“Доктор Хаус” 7 сезон опис

Доктор Хаус

“Доктор Хаус” 7 сезон опис серій допоможе згадати про події в улюбленому серіалі. В 7 сезоні “Доктор Хаус” 23 серії.

“Доктор Хаус” 6 сезон опис

“Доктор Хаус” 7 сезон опис серій

1 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Now What?» ( «Що тепер?»)
Отруєння жаб’ячого ікрою
Хаус і Кадді проводять час наодинці, насолоджуючись спалахнувшим романом і забуваючи на день про роботу. Вілсон підозрює, що Хаус знову пристрастився до вікодіну після перенесеної трагедії з пацієнтом. Тим часом в госпіталі хворіє єдиний нейрохірург, що загрожує закриттям двох відділень. Вірна команда Хауса намагається не допустити цього, розшукавши його і вивчивши історію його загадкового захворювання.

2 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Selfish» ( «Егоїст»)
Дівчина – Серповидно-клітинна хвороба
Дідусь – Отруєння цинком
Дівчинка-підліток раптово втрачає свідомість під час катання на скейтборді. Після постановки остаточного діагнозу, її батькам доводиться зіткнутися з дуже непростим рішенням. Відносини Хауса і Кадді стають надбанням громадськості, а самі закохані усвідомлюють, що їхній роман створює їм деякі складнощі в роботі. На прийом до Хауса приходить досить цікава парочка.

3 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Unwritten»
Сирингомієлія внаслідок травми
Еліс Таннер – автор популярної серії детективів для підлітків галюцинує головним героєм своїх книг. Після завершення чергового роману вона робить невдалу спробу самогубства і потрапляє в Прінстон-Плейнсборо. Лікування ускладнює той факт, що пацієнтка щось приховує і дуже неохоче йде на контакт з медперсоналом. Команді доводиться розгадати непросту загадку, що йде корінням далеко в минуле письменниці. Паралельно з цим Хаус намагається знайти спільні інтереси з Кадді.

4 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Massage Therapy» ( «Масажна терапія»)
Наслідки вживання рисперидону, шизофренія
Пацієнтка по імені Маргарет Макферсон звертається в Прінстон Плейсборо зі скаргою на хворобливу неконтрольовану блювоту. Хаус і команда, в процесі дослідження хвороби, роблять несподівані відкриття про особистість пацієнтки. Ніяких поліпшень у пацієнтки не спостерігається, і команда заглядає в історію хвороби, виявляючи там ще більш божевільні речі про минуле хворої. У відділ приходить нова співробітниця за рекомендацією Чейза, а Хаус і інші співробітники влаштовують їй вельми прохолодний прийом. Сеанс масажу влаштований Хаусу однією з його «колишніх подружок» злегка нагнітає їх відносини з Кадді.

5 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Unplanned Parenthood» ( «Незаплановане батьківство»)
Мати: легенева емболія внаслідок раку легенів і меланоми (Пацієнтка вмирає). Дитина: спадкова меланома
У новонародженого спостерігаються проблеми з диханням і відмова печінки. Щоб вирішити цю проблему, Хаус і його команда досліджують історію хвороби матері в пошуках можливих підказок. Команда Хауса розкриває загадку, і тепер матері, Еббі, чекає нелегкий вибір, який може відбитися і на здоров’я дитини, і на її власному. У той же час, згідно з вказівками Кадді, Хаус змушує Формана і Тауба найняти нову жінку-лікаря для команди. Також Кадді просить Хауса посидіти зі своєю дочкою, Хаус, у свою чергу привертає Вілсона, в результаті чого друзі вчаться дечому важливому про батьківський обов’язок.

6 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Office Politics» ( «Офісна політика»)
гепатит С
Йдуть вибори, і в самий розпал важкої передвиборної боротьби керуючий передвиборною кампанією сенатора Нью-Джерсі потрапляє до лікарні з відмовою печінки і тимчасовим паралічем. Кадді змушує Хауса найняти жінку-лікаря – третьокурсницю медичного університету Марту Мастерс (її зіграла Ембер Темблін), на час відсутності Тринадцятої. Хаус і його команда дуже недовірливо ставляться до новенької у зв’язку з нестачею у неї медичного досвіду, але їм доводиться дати шанс їй проявити себе. Після завершення кампанії сенатор робить кілька несподіваних заяв, і команда Хауса звертає увагу на кандидата, щоб знайти причини хвороби свого пацієнта. А Хаусу в той же час доведеться прийняти критичне рішення, яке може поставити під загрозу його стосунки з Кадді.

7 серія “Доктор Хаус 7” опис

«A Pox on Our House» ( «Віспа в нашому домі»)
Осповидний риккетсиоз (один з пацієнтів помирає)
Після того, як 200-річна медична колба, знайдена в затонулому кораблі, розбивається вщент в руках дівчини-підлітка, її госпіталізують в ПП з симптомами, що вказують на віспу. Доктор Дейв Брода з Центру контролю за захворюваннями оголошує карантин і усуває команду Хауса від постановки діагнозу. У Мастерс виникають підозри щодо його мотивів, вона впевнена, що у пацієнтки інше захворювання. Незабаром вітчим дівчини вмирає з симптомами віспи та Хаус змушений прийняти небезпечне рішення, яка ставить під загрозу його власне життя. У цей час Вілсон і Сем заспокоюють 6-річну дівчинку, що проходить курс хіміотерапії , яка змушує їх переглянути власні стосунки.

8 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Small Sacrifices» ( «Маленькі жертви»)
Розсіяний склероз Марбуга
В Прінстон-Плейнсборо потрапляє чоловік, який почав задихатися під час розп’яття на хресті. Як з’ясувалося, його дочка була хвора на рак, жити їй лишалося не більше чотирьох тижнів, але батько «уклав угоду з Богом». Рак у доньки зник, але за кожен рік її життя батько зазнавав муки Христа. Деякий час після постановки правильного діагнозу він відмовлявся від лікування стовбуровими клітинами, так як це «порушує його договір з богом». За допомогою хитрощі Хаус переконав пацієнта почати лікування. Вілсона кидає Сем, Хаус примиряється з Кадді, а Тауб свариться з дружиною через нового друга, з яким вона познайомилася в групі підтримки для людей з невірними дружинами.

9 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Larger than life» ( «Більше, ніж життя»)
вітрянка
Чоловік стрибає на лінії метро, щоб врятувати життя незнайомки, яка впала на рейки, і з подивом виявляє, що залишився неушкоджений, але раптово йому стає погано. І в лікарні, і в місті всі приголомшені його самовідданістю, в процесі постановки діагнозу команда виявляє, що на перший погляд героїчний вчинок їх пацієнта не здатний спокутувати всіх його діянь, вчинених у минулому. Тим часом, Хаус намагається уникнути обіду на честь дня народження Кадді, на якому буде її мати Арлін, а на Тауба стали звертати більше уваги, коли його обличчя виявляється на рекламних щитах лікарні. У Тауба знову налагоджуються стосунки з його дружиною, а Мастерс допомагає йому зрозуміти, що настав час зробити рішучий крок щодо його давно вже неідеального шлюбу.

10 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Carrot or Stick» ( «Батіг чи пряник»)
Порфирія
Сержант-інструктор із стройової підготовки в таборі для важких дітей падає з сильним болем у попереку, і Хаус з командою повинні знайти зв’язок, коли один з його новобранців занедужує з тими ж самими симптомами. Тим часом, Чейз повинен розшукати, хто жартує над ним через сайт соціальної мережі, і Хаус намагається допомогти Рейчел потрапити в престижне дошкільний заклад.

11 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Family Practice» ( «Сімейний лікар»)
отруєння кобальтом
У матері Кадді проблеми з серцем і команді Хауса належить зрозуміти, чим вони викликані, справа ускладнюють непрості взаємини Кадді з пацієнткою і скептичне ставлення Хауса до симптомів. Тим часом Тауб намагається поправити своє матеріальне становище, влаштувавшись на роботу за сумісництвом, а Мастерс ставить під удар свою кар’єру.

12 серія “Доктор Хаус 7” опис

«You must remember this» ( «Ти повинен це пам’ятати»)
ОКР через синдром Мак-Леода
Офіціантка з ідеальною пам’яттю отримує тимчасовий параліч, старша сестра відвідує її в лікарні, але тоді у неї починається стрес, і з’являються ускладнення. Тим часом, Форман змушений допомагати Таубу підготуватися до іспиту на профпридатність, а Хаус, вирішуючи допомогти Вілсону повернутися до знайомств, виявляє його нову супутницю.

13 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Two Stories» ( «Дві історії»)
Чужорідне тіло в дихальних шляхах
Хаус бере участь у шкільному «Дні кар’єри» і порушує кілька правил, детально висловлюючись про відверті медичні історії. У кабінету директора він зустрічає двох учнів п’ятого класу, які допомагають йому зрозуміти всю трагічність їх відносин з Кадді і як його егоїстичні витівки заважають їй у її справах.

14 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Recession Proof» ( «Незважаючи ні на що»)
Синдром Макла-Уельса (пацієнт помирає)
Робочий надходить після втрати свідомості, з обширним висипом, викликаної впливом їдкої хімічної речовини на роботі. Займаючись лікуванням команда виявляє, що він бреше своїй дружині про те, що як і раніше робить кар’єру, в колись прибутковій, сфері нерухомості. Тим часом, Кадді отримала нагороду і потребує підтримки Хауса на благодійній акції. Але його присутність під питанням, особливо коли на карті життя пацієнта. Це ставить його перед вибором: професія чи особисте щастя. Крім того, Чейз і Мастерс вчаться один у одного налагодженню конструктивних відносин: особистих і професійних.

15 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Bombshells» ( «Грім серед ясного неба»)
Кадді – Онкоцитома; Підліток – Стафілокок через попадання в організм осколків пластикової труби, що утворилися в результаті вибуху.
Прокинувшись вранці після дитячої витівки Хауса, Кадді виявляє у себе кров у сечі, а до Хауса потрапляє підліток з кровохарканням. Майже повністю ігноруючи Кадді, Хаус займається своїм пацієнтом, вважаючи, що з нею все гаразд. Після спілкування з підлітком Тауб довідується деякі подробиці життя хлопця, і перед ним постає вибір – чи написати на пацієнта донос в поліцію, чи ні. Так само вибір встає і в Хауса – вікодін або відносини з Кадді. Цікаво, що ж він все-таки вибере?

16 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Out of the Chute» ( «Повний відрив»)
Бартонельоз, що викликав мікозну аневризму в стінці аорти
Знову самотній і як і раніше на вікодіні, Хаус знаходить собі розраду в п’ятизірковому готелі, але починає хвилюватися, що навіть цікаві медичні випадки не можуть пробудити в ньому інтерес до життя. Між тим він і його команда намагаються вилікувати наїзника, що брав участь у родео на бику, через несподіваний припадок Лейн не зміг уникнути зіткнення з розлюченим биком. Діагностику ускладнюють численні металеві імплантанти, команда змушена винаходити нові діагностичні прийоми, в той час як Мастерс сильно прив’язується до нового пацієнта.

17 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Fall From Grace» ( «Гріхопадіння»)
хвороба Рефсума
Молодий бездомний чоловік, у минулому – наркоман, знайдений у парку з ознаками порушення нюху і жахливими шрамами й опіками на грудях. Особистість пацієнта встановити не змогли, і, так як його стан продовжував погіршуватися, команда намагається знайти історію хвороби пацієнта і запис про його сім’ю, щоб зрозуміти причину хвороби. В той же час, в довірчій бесіді Кадді з Вілсоном виявляють, що відносини Хауса і Кадді після розриву входять в колишнє русло.

18 серія “Доктор Хаус 7” опис

«The Dig» ( «Розкопки»)
Синдром Елерса – Данлоса
Тринадцять пробула у в’язниці весь минулий рік, але справжня загадка для Хауса – причина, по якій вона потрапила туди. Хаус хоче отримати більше інформації, з наміром вирішення загадки її таємничого ув’язнення, вони їздять на незвичайні змагання зі стрільби та об’єднують зусилля, щоб конкурувати з набагато більш досвідченим суперником, а протягом поїздки дізнаються правду один про одного. У лікарні команда лікує вченого викладача, який страждає від дихальної хвороби, під час обшуку будинку пацієнта вони дізнаються, що він – збирач. А під час другого візиту вони знаходять в купі речей щось, що шокує їх.

19 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Last Temptation» ( «Остання спокуса»)
Саркома плечової кістки
У Мастерс останній день в якості студента медика. Їй необхідно вирішити: чи залишається вона в інтернатурі у Хауса або йде в хірургічне відділення. Пацієнтка – Кендал Пірсон робить спробу стати наймолодшою, яка здійснила навколосвітнє плавання. Під час тренувального запливу їй стає погано. Хаус і Вілсон затівають незвичайний спір, а Мастерс, тим часом доведеться прийняти ще одне важке рішення.

20 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Changes» ( «Зміни»)
тератома
У переможця лотереї Гаррі Сайруса трапляється частковий параліч під час пошуку його давно втраченого кохання. Мати Кадді погрожує подати в суд на лікарню за халатність, що в свою чергу наражає на небезпеку медичні ліцензії як Кадді так і Хауса. Чейз і Форман укладають парі, що випробовує кожного з них по-різному.

21 серія “Доктор Хаус 7” опис

«The Fix» ( «Виправлення», також «Доза»)
Венді – Отруєння кантаридином, Террі – Гломусна пухлина
Хаус починає приймати експериментальні ліки, регенеруючи м’язи, і укладає парі з Вілсоном – він вважає, що у боксера, який програв свій останній бій, є якась прихована хвороба, через яку він і програв 5 останніх боїв. Тим часом команда розслідує справу дівчини, яка працює на військовому полігоні.

22 серія “Доктор Хаус 7” опис

«After Hours» ( «Після роботи»)
амебіаз
Подруга Тринадцятої, Дарріан, з якою вона ділила камеру, раптово приходить до неї додому, потребуючи термінової медичної допомоги. Коли Тринадцята дізнається, що її подруга в бігах, обіцяє не відвозити її до лікарні, де поліцейські могли б знайти її, і замість цього, у відчаї звертається до Чейза. Тим часом, Хаус отримує жахливі звістки, а Тауб намагається впоратися з несподіваними новинами.

23 серія “Доктор Хаус 7” опис

«Moving On» ( «Життя триває»)
гранулематоз Вегенера
Хаус і команда займаються випадком перфоманс-художниці, що свідомо заподіює собі біль і перетворює діагностику в черговий шедевр своєї творчості. Команді належить вирішити, які з її симптомів реальні, а які ні, а Хаус тим часом вирішує змінити своє життя, але не може розлучитися зі старими звичками, які мало не призводять до катастрофи.

“Доктор Хаус” 8 сезон опис

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар