“Коли ми вдома” серіал

К

Коли ми вдома – український комедійний серіал з виключно українськими акторами, виробництва Vavёrka Production і StarLight Films на замовлення телеканалу СТБ. В серіалі показано еволюцію відношень сімейних пар. Серіал комедійний та дуже легкий для перегляду.

“Коли ми вдома” актори

 • Паша – Костянтин Войтенко
 • Катя – Олена Алімова
 • Тарас – Андрій Пономаренко
 • Оксана – Ірина Адреєва
 • Свекруха – Тетяна Зіновенко
 • Андрій – Олексій Тритенко
 • Марина – Катерина Колісник
 • Олег – Кирило Бін
 • Настя – Катерина Кістень
 • Григорій – Станіслав Боклан
 • Надія – Тетяна Шеліга

“Коли ми вдома” опис

Це скетчком про еволюцію сімейних стосунків – від початку сумісного проживання та до старості. Головні герої – п’ять українських сімейних пар різного віку та ступеню розвитку стосунків, які не знайомі між собою. Події в комедійному серіалі розгортаються в стінах квартир, де мешкають пари, та побудовані на коротких історіях із сімейного життя.

Паша та Катя – молода пара, щойно розпочали мешкати разом, їх стосунки тільки набирають обертів. Паша мікробіолог, молодий та перспективний вчений, боготворить свою дівчину та вважає, що йому дуже пощастило, адже вона звернула на нього увагу. Катя фахівець з манікюру та велика мрійниця, що в захваті від ерудиції свого коханого. В їх парі вона наставниця та ділиться мудрістю стосунків з Павлом.

Тарас і Оксана – шанують українські традиції та звичаї, мріють про дитину, але через сумісне проживання зі свекрухою в одній квартирі, яка не полишає молодих, вони практично не бувають наодинці. Оксана працює диктором на залізничному вокзалі в Полтаві, а її чоловік – продавцем-консультантом техніки, вони змушені підкорятись волі авторитарної свекрухи.

Андрій і Марина – сімейна пара, будні якої суцільно присвячені піклуванню про немовля. Після народження дитини, Марині, гіпервідповідальній та педантичній вчительці молодших класів, доводиться наглядати вже за двома дітьми, оскільки її чоловік Андрій (дільничний міліціонер), як мала дитина, постійно потрапляє в безглузді побутові ситуації через надмірну цікавість і простодушність

Олег і Настя – у шлюбі вже 20 років, але їх пристрасні стосунки не втратили запалу. Настя сімейний психолог, але не може дати ради проблемам власного шлюбу. Вона постійно думає про вірність коханого, укріплення стосунків та збереження власної краси. Утім, підозри Насті не безпідставні – її чоловік (жіночий тренер з баскетболу) бабій, постійно ухиляється від домашніх справ, лінивий та не завжди до кінця чесний з дружиною.

Григорій і Надія – приклад неспокійної старості ветеранів сімейного фронту. За 40 років шлюбу вони швидко розпізнають хитрощі одне одного, але все одно дозволяють їм траплятись. Надія в минулому медсестра, а Григорій – прапорщик у відставці. Вони обожнюють свою доньку та онуків, відверто сумують за ними, і з нетерпінням чекають новин від них.

“Коли ми вдома” інформація про серіал

Режисер-постановник – Максим Литвинов

Головні режисери: Максим Литвинов і Антон Щербаков

Креативні продюсери – Дмитро Танкович, Павло Кривчик та Олексій Поляков.

Головний редактор – Тала Онищук.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар