“Доктор Хаус” 6 сезон опис

Доктор Хаус

“Доктор Хаус” 6 сезон опис серій допоможе згадати про події в улюбленому серіалі. В 6 сезоні “Доктор Хаус” 22 серії. Початок сезону відбувається в психіатричному шпиталі Мейфілд.

“Доктор Хаус” 5 сезон опис

“Доктор Хаус” 6 сезон опис серій

1,2 серія “Доктор Хаус 6” опис

Broken ( Зломлений)
немає пацієнтів
Через деякий час, проведений до Мейфілд, Хаус нарешті очищається від вікодину і перестає бачити галюцинації. У цей же день він намагається виписатися з госпіталю. Однак доктор Нолан – головний лікар Мейфілда – погоджується написати рекомендацію на відновлення медичної ліцензії Хауса лише в тому випадку, якщо той залишиться для більш тривалого лікування. На думку доктора, проблеми Грега знаходяться набагато глибше, ніж здається, і вікодін був далеко не основний з них. Хаус змушений піти на пропозицію Нолана. Тим не менш, він не залишає спроб втекти з госпіталю. За допомогою Уїлсона і свого нового сусіда по палаті Альва, Хаус сподівається знайти компромат на доктора Нолана. І навіть після чергової невдачі він знову готовий будувати план втечі. І здається, ніщо не здатне змусити Хауса змінити своє рішення … До певного моменту …

3 серія “Доктор Хаус 6” опис

Epic Fail ( Повний провал)
Дифузна Ангіокератома (хвороба Андерсона-Фабрі)
Форман намагається зайняти місце Хауса в лікарні «Прінстон-Плейнсборо». У клініку потрапляє пацієнт з пекучим болем в долонях. Він розміщує свої симптоми в Інтернеті, пропонуючи винагороду за постановку правильного діагнозу, у результаті чого Форману доводиться конкурувати з безліччю віртуальних порадників. У цей час Хаус бере уроки кулінарного мистецтва, щоб відволіктися від болю в нозі.

4 серія “Доктор Хаус 6” опис

The Tyrant ( Тиран)
Бластомікоз (пацієнт помирає)
Щоб розважити себе, Хаус повертається в діагностичний відділ. Форман вмовляє Чейза і Кемерон повернутися у відділ. У цей час у лікарню надходить з кривавою блювотою новий пацієнт – Диба, президент-диктатор, якого багато хто звинувачує в геноциді. У той же час Хаусу докучає його сусід знизу, до витівок якого Хаус намагається ставитися терпимо.

5 серія “Доктор Хаус 6” опис

Instant Karma ( Карма в дії)
антифосфоліпідний синдром
Мільярдер вважає, що його син захворів внаслідок карми, що його фінансовий добробут обернено пропорційний до його сімейного благополуччя. Хаус припускає невиліковну хворобу і каже, що хлопчикові залишилося жити добу. Тим часом Форман повинен представити доповідь на конференції з приводу смерті тирана Дібали, але в підроблених тестах завищений холестерин. Тринадцята планує виїхати до Таїланду, але її поїздку хтось зриває.

6 серія “Доктор Хаус 6” опис

Brave Heart ( Хоробре серце)
Спадкова аневризма в стовбурі мозку
У клініку потрапляє поліцейський, батько, дід і прадід якого померли у віці 40 років від серцевого нападу. Пацієнт вважає, що його спіткає та ж доля. Після низки аналізів і знімків, що нічого не показали, Хаус його виписує, але незабаром з’ясовується, що проблема пацієнта реальна. Хаус в квартирі у Вілсона переселяється з вітальні в спальню, де всюди знаходяться фотографії та дипломи Ембер, і незабаром починає чути дивний шепіт ночами. Чейз тим часом продовжує мучитися муками з приводу вбивства Дібали, навіть сповідається до церкви (безрезультатно), і в кінцевому рахунку напивається.

7 серія “Доктор Хаус 6” опис

Known Unknowns ( Відомі невідомі)
Гемохроматоз, інфікування Vibrio vulnificus внаслідок вживання устриць
Після закритої вечірки в готелі в клініку потрапляє 16-річна дівчина з опухлими кистями і стопами. Команда Хауса починає лікувати її від булімію, але у пацієнтки розвиваються внутрішні кровотечі. Хаус відправляється разом з Вілсоном і Кадді на конференцію з фармакології, де Джеймс збирається прочитати доповідь про свого останнього пацієнта і зізнатися, що допоміг йому померти. Це може коштувати Вілсону кар’єри, але той не бажає нічого слухати. У підсумку Хаус накачує Уїлсона наркотиками і читає доповідь замість нього. У той же час між Хаусом і Кадді починають зав’язуватися романтичні стосунки. Однак з’ясовується, що Кадді вже не вільна. Кемерон через дивну поведінку Чейза починає підозрювати чоловіка у зраді.

8 серія “Доктор Хаус 6” опис

Teamwork ( Командна гра)
Позакишкова хвороба Крона, Стронгілоїдоз
Після відновлення медичної ліцензії Хаус знову стає главою діагностичного відділу. В цей же час в шпиталь надходить Хенк Хардвік, зірка порнофільмів, що страждає від пульсуючого болю в оці. Після того як Чейз розповів Кемерон, що це він убив Дібалу, вони збираються піти з клініки, щоб почати нове життя, але Форман вмовляє їх залишитися до завершення справи. Хаус, передбачаючи швидке скорочення своєї команди, намагається повернути до неї Тауба і Тринадцяту, що навідріз відмовляються навіть говорити про це. Тим часом, Кадді усвідомлює, що «Прінстон-Плейнсборо» не найкраще місце для розвитку відносин.

9 серія “Доктор Хаус 6” опис

Ignorance Is Bliss ( Щастя в невіданні)
Тромбоцитопенічний акроангіотромбоз (хвороба Мошкович), наявність додаткових селезінок
Напередодні Дня подяки Хаус і його команда ставлять діагноз Джеймсу Сідіс, виключно видатному фізику і письменнику, який проміняв кар’єру на роботу кур’єра. Для хворого пацієнта інтелект став важким тягарем, що викликало депресію і залежність, а це, разом з безліччю дивних симптомів, ставить команду Хауса в глухий кут. Тим часом Хаус намагається посварити Кадді і Лукаса, а Чейз бореться з надокучливими розрадами колег з приводу відходу Кемерон.

10 серія “Доктор Хаус 6” опис

Wilson ( Уїлсон)
Гострий лімфобластний лейкоз
Коли у Такера, друга і колишнього пацієнта Уїлсона, трапляється параліч руки, Вілсон береться за його справу. І хоча сам Вілсон вважає, що це не рак, Хаус з ним не погоджується і пропонує парі. Коли з’ясовується дійсний діагноз Такера, Джеймсу доводиться вибирати, ким йому краще бути – другом або лікарем. В цей же час Кадді підшукує новий будинок для себе і Лукаса.

11 серія “Доктор Хаус 6” опис

The Down Low ( Під прикриттям)
Синдром Хьюза-Стовін (пацієнт помирає)
У лікарню, раптово втративший свідомість на зустрічі наркодилерів, потрапляє Міккі – агент, що працює під прикриттям. Постановка діагнозу ускладнюється тим, що не може бути зібраний повний анамнез – пацієнт боїться викриття. Хаус і Вілсон переїжджають у нову квартиру, де сусідка приймає їх за любовну парочку, але не вірить Вілсону, коли він намагається її в цьому переконати. Тоді Хаус вирішує скористатися цим і розігрує з себе гея, щоб у підсумку переспати з сусідкою. Щоб перешкодити цьому, Вілсон навіть робить пропозицію Хаусу на очах у сусідки. Команда тим часом вирішує провчити Формана, змусивши повірити, що всі вони заробляють більше за нього.

12 серія “Доктор Хаус 6” опис

Remorse ( Каяття)
Хвороба Вільсона – Коновалова, Психопатія
У клініку потрапляє пацієнтка з пульсуючим болем у вухах. По ходу лікування з’ясовується, що вона психопатка – не здатна відчувати почуття – і зраджувала чоловікові заради кар’єри, а з чоловіком – несимпатичним і простакуватою людиною – живе тільки через його високе фінансове становище. Тринадцята намагається відкрити чоловікові очі на сутність його дружини, в результаті чого вступає в жорстку конфронтацію з байдужою і впливовою стервою. Хаус тим часом змушений зустрітися з колишнім однокурсником Лоренцо Вібберлі, якому він зіпсував один з іспитів в інституті і якому надіслав листа з вибаченнями в рамках лікування від наркозалежності в госпіталі Мейфілд. Виявилося, що цей іспит зіграв фатальну роль у всьому житті Лоренцо.

13 серія “Доктор Хаус 6” опис

Moving the Chains ( На новий рубіж)
меланома
Деріл, величезний чорношкірий гравець в американський футбол, потрапляє в клініку після нападу люті під час матчу. Брат Формана виходить з в’язниці, і Хаус наймає його на роботу своїм помічником, переслідуючи при цьому особисті цілі, а саме дізнатися правду про Формана. Вдома у Хауса і Уїлсона відбувається ряд інцидентів, спочатку вони підозрюють у пакостях один одного, але пізніше дізнаються, що це справа рук іншої людини. На прийом до Хауса приходить хлопець, який не хоче йти на службу в армію.

14 серія “Доктор Хаус 6” опис

5 to 9 ( З п’яти до дев’яти)
немає пацієнтів
Ліза Джей Кадді – холодна і жорстка керівниця клініки – в той же час є ніжною матір’ю і просто ранимою жінкою. Епізод висвітлює один звичайний день її життя: догляд за прихворілою донькою, особисті стосунки з Лукасом, переговори зі страховою компанією про продовження контракту, розслідування пропажі медикаментів, пацієнти з дивацтвами, і, звичайно ж, Хаус, який у притаманному йому стилі хоче вилікувати пацієнта з раковою пухлиною, заразивши його малярією.

15 серія “Доктор Хаус 6” опис

Private Lives ( Приватне життя)
Апендицит, мітральна недостатність, хвороба Уиппла
У клініку потрапляє блоггерша, у якої раптово виявилися синці та відкрилася кровотеча. Прямо з лікарняної палати, незважаючи на розбіжності з чоловіком, вона пише в свій блог про симптоми хвороби, декотрих, передбачуваних діагнозах, а також запитує у читачів поради з приводу найкращого лікування. Хаус, Вілсон і Чейз відвідують клуб п’ятихвилинних побачень для самотніх людей. Хаус впізнає пікантні подробиці з минулого Уїлсона і виставляє їх на загальний огляд. Джеймс намагається в помсту розкопати щось подібне з особистого життя Грега.

16 серія “Доктор Хаус 6” опис

Black Hole ( Чорна діра)
церебральний шистосомоз
Новим пацієнтом команди Хауса стає старшокласниця, що раптово втратила свідомість під час лекції в планетарії. У лікарні у дівчини, крім постійних галюцинацій, поступово відмовляють внутрішні органи. Після незліченних і безуспішних спроб діагностики її загадкової хвороби, Хаус, порушуючи правила, робить останню спробу: досліджує когнітивну модель її мозку, щоб знайти нові зачіпки і поставити діагноз. Вілсон за наполяганням Хауса намагається самостійно, без сторонньої допомоги, купити в квартиру меблі, в той час як сам Хаус наполегливо намагається проникнути в таємниці особистого життя Тауба.

17 серія “Доктор Хаус 6” опис

Lockdown ( Ізоляція)
немає пацієнтів
У лікарні у молодої сім’ї пропадає новонароджена дівчинка. В результаті, до закінчення пошуків, заблоковані входи і виходи. Всі герої виявляються замкнутими в різних приміщеннях і, поки Кадді розшукує зниклу дитину, проводять час за різними заняттями. Вілсон з Тринадцятою в буфеті грають у «Правду або виклик». Форман і Тауб в архіві, в спробі знайти що-небудь цікаве в особовій справі Хауса, дізнаються багато нового один про одного. Чейз з’ясовує стосунки з Кемерон, що привезла документи на розлучення для підпису. Ну, а Хаус проводить кілька годин ділячись сокровенним зі смертельно хворим пацієнтом, близьким йому за духом.

18 серія “Доктор Хаус 6” опис

Knight Fall ( Полеглий лицар)
отруєння стероїдами
У хлопця, який бере участь в імпровізованому лицарському турнірі, і насправді вважає себе лицарем, відбувається крововилив в око, починаються страшні болі і виступає висип по всьому тілу. Команда в замішанні і не може прийти до конкретного діагнозу. Вілсон починає зустрічатися зі своєю колишньою дружиною Сем, що дико не по душі Хаусу, який всіма засобами намагається перешкодити розвитку їхніх відносин вважаючи, що Сем повторно розіб’є серце Джеймсу.

19 серія “Доктор Хаус 6” опис

Open and Shut ( Відкрити і закрити)
Пурпура Геноха-Шенлейна
У жінки, яка знаходиться у відкритому шлюбі раптово виникає гострий біль в животі під час сексуальної прелюдії. Як і слід було очікувати, жоден з припущених командою діагнозів не підходить. Хаус як і раніше намагається зруйнувати відносини Уїлсона і Сем. Тауб пропонує відкритий шлюб своїй дружині під враженням від обговорення особистого життя пацієнтки і флірту з однією зі співробітниць госпіталю.

20 серія “Доктор Хаус 6” опис

The Choice ( Вибір)
Синдром Арнольда – Кіарі
Тед потрапляє в руки команди Хауса після того як, в буквальному сенсі, втрачає дар мови під час власного весілля. Встановлення діагнозу ускладнюють інтимні подробиці з особистого життя хлопця, в результаті йому доводиться зробити непростий вибір. Вілсон знаходить досить оригінальний спосіб забезпечити собі вечори наодинці з Самантою без присутності Хауса.

21 серія “Доктор Хаус 6” опис

Baggage ( Багаж)
Алергічна реакція на чорнило в татуюванні
У відносинах Хауса і Уїлсона відбувається вельми передбачуваний поворот. З метою розібратися в собі Хаус знову відвідує свого психоаналітика з Мейфілда, попутно розслідуючи загадкові причини повної втрати пам’яті у молодої дівчини. Також його чекає несподівана зустріч зі старим добрим знайомим.

22 серія “Доктор Хаус 6” опис

Help Me ( Допоможи мені)
Кранівник – арахноідальна кіста. Ханна – жирова емболія, в результаті чого вмирає.
Хаус і Кадді відправляються на місце катастрофи, де в результаті падіння підйомного крана було зруйновано будівлю і під завалами опинилося безліч людей. За словами кранівника, за секунду до катастрофи він знепритомнів. Знайшовши це цікавим, Хаус відправляє його зі своєю командою в Прінстон – Плейнсборо і надалі керує лікуванням по телефону. Незабаром він знаходить під завалами дівчину на ім’я Ханна, якій придавило ногу залізобетонної балкою. Хаус змушений проводити з нею практично весь час, щоб не дозволити Ханні впасти в паніку. Зрідка відлучаючись, він з’ясовує стосунки з Кадді, яка, як з’ясувалося, збирається вийти за Лукаса заміж …

“Доктор Хаус” 7 сезон опис серій

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар