помер, а Форман смертельно наляканий і готовий на небезпечну процедуру, Хаус проти.

22 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Forever». ( «Навічно».).
Целіакія, MALT-лімфома (дитина вмирає)
По дорозі на роботу у чоловіка починається блювота, він повертається додому і виявляє дружину, яка мало не втопила у ванні свою дитину під час нападу.

23 серія “Доктор Хаус 2” опис

«Who’s Your Daddy?». ( «Хто твій татко?».).
Гемохроматоз, фікомікоз
Ділан Крендалл, приятель Хауса, привозить в шпиталь свою дочку, вона страждає від галюцинацій після урагану Катріна. Хаус впевнений, що дівчинка обманює Ділана. А Кадді стурбована пошуком донора сперми для своєї дитини.

24 серія “Доктор Хаус 2” опис

«No Reason». ( «Без причини»).
галюцинації
У клініку приходить пацієнт з жахливо розпухлим язиком, і Хаус, прийшовши в захват від його забавного вигляду, доручає своїй команді зайнятися цим випадком. Але, схоже, цього разу Хаусу не судилося поставити діагноз: в його кабінет вбігає чоловік однієї з його колишніх пацієнток і двічі стріляє в нього. Прокинувшись у лікарняній палаті, Хаус намагається продовжити порятунок пацієнта, симптоми якого набувають все більш жахливий вигляд, але виявляє, що не може відрізнити реальність від власного марення.

“Доктор Хаус” 3 сезон опис серій

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар