“Доктор Хаус” 3 сезон опис

Доктор Хаус

“Доктор Хаус” 3 сезон опис серій допоможе згадати про події в улюбленому серіалі. В 3 сезоні “Доктор Хаус” як і в попередній сезонах 24 серії.

“Доктор Хаус” 2 сезон опис

“Доктор Хаус” 3 сезон опис серій

1 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Meaning» ( «Сенс»)
Річард – хвороба Аддісона, Карен – цинга
Невиліковно хворий і паралізований Річард спрямовує свою інвалідну коляску в басейн. Всі переконані, що він просто намагався покінчити з собою, але Хаус, який щойно повернувся в шпиталь після операції і більше не мучиться від болю в нозі, вважає, що в його діях ховається якийсь інший зміст. Молоду дівчину Карен несподівано паралізувало під час занять йогою. На цей раз всі вважають, що Карен серйозно хвора, і тільки Хаус думає, що ні.

2 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Cane and Able» ( «Каїн і Авель»)
Хімерізм
Кленсі, 7-річний хлопчик, який упевнений, що його викрадали прибульці, потрапляє в шпиталь з ректальною кровотечею. Дивний металевий предмет, який Чейз знаходить у нього в шиї, наводить команду Хауса на думку, що фантазії хлопчика – не такі вже й фантазії. Болі Хауса стають сильнішими, і Кадді вирішує зізнатися у брехні: вона приховувала від Хауса, що його останній пацієнт видужав.

3 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Informed Consent» ( «Офіційна згода»)
Застійна серцева недостатність через похилу амілоїдозу (білок AA) серця (пацієнт помирає)
Знаменитий лікар Езра Пауелл після марних спроб поставити йому діагноз вимагає від Хауса допомогти йому покінчити з життям. А 17-річній дочці пацієнта сподобався Хаус.

4 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Lines in the Sand» ( «Лінії на піску»)
аскарида єнота
10-річний хлопчик, що страждає від аутизму, постійно кричить, але не може пояснити, чому. Хаус не бажає працювати у своєму кабінеті, поки Кадді не поверне туди залитий його кров’ю старий килим. Але так само, як і хлопчик, він не може пояснити, навіщо це йому знадобилося.

5 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Fools for Love» ( «Любов зла»)
Девід Морс в ролі детектива Тріттер
Спадковий ангіоневротичний набряк (набряк Квінке)
У госпіталь потрапляє жінка з болями в животі, а потім і її чоловік. Команда припускає, що їх захворювання можуть бути пов’язані. Не знаючи про небезпечні наслідки, Хаус зневажливо відноситься до одного з пацієнтів клініки.

6 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Que Será, Será» ( «Будь, що буде»)
Дрібноклітинна карцинома легкого
Неймовірно товстий пацієнт (220 кг) знайдений в комі. Після того як він приходить у себе в госпіталі, він вимагає, щоб команда Хауса шукала діагноз, не пов’язаний з його вагою. Детектив Тріттер оголошує Хаусу вендету. Медичні терміни: склероз, діабет, ністагм.

7 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Son of Coma Guy» ( «Син коматозника»)
Міоклонічна епілепсія з рваними м’язовими волокнами (Синдром MERRF)
Хаусу вдається на час розбудити хворого, що довгі роки пролежав у комі, для того щоб той допоміг поставити діагноз власному сину. А Тріттер намагається посварити членів команди Хауса.

8 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Whac-A-Mole» ( «З вогню та в полум’я»)
хронічний гранулематоз
18-річний підліток, єдина опора молодшого брата і сестри, потрапляє в шпиталь з серцевим нападом і блювотою. Хаус перетворює лікування в гру, пропонуючи Кемерон, Форману і Чейзу самим поставити діагноз. Однак гра швидко закінчується, а пошук діагнозу тільки починається. А детектив Тріттер намагається зробити існування Вілсона нестерпним.

9 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Finding Judas» ( «У пошуках Іуди»)
ерітропоетична протопорфірія
Розлучені батьки маленької Еліс постійно сваряться, і Хаусу доводиться звернутися до суду, щоб почати лікування дівчинки. У Хауса скінчився вікодін, але ніхто не хоче виписувати йому нові рецепти.

10 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Merry Little Christmas» ( «Крихітна веселе Різдво»)
Гістиоцитоз клітин Лангерганса
Хаус зацікавлений пацієнткою-карликом, що нещодавно перенесла колапс легені. Вілсон укладає угоду з Тріттером, і через три дні Хаус повинен почати реабілітаційний курс, або йому доведеться сісти у в’язницю. Кадді шантажує Хауса цікавою пацієнткою і вікодином, змушуючи піти на угоду. Різдвяний епізод.

11 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Words and Deeds» ( «Слова і справи»)
Менінгіома спинного мозку
Пожежний доставлений в госпіталь з незвично високою температурою та ознаками дезорієнтації, а Хаус повинен постати перед судом – він звинувачується в незаконному зберіганні наркотиків. Медичні терміни: золотистий стафілокок.

12 серія “Доктор Хаус 3” опис

«One Day, One Room» ( «Один день – одна кімната»)
Хламідіоз і вагітність. Бездомний вмирає
Кадді намагається перетворити роботу Хауса в клініці в гру, але Хаус зустрічає там Єву, що нещодавно пережила згвалтування, і ігри закінчуються. А до Кемерон потрапляє бездомний зі складною долею.

13 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Needle in a Haystack» ( «Голка в копиці сіна»)
зубочистка, що не перетравилася
Команда Хауса стикається з безліччю проблем, спілкуючись з сім’єю підлітка-цигана, який потрапив у госпіталь з кровотечею і проблемами дихання. А Хаус зайнятий викликом, який кинула йому Кадді.

14 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Insensitive» ( «Бездушність»)
Широкий лентець (Diphyllobothrium latum), що викликав дефіцит вітаміну В12
В День святого Валентина дівчина, нездатна відчувати біль, потрапляє в автомобільну аварію. Якби не висока температура, можна було б припустити, що вона майже не постраждала.

15 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Half-Wit» ( «Недоумок»)
Синдром Такаясу (хвороба відсутності пульсу)
Геніальний піаніст несподівано втрачає здатність грати. Але команда Хауса ніяк не може зосередитися на пацієнті: вони запідозрили, що у Хауса рак.

16 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Top Secret» ( «Цілком таємно»)
Спадкова геморагічна телеангіектазія (хвороба Ранд-Вебера-Ослера)
Морський піхотинець, який повернувся з Іраку, страждає від синдрому Війни в затоці. А Хауса мучать дивні сни і нездатність мочитися.

17 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Fetal Position» ( «Положення плоду»)
Емма – материнський дзеркальний синдром,
дитина – неімуна водянка плода
У вагітної жінки інсульт. Коли у неї починають відмовляти нирки, Хаус рекомендує їй аборт, але доктор Кадді одержима бажанням врятувати дитину у що б то не стало.

18 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Airborne» ( «У повітрі»)
Пенг – кесонна хвороба,
інші пасажири – масова істерія,
Френ – отруєння метилбромідом
Хаус і Кадді повертаються з конференції в Сінгапурі. На борту літака таємнича хвороба одного з пасажирів загрожує перетворитися на епідемію, а Вілсон і команда Хауса в госпіталі Прінстон-Плейнсборо намагаються поставити діагноз літній жінці, яка страждає від постійних нападів.

19 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Act Your Age» ( «Веди себе по-дорослому»)
Передчасне статеве дозрівання через попадання в організм тестостерону
У 6-річної дівчинки симптоми зовсім не дитячої хвороби. Поки Хаус намагається поставити їй діагноз, симптоми з’являються і у її брата.

20 серія “Доктор Хаус 3” опис

«House Training» ( «Виховання цуценят»)
Золотистий стафілокок (пацієнтка помирає)
Дівчина несподівано втрачає здатність приймати рішення. Поки Хаус і його команда намагаються врятувати її, у Формана з’являються особисті мотиви.

21 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Family» ( «Сім’я»)
Гістоплазмоз (хвороба Дарлінга)
14-річний Нік страждає від лейкемії, і його остання надія – трансплантація кісткового мозку, донором якого повинен був стати його молодший брат Метт. Але Метт несподівано починає чхати, і Хаусу і його команді потрібно якомога швидше з’ясувати, що сталося з Меттом, або Метт і його брат помруть. Хаус тим часом веде бій з псом Вілсона Гектором, а Форман не може забути про помилку, яку зробив минулого тижня.

22 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Resignation» ( «Звільнення»)
Спроба самогубства миючим засобом, що викликала рубцювання кишечника
19-річна студентка починає кашляти кров’ю під час занять з карате. Здається, що Хаус готовий вбити пацієнтку, щоб поставити їй діагноз. Форман заявляє про своє звільнення, а Хаус вирішує провести експеримент над Вілсоном, не підозрюючи, що Вілсон замислив те ж саме.

23 серія “Доктор Хаус 3” опис

«The Jerk» ( «Поганець»)
Гемохроматоз (спадкове порушення обміну заліза)
Натан Харрісон, 16-річний шаховий геній, вигравши партію, несподівано б’є свого суперника. Огидний характер пацієнта змушує команду Хауса припустити, що хвороба впливає на його психіку. Форман підозрює Хауса в спробі зірвати прослуховування на його новій роботі.

24 серія “Доктор Хаус 3” опис

«Human Error» ( «Людський фактор»)
Вроджена вада серця – третя коронарна артерія
На обстеження до доктора Хауса приїжджає сімейна пара з Куби. Жінка важко хвора, але всі результати її аналізів і висновки лікарів потонули під час аварії корабля. Хаус вважає, що лікування кубинських лікарів було правильним, і справа в чомусь іншому. Так воно в результаті і виявляється, але команда розпадається, і що буде далі, по іронічному висловом Хауса, «знає тільки Бог».

“Доктор Хаус” 4 сезон опис

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар