“Доктор Хаус” 1 сезон опис

Доктор Хаус

“Доктор Хаус” досить популярний і цікавий серіал. Короткий опис серій “Доктор Хаус” ви можете прочитати на нашому сайті.

“Доктор Хаус” 1 сезон опис серій

1 серія “Доктор Хаус” опис

«Everybody lies» – «Усі брешуть».
Цистицеркоз (гельмінтоз з групи цестодозів)
У виховательки дитячого саду Ребекки Адлер почалася афазія під час уроку, а потім у неї трапився напад. Її направляють в шпиталь Прінстон-Плейнсборо, де доктор Хаус і його команда (до якої нещодавно приєднався новий лікар Ерік Форман) намагаються поставити їй діагноз. На прийом в клініку до доктора Хауса приходить «помаранчевий пацієнт».

2 серія “Доктор Хаус” опис

«Paternity» – «Батьківство».
Підгострий склерозуючий лейкоенцефаліт (хвороба Ван-Богарта) і кір.
16-річний школяр, що страждає від нічних кошмарів і галюцинацій, отримує травму під час гри в лакросс. У клініці Хаус зустрічається з матір’ю, яка не вірить в вакцинацію, і любитель судових тяжб.

3 серія “Доктор Хаус” опис

«Occam’s Razor» – «Бритва Оккама».
отруєння колхицином
Студент коледжу несподівано втрачає свідомість під час сексу зі своєю дівчиною. У клініці Хауса чекають жінка, у якої захворіла нога після 6-мильної пробіжки, і хлопчик з mp3-плеєром в прямій кишці.

4 серія “Доктор Хаус” опис

«Maternity» – «Материнство»
ЕСНО-вірус (вірус Коксакі) (один з дітей помирає)
У пологовому відділенні лікарні почалася епідемія невідомої хвороби, і доктор Хаус вимагає оголосити карантин. На цей раз в клініку приходить жінка з «паразитом».

5 серія “Доктор Хаус” опис

«Damned If You Do» – «Будь ти проклятий, якщо зробиш це».
Алергія на мідь
На руках у черниці з’явилися стигмати, але Хаус не вірить в божественні знаки і намагається знайти причини її болезні. Різдвяний епізод.

6 серія “Доктор Хаус” опис

«The Socratic Method» – «Метод Сократа».
Дефіцит вітаміну K, гепатоцелюлярна карцинома, хвороба Вільсона-Коновалова
Люсі Пальмер, яка страждає від шизофренії, потрапляє в госпіталь з діагнозом «тромбоз глибоких вен». Її синові вдається вмовити доктора Хауса зайнятися цим випадком.

7 серія “Доктор Хаус” опис

«Fidelity» – «Вірність».
Сонна хвороба (сонна хвороба)
Жінка потрапляє в госпіталь з симптомами сонної хвороби. Але ні жінка, ні її чоловік ніколи не були в Африці. Хаус не може почати небезпечне для життя пацієнтки лікування, поки не підтвердить її діагноз.

8 серія “Доктор Хаус” опис

«Poison» – «Яд».
Отруєння фосдріном
У школяра Метта Дейвіса починаються галюцинації на екзамені з математики, а потім він втрачає свідомість. Хаус вирішує, що це симптоми отруєння якоюсь таємничою отрутою. У цей час в іншого школяра, який абсолютно не пов’язаний з Меттом, з’являються ті ж симптоми. У клініку приходить щаслива жінка похилого віку.

9 серія “Доктор Хаус” опис

«DNR» – «Відмова від реанімації».
Артеріовенозне утворення
Знаменитий паралізований джазмен втрачає дихання під час музичного запису. Роботу команди сильно ускладнює те, що пацієнт підписав відмову від реанімації. У клініці з’являється чоловік, який заперечує, що страждає на діабет.

10 серія “Доктор Хаус” опис

«Histories» – «Історії»
Туберкулема, сказ (пацієнтка помирає).
Бездомна жінка втрачає свідомість на нелегальній вечірці з наркотиками. Форман впевнений, що вона не заслужила лікування, і не погоджується з Вілсоном, який просить його зайнятися цим випадком. У клініку приходить багатодітна мати. Дві студентки вчаться у Хауса збирати анамнез.

11 серія “Доктор Хаус” опис

«Detox» – «Детоксикація».
отруєння нафталіном
Дівчина потрапляє в аварію, після того як зауважує, що її друг кашляє кров’ю. Кровотеча у хлопця не зупиняється і після аварії. Кадді укладає з Хаусом угоду: якщо він зможе обійтися без вікодину тиждень, вона звільнить його від пацієнтів клініки на цілий місяць. Форман і Кемерон бояться, що абстинентний синдром заважає Хаусу мислити тверезо і може стати причиною смерті пацієнта.

12 серія “Доктор Хаус” опис

«Sports Medicine». – «Спортивна медицина».
отруєння кадмієм
Колишній наркоман, пітчер Хенк Вігген несподівано ламає руку. Хаус вважає, що Хенк бреше, що не вживає стероїди. Після відмови Вілсона Хаус розуміє, що йому ні з ким піти на шоу вантажівок. У клініку приходить жінка з болем в нозі, чоловік, який не може вийняти контактні лінзи, дантист і підліток, що страждає від похмілля.

13 серія “Доктор Хаус” опис

«Cursed» – «Проклятий».

Сибірська виразка, проказа
Дошка для спіритичних сеансів пророкує хлопчикові смерть, і скоро та дійсно стоїть у нього на порозі. Батько Чейза допомагає Хаусу поставити діагноз. У клініку приходить пацієнт з затерплими пальцями.

14 серія “Доктор Хаус” опис

«Control» – «Контроль»
Застійна серцева недостатність через булімію та регулярного вживання блювотного кореня
Красиву і успішну жінку паралізує під час наради. Таємниці, які вона приховує, змушують Хауса ризикнути ліцензією. Мільйонер Едвард Воглер стає членом правління, після того як пожертвував госпіталю 100 мільйонів доларів. Він хоче перетворити госпіталь в успішне комерційне підприємство, і перше, що йому не подобається, – дороге відділення діагностичної медицини. У клініку приходить хлопчик, батько якого онімів після операції на коліні.

15 серія “Доктор Хаус” опис

«Mob Rules». (рос. «Закони мафії»)
Недостатність орнітінтранскарбамілази (гіперамоніємія)
Інформатор мафії впадає в кому. Він дійсно хворий або симулює, щоб не виступати свідком на судовому розгляді? У клініку кілька разів приходить підліток з маленьким братом, який постійно щось засовує в ніс.

16 серія “Доктор Хаус” опис

«Heavy». ( «Тягар».)
Хвороба Кушинга через аденому гіпофіза
У десятирічної дівчинки, яка страждає від зайвої ваги, відбувається серцевий напад. Мати дівчинки хоче, щоб команда доктора Хауса не звертала увагу на вагу, коли буде ставити діагноз. Воглер наполягає, щоб Хаус звільнив одного з членів команди. Хаус робить вибір, але Воглер відхиляє його. У клініку приходить пацієнт з інфекцією через пірсинг мошонки і жінка з величезною пухлиною, яку не бажає видаляти.

17 серія “Доктор Хаус” опис

«Role Model». (рос. «Зразок для наслідування».)
Варіабельний некласифікований імунодефіцит уповільненого типу через вірус Епштейна-Барра
Сенатор Гарі Райт, чорношкірий кандидат в президенти, втрачає свідомість під час передвиборної кампанії. Хаус підозрює, що у нього СНІД, і постійно намагається викрити його в брехні. Воглер вимагає у Хауса виголосити промову на презентації нового препарату належної йому фармацевтичної компанії.

18 серія “Доктор Хаус” опис

«Babies & Bathwater». ( «Діти і вода у ванні»)
Міастенічний синдром Ламберта-Ітона через дрібноклітинну карциному легенів (пацієнтка помирає, дитина врятована)
У жінки рак легенів, але лікування неможливе, поки жінка вагітна. Хаус готовий на шантаж і обман, щоб врятувати пацієнтку. А Воглер має намір домогтися звільнення Хауса.

19 серія “Доктор Хаус” опис

«Kids». ( «Дітки».)
Тромботична тромбоцитопенічна (тромбогемолітична) пурпура (хвороба Мошкович) через вагітність
У госпіталі епідемія менінгіту, і Кадді дає годину Хаусу і його команді, щоб поставити діагноз 12-річній дівчинці, чиї симптоми здаються Хаусу незвичайними. Хаус намагається повернути Кемерон в команду.

20 серія “Доктор Хаус” опис

«Love Hurts». ( «Любов зла»)
фульмінантний остеомієліт
Хаус грубо розмовляє з хворим, і той падає до його ніг. Щоб зупинити безперервні напади, команді доведеться розкрити секрети дивного способу життя пацієнта і його загадкової подруги. Госпіталь розбурханий чутками про побачення Хауса і Кемерон. У клініку приходить літня пара, у якої проблеми з віагрою.

21 серія “Доктор Хаус” опис

«Three Stories». ( «Три історії»)
Фермер – стрептококова інфекція, волейболістка – остеосаркома, Хаус – інфаркт чотириголового м’яза стегна
До Хауса в госпіталь приходить його колишня подруга Стейсі з проханням вилікувати чоловіка. Хаус – її остання надія, бо ніхто не вірить в невловиму хвороба Марка. А Кадді просить Хауса замінити хворого лектора і виступити перед студентами. Хаус розповідає про трьох пацієнтів, які потрапили в госпіталь через болі в нозі, і пропонує поставити їм діагноз.

22 серія “Доктор Хаус” опис

«The Honeymoon». ( «Медовий місяць»)
Гостра переміжна порфирія
Щоб доставити Марка, чоловіка колишньої подруги, в госпіталь Прінстон-Плейнсборо, Хаусу доводиться приспати його. Стейсі впевнена, що з Марком щось не так, але єдиний симптом Марка – болі в животі – не схожий на симптом небезпечної хвороби. А сам Марк вважає, що Хаус намагається вбити його. Хаус збирається піти у відставку, але Кадді заважає цьому, чим дуже допомагає кращому доктору лікарні.

“Доктор Хаус” 2 сезон опис

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар