“Той, хто не спить” серіал

Т

“Той, хто не спить” український серіал 2018 року.

“Той, хто не спить” скільки серій – в серіалі 16 серій

“Той, хто не спить” актори

Актори: Кирило Дицевич, Олег Савкін, Олеся Фаттахова, Олександр Яцко, Ірина Мельник, Федір Гурінець, Сергій Фроллов.

“Той, хто не спить” опис

Тихе українське містечко сколихнула несподівана подія, невідомий замінував місцевий супермаркет. Начальник місцевої поліції не знає що робити, поки не з’являється досвідчений детектив Артур Яровенко (роль виконає Олег Савкін) і саме він знає що робити. Саме він керує незвичайним детективним агентством. Це непросте агентство воно не займається побутовими негараздами, в його веденні найскладніші справи, які по суті безпосередньо впливають на життя цивілізації.

Деколи їх розслідування відкривають вельми несподівані таємниці, за якими криються не тільки злочини.

Один з головних героїв в команді детективів – Філ, який ніколи не спить і зовсім не пам’ятає свого минулого. Зате він набагато краще за інших бачить і розуміє реальність.

 У кожній серії детективи розслідують якусь заплутану справу. Але історії деяких персонажів проходять крізь весь серіал.

Зйомки серіалу проходили в Києві і тривали 9 місяців. Основна дія картини розгортається в суперсучасному офісі детективного агентства, який обладнано всілякими технічними новинками. Його “побудували” у знімальному павільйоні на Подолі, де розмістилися інші локації: квартири головних героїв, ресторан, лікарня, поліцейський відділок. Кіношникам довелося відчути себе справжніми винахідниками: для зйомок картини вони придумали і створили десятки фантастичних пристроїв і незвичайних апаратів.

Як заведено в детективі, в серіалі “Той, хто не спить” багато екшену: перестрілок, погонь, бійок, аварій. Багато трюків актори виконували самостійно. Деякі на зйомках навіть побороли власні фобії. Наприклад, Федір Гурінець, який грає наймолодшого співробітника детективного агентства – Муріка, незважаючи на страх висоти, сам виліз на 150-метрову вишку. Акторам серіалу також довелося вдосконалюватися у поводженні з холодною і вогнепальною зброєю, а ще вивчати іноземні мови, серед яких – іврит і японська. Один з важливих діючих персонажів в серіалі – єнот! Це непосидюче і діловите звірятко живе в офісі агентства.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар