“Доктор Хаус” 4 сезон опис

Доктор Хаус

“Доктор Хаус” 4 сезон опис серій допоможе згадати про події в улюбленому серіалі. В 4 сезоні “Доктор Хаус” всього 16 серій, через страйк американських сценаристів.

“Доктор Хаус” 3 сезон опис

“Доктор Хаус” 4 сезон опис серій

1 серія “Доктор Хаус 4” опис

«Alone» ( «Один»)
Алергічна реакція на цефалоспорин
Молода жінка сильно постраждала під час обвалення будівлі. Але жодне з її численних пошкоджень не може пояснити високу температуру. Доктор Кадді намагається змусити Хауса взяти на роботу нових лікарів у відділення діагностичної медицини. Але Хаус проти і укладає з Кадді угоду: якщо до кінця дня він поставить пацієнтці діагноз, Кадді доведеться визнати, що Хаус може працювати один. Всім лікарям госпіталю заборонено розмовляти з Хаусом і йому доводиться піти на крайній захід – взяти собі в помічники прибиральника.

2 серія “Доктор Хаус 4” опис

The Right Stuff ( «Те, що потрібно»)
Хвороба Гіппеля – Ліндау
До Хауса звертається жінка-пілот, вона приховує від NASA свою хворобу, що викликає дезорієнтацію. Сорок кандидатів на посаду в діагностичному відділенні повинні не тільки вилікувати її, але і зберегти її секрет.

3 серія “Доктор Хаус 4” опис

«97 Seconds» ( «97 секунд»)
Стронгілоїдоз (пацієнт помирає)
Решта десять кандидатів змагаються, намагаючись якомога швидше поставити діагноз паралізованому пацієнтові, який повільно задихається незважаючи ні на що. Самого Хауса мучать думки про дивного пацієнта, навмисно застромившого ніж в розетку прямо на очах у Хауса. Форман на новому місці роботи стикається зі старими проблемами.

4 серія “Доктор Хаус 4” опис

«Guardian Angels» ( «Ангели-охоронці»)
Ерготизм (отруєння алкалоїдами ріжків)
Хаус і його команда лікують жінку, яка вважає, що спілкується з привидами. За наказом Хауса випробовувані працівники відправляються на завдання на кладовище.

5 серія “Доктор Хаус 4” опис

«Mirror, Mirror» ( «Дзеркало, Дзеркало»)
Еперітрозооноз (зараження рикетсіями через екскременти свиней)
Чоловік, який потрапив у госпіталь з проблемами дихання, не може згадати, хто він. У втратившого пам’ять пацієнта дзеркальний синдром – він приміряє на себе особистості тих, кого бачить. Форман змушений знову повернутися в команду Хауса, де повинен спостерігати за кандидатами.

6 серія “Доктор Хаус 4” опис

«Whatever It Takes» ( «Готові на все»)
гонщиця – тепловий удар, отруєння талієм; агент – отруєння селеном
ЦРУ запрошує Хауса поставити діагноз одному з агентів, але не бажає давати майже ніякої інформації про нього, і на допомогу готова тільки Саміра, лікар, який працює на ЦРУ. А Форман і решта шість кандидатів зайняті жінкою-автогонщиком, що втратила свідомість під час змагань.

7 серія “Доктор Хаус 4” опис

«Ugly» ( «Урод»)
Хвороба Лайма (кліщовий бореліоз)
Чейз готовий провести операцію Кенні, підлітку з сильно деформованим обличчям, але у того стається серцевий напад. Команда Хауса опиняється під прицілом кінокамер телекомпанії, що знімає фільм про Кенні, а сам Хаус починає шкодувати, що запросив Саміру в шпиталь Прінстон-Плейнсборо.

8 серія “Доктор Хаус 4” опис

«You Do not Want to Know» ( «Краще тобі не знати»)
Аутоімунна гемолітична анемія через системну червону вовчанку
Під час трюку з водяною камерою у фокусника починається кровотеча, і Катнеру і Коулу доводиться витягати його з води. А Хаус придумав команді нове випробування: той, хто принесе йому нижню білизну Кадді, отримає імунітет і зможе вибрати двох кандидатів на вибування.

9 серія “Доктор Хаус 4” опис

«Games» ( «Ігри»)
кір
Хаус обіцяє, що той кандидат, якому вдасться поставити діагноз гітаристу-панку, залишиться в його команді. А Вілсон несподівано виявляє, що один з його діагнозів був невірний, і його вмираючий пацієнт буде жити.

10 серія “Доктор Хаус 4” опис

«It’s A Wonderful Lie» ( «Чудова брехня»)
Рак грудей в зміщених тканинах грудей
У жінки раптовий параліч рук, а Хаус починає розуміти, що йому, здається, попався пацієнт, що не бреше. Різдвяний епізод.

11 серія “Доктор Хаус 4” опис

«Frozen» ( «У льодах»)
Жирова емболія через зламаний палець
Лікар, що працює на дослідницькій станції на Південному полюсі, несподівано відчуває сильні болі. Погода заважає покинути станцію, але з госпіталем можна зв’язатися за допомогою відеоконференції. Перед Хаусом стоїть складне завдання: набір ліків на станції обмежений, з апаратів під рукою тільки рентген, один з працівників станції поранений, а молода жінка відмовляється приймати медикаменти, поки їй не буде поставлений діагноз. Хаусу доводиться використовувати всю свою винахідливість, щоб придумати найпростіші діагностичні тести, які можна зробити навіть на Південному полюсі.

12 серія “Доктор Хаус 4” опис

«Do not Ever Change» ( «Ніколи не змінюється»)
Нефроптоз (опущення нирки)
Жінка, яка нещодавно звернулася в хасидизм, втрачає свідомість на власному весіллі. Можливо, причини її хвороби криються в її минулому житті, яка була аж ніяк не кошерною?

13 серія “Доктор Хаус 4” опис

«No More Mr. Nice Guy »(« Прощайте, містер Добряк »)
Хвороба Шагаса (американський трипаносомоз)
У госпіталі страйк медсестер, і один пацієнт чекає своєї черги вже цілий день, але він анітрохи не сердитий. Хаус вирішує, що його добродушність – симптом якоїсь хвороби. Команда починає підозрювати, що насправді хворий сам Хаус. А Хаусу і Ембер вдається встановити спільну «опіку» над Вілсоном.

14 серія “Доктор Хаус 4” опис

«Living the Dream» ( «Втілювати мрії»)
Алергія на хінін
Доктор Хаус викрадає актора, що грає головну роль в його улюбленому серіалі «Пристрасть за рецептом», тому що впевнений, що той хворий. Але сам актор вважає, що з ним все в порядку, так само вважає і команда Хауса. У цей час Кадді стурбована інспекцією, яка проходить в госпіталі, а Вілсон мучиться проблемою вибору нового матраца.

15 серія “Доктор Хаус 4” опис

«House’s Head» ( «Голова Хауса»)
Повітряна емболія під час лікування зубів
В результаті аварії автобуса Хаус отримує серйозну травму голови, яка призводить до часткової амнезії. Він пам’ятає, що один з пасажирів чимось небезпечно хворий, і перед аварією він встиг поставити йому діагноз, але не може згадати, хто цей пасажир.

16 серія “Доктор Хаус 4” опис

«Wilson’s Heart» ( «Серце Вілсона»)
Інтоксикація амантадином через термінальну посттравматичну ниркову недостатность і гепатаргії (Ембер вмирає)
Ембер при смерті, а Хаус все ще не може згадати, який симптом він бачив у неї перед аварією. Він піддається на вмовляння Уїлсона і погоджується на смертельно небезпечний експеримент над власним мозком, який повинен допомогти повернути йому пам’ять.

“Доктор Хаус” 5 сезон опис

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар