“Доктор Хаус” 8 сезон опис

Доктор Хаус

“Доктор Хаус” 8 сезон опис серій допоможе згадати про події в улюбленому серіалі. У 8 сезоні “Доктор Хаус” 22 серії. Це перший сезон без участі Лізи Едельштейн (доктор Ліза Кадді).

“Доктор Хаус” 7 сезон опис

“Доктор Хаус” 8 сезон опис серій

1 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Twenty Vicodin» «Двадцять вікодінок»
мастоцитоз
Минув рік після того, як Грегорі Хаус влетів на своєму автомобілі в будинок Кадді. Хаус знаходиться під пильним наглядом начальника в’язниці у виправній установі на сході Нью-Джерсі. Коли антагоністичний лідер тюремної банди становить серйозну загрозу, Хаус звертається за допомогою до співкамерника. Але коли цікавість доктора пробуджують незвичайні медичні симптоми іншого ув’язненого, він повинен придумати творчі способи лікування пацієнта, не виходячи за рамки тюремних правил. У в’язниці Грегорі знайомиться з дівчиною на ім’я Джессіка Адамс, молодою, розумною і з сяючими очима лікаря клініки. Але коли вони стикаються зі спірною можливістю діагностувати небезпечні для життя пацієнта хвороби, Адамс стикається з вибором довіряти Хаусу і довірити йому свою кар’єру або продовжувати лікувати по книзі.

2 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Transplant» ( «Трансплантат»)
еозинофільна пневмонія
Через два місяці до Хауса приходить відвідувач – новий головлікар Прінстонської лікарні, і пропонує йому моментальний вихід з-за ґрат за умови прийому на роботу на колишнє місце. Він погоджується і приймається за свою першу справу, попутно з’ясовуючи стосунки з Вілсоном, який заявив що вони з Хаусом більше не друзі. І хоча Хаус знову опиняється на знайомій землі, він швидко розуміє, що з тих пір як він поїхав, багато чого змінилося, і тепер він змушений працювати з боязким молодим спеціалістом, дівчиною на ім’я Ши Парк. Після декількох непереконливих процедур, час іде, а у Хауса і доктора Парк залишається остання можливість для вивчення історії хвороби пацієнта. І ці дії можуть поставити під загрозу умовну угоду Грегорі з лікарнею. Тим часом, Хаус робить зусилля, щоб відновити дружбу з Вілсоном, незважаючи на холодний прийом.

3 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Charity Case» ( «Справи благодійні»)
Токсична аденома щитовидної залози (хвороба Пламмер)
До Хауса потрапляє молодий чоловік, який жертвує свої мільйони всім нужденним. Під час останнього благодійної справи він втратив свідомість. Хаус і його нова команда в особі Тринадцять і Джесіки Адамс вважають симптомом безмежну щедрість пацієнта. Його стан погіршується, і незабаром він готовий пожертвувати нирку пацієнтці Уїлсона і мільйон доларів у відділ Хауса. Тим часом Хаус приймає на роботу колишнього тюремного доктора Джесіку Адамс. Адамс і Парк перевіряють один одного на великодушність і подяку, а вина Тринадцять конфліктує з особистим щастям.

4 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Risky Business» ( «Ризикова справа»)
Синдром гіпервязкості крові супутній ревматоидному артриту
Престарілий власник американської корпорації хоче перевести свій бізнес в Китай, але раптово починає все бачити як через «бінокль навпаки». Хаус бере його і починає шантажувати щодо пожертвувань. Недуги пацієнта множаться, Хаус клянчить гроші у Адамс і укладає парі з Парк, що її не звільнять.

5 серія “Доктор Хаус 8” опис

«The Confession» ( «Сповідь»)
синдром Кавасакі
Чейз і Тауб повернулися в команду Хауса. Хаус намагається з’ясувати, чи дійсно Тауб – батько своїх дочок, а також робить загадковий ремонт в кабінеті. Людина, добре шанована у суспільстві раптово непритомніє, а в процесі діагностування його стану, команда виявляє, що пацієнт приховував темні і не зовсім парні вчинки в своєму особистому і професійному житті. Але коли пацієнт відкрито зізнається у своїх правопорушення своїй родині і суспільству, він ставить під загрозу свої можливості в отриманні належного лікування. Тим часом Хаус не зупиниться ні перед чим, щоб маніпулювати Таубом з проведення тесту на ДНК, який доведе, що він – батько двох шестимісячних дочок.

6 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Parents» ( «Батьки»)
сифіліс
Підліток, який мріє піти по стопах свого покійного батька і стати цирковим клоуном, надходить до лікарні з паралічем. Під час постановки діагнозу, команда дізнається страшну таємницю, яку приховує матір пацієнта. Тим часом Хаус шукає спосіб потрапити на боксерський поєдинок в Атлантік-сіті, а Тауб вирішує чи варто передати своїй колишній дружині одноосібну опіку над їхньою дочкою.

7 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Dead & Buried» ( «Мертвий і похований»)
Дівчинка – Множинна особистість, хоріокарцінома;
Мертвий хлопчик – Синдром Альпорта (нефрит спадковий сімейний геморагічний)
Команда займається випадком дівчинки-підлітка, що надходить до лікарні з анафілаксією. Пізніше з’ясовується, що її стан куди більш серйозний, коли аналізи показують, що вона вагітна, хоча є незайманою. Між тим, незважаючи на заборону Формана, Хаус одержимий випадком чотирирічного хлопчика, який помер п’ять років тому від невідомої хвороби.

8 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Perils of Paranoia» ( «Небезпеки Параної»)
дифтерія
У прокурора трапляється серцева недостатність під час допиту свідка, але первинна постановка діагнозу ускладнюється, коли Адамс та Пак знаходять у нього вдома арсенал зброї. Тим часом Вілсон вважає, що Хаус щось приховує у себе вдома, а Чейз і Тауб сунуть ніс в особисте життя Формана.

9 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Better Half» ( «Краща Половина»)
синдром Рея
На прийомі у лікаря хворому синдромом Альцгеймера стає погано – починається блювота з кров’ю. Його супроводжує вірна дружина. У хворого починаються ускладнення, в результаті яких він перестає говорити по-англійськи і забуває свою дружину. Хаус одержимий думкою довести, що асексуальність пацієнтки Вілсона – результат хвороби і укладає з ним парі. Також в якості «консультанта і радника» тимчасово в команду повертається Форман, вирішальне питання про дострокове зняття з Хауса маячка.

10 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Runaways» ( «Втікачі»)
аскаридоз
Дівчинці-підлітку, Джейн Доу, що втекла з дому, потрібна хірургічна операція, для якої необхідна згода дорослих. І Хаус з Адамс сперечаються про те, щоб викликати представника соціальної служби, але знаходиться її мати. Тим часом, у Тауба труднощі зі спілкуванням зі своїми дочками, а Хаус загрожує зіпсувати відносини Формана із заміжньою жінкою …

11 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Nobody’s Fault» ( «Ніхто не винен»)
Коли інцидент з пацієнтом призводить до серйозних наслідків, доля Хауса і команди опиняється в руках доктора Уолтера Кофілд, колишнього наставника Формана. Хаус і члени команди розповідають подробиці драматичних, небезпечних для життя подій, тоді як Кофілд повинен винести рішення, зваживши нетрадиційні методи команди проти їхньої здатності рятувати життя.

12 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Чейз» «Chase
хвороба Хортона
Після повернення Чейза команда займається лікуванням молодої пацієнтки, яка збирається прийняти постриг і стати черницею. Чейз приймає випадок близько до серця і не погоджується з діагнозом Хауса.

13 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Хто тут господар» «Man of the House»
Німий тиреоїдит супутній аутоімунних поліендокриному синдрому типу 3
Фіктивна дружина Хауса, Домініка Петрова, повертається, щоб переконати міграційну службу, що вона вийшла заміж не заради грін-карти. Граючи люблячу пару, обидва дізнаються дещо про кохання і шлюб.

14 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Любов сліпа» «Love is Blind»
Команда береться за випадок Уілла Вествуда – молодої незрячої людини, який втрачає свідомість на вулиці, несучи обручку своїй подрузі. Під час діагностики Уілл приймає рішення, яке назавжди змінить його життя. Тим часом в Прінстон-Плейнсборо приїжджає мати Хауса, яка знайомить його зі своїм новим чоловіком.

15 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Стукач» «Blowing the Whistle»
Рядовий американської армії Бренд Маклін, обвинувачений у зраді (розсекречення військової таємниці), потрапляє в клініку до доктора Хауса. Військовослужбовець відмовляється від лікування до тих пір, поки йому не організують інтерв’ю в прямому ефірі. Його брат, капітан Маклін, намагається переконати Бренда. В цей час команда Хауса стурбована першими ознаками серйозного захворювання свого лідера. Всі розуміють, що про це слід повідомити Форману, але доносити на Хауса без його згоди ніхто не наважується.

16 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Перевірка на вшивість» «Gut Check»
інфекційний мононуклеоз
Команда Хауса бере справу 22-річного хокеїста, якому стає погано під час матчу. Пак приймає пропозицію Чейза переїхати до нього, щоб взяти тайм-аут від сімейних турбот, а Вілсон раптово дізнається від Хауса важливі подробиці зі свого минулого.

17 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Потрібно бути мужиками» «We Need the Eggs»
Первинний амебний менінгоенцефаліт
Команда Хауса бере справу Генрі, якому стає погано під час побачення з дівчиною, проте в процесі розслідування спливають деякі дивності життя чоловіка, а Хаус усвідомлює, що відчуває почуття до своєї фіктивної дружині. Причина інфікування пацієнта – процедура промивання носа джала нети.

18 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Тіло і душа» «Body and Soul»
Відкрита артеріальна протока
Команда намагається діагностувати пацієнта, дід якого думає, що він одержимий. Тим часом Чейзу і Пак сняться сексуальні сни один про одного. Також Домініка довідується відомості, що приховував від неї Хаус і які можуть зруйнувати їхні стосунки, а Вілсон повідомляє Хаусу неприємні новини.

19 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Слово на букву” Р “» «The C Word»
Шестирічна дівчинка з рідкісним генетичним захворюванням потрапляє до лікарні після кровотечі з носа і втрати свідомості. Форман і команда консультуються з її матір’ю, яка спеціалізується на захворюванні дочки. Тим часом Вілсон вирішується на потенційно смертельний курс лікування від раку, який Хаус погоджується провести сам.

20 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Після смерті» «Post Mortem»
Гіпотиреоз спричинений тривалим впливом триклозану і кофеїну
Після того як патологоанатом Прінстон-Плейнсборо спробував розрізати собі череп, він вимагає, щоб медичну допомогу йому надав особисто доктор Хаус. Але Хауса немає, оскільки він і Вілсон вирушили в поїздку, щоб забути про майбутнє сканування пухлини і просто розслабитися. Тим часом розмова з пацієнтом змушує Чейза переглянути свою кар’єру.

21 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Не здаючись» «Holding On»
Непостійна стременва артерія
Команда взялася за випадок Дерріка, 19-річного студента коледжу, у якого почалася кровотеча з носа. Можливо страждає на шизофренію, Деррік стверджує, що чує голос свого покійного брата. Тим часом Вілсон хоче відмовитися від хіміотерапії, щоб спокійно прожити решту п’ять місяців. Хаус намагається умовити Вілсона на лікування, а Тринадцята повертається, щоб дати йому пораду. Тим часом Хаус здійснює проступок, який в підсумку призводить до сумних наслідків.

22 серія “Доктор Хаус 8” опис

«Всі вмирають» «Everybody Dies»
Аутоімунна реакція організму на чужорідний предмет (гілочка рослини) у вені (пацієнт гине від передозування героїну)
Хаус, після безуспішних спроб уникнути тюремного ув’язнення, зникає. Він приходить у себе в палаючому будинку після прийнятої дози героїну, поряд з трупом свого колишнього пацієнта. У формі галюцинацій Хаус бачить важливих для нього людей з минулого, які змушують його багато чого переосмислити і надати стимул до життя. Вілсон і Форман повинні знайти Хауса вчасно, щоб врятувати його від нього самого.

“Доктор Хаус” опис останньої серії дає надію шанувальникам на продовження цікавого серіалу)))

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар