“Доктор Хаус” 5 сезон опис

Доктор Хаус

“Доктор Хаус” 5 сезон опис серій допоможе згадати про події в улюбленому серіалі. У 5 сезоні “Доктор Хаус” 24 серії.

“Доктор Хаус” 4 сезон опис

“Доктор Хаус” 5 сезон опис серій

1 серія “Доктор Хаус 5” опис

Dying Changes Everything ( «Смерть міняє все»)
Позаматкова вагітність, дифузна лепроматозна проказа
В результаті особистої трагедії Уілсон йде з лікарні і розриває свою дружбу з Хаусом. Вілсон більше не хоче з ним говорити. Кадді відчайдушно намагається відновити їхні стосунки. Тим часом Тринадцята бореться з особистою проблемою, пов’язаною з її діагнозом, а допомагає їй пацієнтка з аналогічними труднощами.

2 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Не рак» (англ. «Not Cancer»)
Трансплантовані ракові стовбурові клітини
У кількох абсолютно не пов’язаних між собою людей несподівано починають відмовляти різні органи, і незабаром настає смерть. Єдине, що їх об’єднує, – те, що свого часу всім їм трансплантували органи від одного і того ж донора. Команда Хауса намагається знайти причину і врятувати єдину, що залишилася в живих пацієнтку, а сам Хаус в цей час наймає приватного детектива, для того щоб стежити за Вілсоном.

3 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Ускладнення» (англ. «Adverse Events»)
Безоар, що поглинув таблетки з експериментальними ліками
У лікарню надходить художник з дивною хворобою, що впливає на його картини. Сам пацієнт запевняє, що вже пішов на поправку, але Хаус відноситься до його слів скептично. Пізніше з’ясовується, що художник таємно заробляв випробуванням на собі експериментальних препаратів, які, можливо, і є причиною його хвороби. Тим часом приватний детектив Лукас шпигує для Хауса за його командою і Кадді.

4 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Родові травми» (англ. «Birthmarks»)
Голки в мозку, що залишилися від невдалої спроби біологічного батька вбити дочку ще в грудному віці
Дівчина відправляється в пошуках своїх біологічних батьків в Китай, однак ті чомусь при зустрічі лише накричали на неї, стверджуючи що у них ніколи не було дочки. Через деякий час дівчина починає рвати кров’ю, після чого вона виявляється пацієнткою в Прінстон – Плейнсборо. Тим часом Кадді, приспавши Хауса, обманом відправляє його разом з Вілсоном на похорон батька Грегорі, який Хаус всіма силами намагається пропустити, стверджуючи, що не є його рідним сином.

5 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Везуча Тринадцята» (англ. «Lucky Thirteen»)
синдром Шегрена
У лікарню після нападу потрапляє нова знайома Тринадцятої. Поступово з’ясовується, що пацієнтка познайомилася з нею тільки для того, щоб потрапити до Хауса і бути їм продіагностованим. Тим часом шпигунські будні Лукаса тривають.

6 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Радість» (англ. «Joy»)
Сімейна середземноморська лихоманка (насл. захворювання) викликало ангедонію і лунатизм.
У клініку потрапляє батько-одинак, що страждає провалами в пам’яті. Схоже, вони з дочкою не надто дружні … Тим часом Кадді зустрічається з дівчиною, готової віддати їй свою майбутню дитину на удочеріння. Однак УЗД показує, що легені ще ненародженої дівчинки не до кінця сформовані …

7 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Сверблячка» (англ. «The Itch»)
Отруєння свинцем, викликане неповним видаленням осколків кулі.
Чоловік, що страждає агорафобією (острахом відкритого простору) серйозно захворів, але при цьому відмовляється покинути свій будинок, щоб поїхати в лікарню. Через що Хаус і його команда відправляються прямо до нього додому, щоб з’ясувати, чим той насправді хворий. Кемерон бере керівництво діагностикою пацієнта на себе, тому що вже лікувала його в минулому. Тим часом, чоловікові стає все гірше і гірше, і Хаус планує перевезти його в Прінстон-Плейнсборо насильно …

8 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Без опіки» (англ. «Emancipation»)
Пацієнтка Хауса – Лейкемія,
Пацієнт Формана – отруєння залізом
Дівчина-сирота, в шістнадцять років звільнилася від опіки, потрапляє в лікарню з заводу. Її діагностування ускладнено постійної брехнею. Хаус тим часом намагається зрозуміти, чому Уілсон ніяк не реагує на розвиток його і Кадді відносин. А Форман вимагає самостійності і займається іншим пацієнтом.

9 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Крайній крок» (англ. «Last Resort»)
меліоідоз
У пошуках діагнозу озброєний чоловік захоплює заручників в кабінеті Кадді. Діагностику виробляє «випадково» опинившийся в кабінеті Хаус. Однак в особі пацієнта він зустрічає людину з таким же, як у себе, прагненням – для хворого найважливішим є знаходження відповіді. Після звільнення більшості заручників і роззброєння терориста, Хаус повертає йому зброю, а Тринадцята усвідомлює, наскільки велика в ній жага життя …

10 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Нехай їдять торт» (англ. «Let Them Eat Cake») [32]
Вроджене порушення обміну речовин
Хаус разом з командою приймаються за випадок висококваліфікованого тренера з фітнесу, якій стало погано під час зйомки реклами. Численні аналізи і тестування пацієнтки на астму, вживання стероїдів і можливу нестачу вітамінів, викликану строгою дієтою пацієнтки, не принесли ніяких результатів, стан пацієнтки тільки погіршувався. Незважаючи на те, що вона рекламувала себе як фітнес-гуру, що вживає тільки натуральні препарати, команда незабаром з’ясовує, що у неї є секрет схуднення, який, можливо, і викликав погіршення її здоров’я. В цей же час Тринадцята починає участь у тестуванні препарату від хвороби Хантінгтона, яке очолює Форман. Катнер проводить он-лайн консультації від імені Грегорі Хауса, а Кадді переїжджає в офіс Хауса, поки в її кабінеті проводяться ремонтні роботи. Це, в свою чергу, призводить Хауса до невдоволення …

11 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Радість світу» (англ. «Joy to the World»)
Еклампсія (пацієнтка помирає)
Хаус разом з командою займаються випадком дівчинки-підлітка, якій стає погано під час Різдвяної програми в школі. Незабаром вони дізнаються, що в школі над дівчинкою знущалися. У міру того як стан тінейджера продовжує погіршуватися, команда розуміє, що змушена докопатися до справжньої причини її таємничої хвороби. Форман разом з Тринадцятою продовжують клінічні дослідження препарату від хвороби Хантінгтона, у їхніх стосунках намічається прогрес, після того як Форман отримує цінний урок від Тринадцятої. Хаус дарує пацієнтові неймовірний різдвяний подарунок і змушує свою команду гадати над тим, хто ж підніс подарунок йому самому. В цей же час Кадді також отримує несподіваний подарунок. Також в цій серії є цікавий епізод, коли Хаус ставить пацієнтці діагноз Партеногенез. Різдвяний епізод.

12 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Без болю» (англ. «Painless»)
епілепсія
У Хауса проблеми з гарячою водою в його будинку, а Кадді намагається впоратися самотужки і з дитиною, і з роботою, в той час як Форману потрібно зробити важкий вибір. Хаус отримує від Кемерон пацієнта, який намагався покінчити з собою через постійні болі.

13 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Велика дитина» (англ. «Big Baby»)
Боталлова протока не зрісся після народження
Кадді вирішує проводити більше часу вдома, піклуючись про свою прийомну дочку, і дає Кемерон можливість наглядати за Хаусом. Удавана невід’ємною доброта пацієнтки, яка займається корекційно-компенсуючою освітою дітей, хворих на ДЦП, насправді є хворобою. Форман повинен зробити потенційно небезпечне визнання про участь Тринадцятої у випробуванні ліків.

14 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Вище благо» (англ. «The Greater Good»)
Ендометріоз під час ПМС
В сотому епізоді Хаус і його команда приймає рішення взяти справу жінки, у якої стався припадок в класі з приготування їжі. Коли вони дізналися, що пацієнт відмовився від своєї кар’єри дуже відомого дослідника раку з тим, щоб жити в своє задоволення, в команді виникло питання про власне щастя. Тим часом у Тринадцятої з’являється побічний ефект від використання експериментальних препаратів проти її хвороби Хантінгтона.

15 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Невіруючий» (англ. «Unfaithful»)
Синдром Віскотта – Олдріча
Хаус береться за випадок священика, який керує притулком для бездомних (тому з’явився додому стікаючий кров’ю і ширяючий над землею Ісус). Незабаром з’ясовується, що через скандальну історію з хлопчиком-прихожанином священик втратив роботу, паству і віру. Випадок начебто вирішено (все пояснюється СНІДом), але у пацієнта виникають нові симптоми, і на порозі маячить смерть. Хаус зіштовхує Тринадцяту і Формана, пропонуючи вибирати між любовними відносинами і роботою. Кадді намагається за допомогою Вілсона розвіяти сумніви навколо можливої присутності на релігійній церемонії у себе вдома невіруючого Хауса.

16 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Краща половина» (англ. «The Softer Side»)
Контраст залишився від МРТ
Хаус знаходиться під дією метадону, який повністю позбавляє його від болю. Він щасливий, і саме це стає причиною лікарської помилки, що мало не стала фатальною. В результаті практично здоровий пацієнт – тінейджер-гермафродит – хворіє і мало не гине.

17 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Соціальний контракт» (англ. «The Social Contract»)
Надмірна реакція організму на фіброму
Хаусу і його команді дістається випадок видавця Ніка Грінволда, який через пошкодження мозку каже вголос все, що приходить йому в голову. Хаус звертає увагу на це, так як йому здається кумедним послухати все те, що говорить пацієнт про персонал лікарні і конкретно про його команду. Паралельно з розплутуванням справи Хаус розуміє, що Уілсон приховує від нього щось важливе, і намагається як завжди вивести друга на чисту воду.

18 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Сюди, Кицька» (англ. «Here Kitty»)
рак апендикса
35-річна медсестра з будинку престарілих симулює припадок, щоб потрапити до Хауса на діагностику. З’ясовується, що їй передбачила швидку смерть кішка, відома своїм безпомилковим нюхом на потенційних небіжчиків. Хаус в такі дурниці не вірить, але незабаром медсестра серйозно захворює насправді …

19 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Під замком» (англ. «Locked In»)
лептоспіроз
Хаус, який розбив свій мотоцикл під час таємної поїздки, виявляється на сусідньому лікарняному ліжку з велосипедистом в стані псевдокоми, який вже розглядається лікарями як донор органів, і тільки завдяки рішучому втручанню Хауса виявляється врятований. Велика частина епізоду показана з точки зору цього хворого. Хаус перевозить свого цікавого пацієнта в шпиталь Прінстон-Плейнсборо, де з’ясовується, що не аварія спричинила його стан, а навпаки. Тауб намагається повернути собі місце, від якого він так необачно відмовився в попередній серії.

20 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Просте пояснення» (англ. «Simple Explanation»)
У чоловіка – серцевий аскомікоз, у дружини – вісцеральний лейшманіоз (дружина вмирає)
Шарлоту, немолоду жінку, яка останні шість місяців доглядає за своїм помираючим чоловіком Едді, доставляють в Прінстон-Плейнсборо після того, як у неї стався напад задухи. Таємничість випадку посилюється, коли стан Едді починає поліпшуватися, а Шарлоти – погіршуватися. Те, що неможливо було собі навіть уявити, відбувається наяву: Шарлота може померти раніше Едді. Команда повинна прийняти дуже непросте рішення, подвійно складне у зв’язку з тим, що вони, за нез’ясованих драматичних обставинах, втрачають одного зі своїх співробітників.

21 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Рятівники» (англ. «Saviors»)
споротрихоз
Співробітники Прінстон-Плейнсборо, а саме Хаус і його команда, намагаються впоратися з недавньою трагедією, тоді як Кемерон знайомить Хауса з випадком захисника навколишнього середовища, який несподівано знепритомнів під час акції протесту.

22 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Хаус розділений» (англ. «House Divided»)
саркоїдоз
Сету, 14-річного глухого підлітка, доставляють в Прінстон-Плейнсборо з борцівського килима: в ході змагання він став чути вибухи в своїй голові. Діагностування ускладнюється небажанням пацієнта встановити імплантат для відновлення слуху. Галюцинація, викликана тривалим безсонням, заважає Хаусу поставити вірний діагноз, однак не перешкоджає керувати парубочим вечором напередодні одруження Чейза і Кемерон.

23 серія “Доктор Хаус 5” опис

«У мене під шкірою» (англ. «Under My Skin»)
гонорея
Пенелопа, 21-річна зірка балету з Нью-Йорка, більше не може дихати. Через призначені Хаусом антибіотиків у неї до того ж розвивається токсичний епідермальний некроліз, вона втрачає 80% шкіри, і їй загрожує ампутація рук і ніг. Тим часом Хаус признається Вілсону в тому, що галюцинує і не розуміє причину. Разом вони перебирають діагнози: від шизофренії до розсіяного склерозу, і Хаус відчайдушно діє, але Ембер продовжує бути в його свідомості. Хаус вдається до допомоги Кадді. Кемерон визнається Чейзу, що зберігає сперму померлого чоловіка. Вона не вірить до кінця в успіх шлюбу з Чейзом …

24 серія “Доктор Хаус 5” опис

«Обидві половинки разом» (англ. «Both Sides Now»)
Отруєння пропіленгліколем, у Юджина Шварца – рак підшлункової залози, у Хауса – Психоз
У лікарню надходить пацієнт, ліва рука якого сказилася і робить все що їй «заманеться». Хаус після повної детоксикації перестає бачити Ембер. Провівши ніч з Кадді, він зустрічає її на роботі. Але та встановлює правила, згідно з якими з цього моменту між ними можуть бути тільки ділові стосунки. Хаус за допомогою Вілсона намагається з’ясувати причину такої поведінки, але чим сильніше він прагне до розгадки, тим більше зустрічає дивацтв і невідповідностей і тим більше сумнівається у своєму лікуванні …

“Доктор Хаус” 6 сезон опис

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар