“Територія краси” серіал

Т

“Територія краси” серіал 2009 року

“Територія краси” скільки серій – в серіалі 60 серій

“Територія краси” актори

Варвара Андрєєва, Євген Коряковский, Микита Звєрєв, Сергій Романюк, Ольга Сумська, Ольга Лук’яненко, Юлія Мавріна, Дмитро Суржиков, Наталія Васько, Ольга Сторожук, Лада Денс, Станіслав Голопатюк, Катерина Гулякова, Георгій Делієв, Ніна Антонова, Ганна Васильєва (II) , Артем Гавриленко, Андрій Павленко, Ігор Антонов, Петро Нікітін, Римма Зюбіна, Інна Мірошниченко, Анатолій Ященко, Олександр Ярема, Віталій Іванченко, Андрій Дебрін, Євген Єфремов (II), Віктор Сарайкін, Валерія Чайковська, Аліція Омельчук, Олександр Печериця, Олена Лазович, Олена Свірська, Олександр Форманчук, Тетяна Зіновенко, Ольга Князева (II), Оксана Байрак, Дмитро Махніч, Олена Турбал, Марина Юрчак, Тетяна Комарова, Людмила Смородина, Микола Бутковський, В’ячеслав Дудко, Віктор Семирозуменко, Дмитро Оськін, Ірма Вітовська, Ігор Слободський, Григорій Боковенко, Борис Вознюк

“Територія краси” опис

Про який подарунок на своє 60-річчя може мріяти головний лікар обласної лікарні, співзасновник клініки “Територія краси” та батько двох доньок? Варіантів може бути безліч, але Андрію Андрійовичу Фокіну для щастя потрібні лише три речі: спокійний вихід на пенсію, благополуччя дітей і стабільність у стосунках з коханою жінкою. І про все це у свій ювілей Фокін може тільки мріяти.

Красуні-доньки лише те й роблять, що засмучують улюбленого татуся. Старша Юля збирається розлучатися зі своїм чоловіком Іллею Верлицьким, який гуляє направо і наліво. Увесь жах у тому, що Ілля відмовляється виїжджати з їх міської квартири, та й працюють вони разом – хірургами у клініці “Територія краси”, тому позбутися його Юлі не так вже й легко. Молодша ж – студентка з амбіціями Варя, хоч і живе самостійним життям, але не втрачає нагоди посперечатися із коханою Андрія Андрійовича – ексцентричною художницею Христиною. А Христина сама – не жінка, а ураган, який змітає все на своєму шляху. З нею Андрію Андрійовичу точно сумувати не доведеться, так само як і відпочити.

А тут ще й вихід на пенсію обернувся не такою радісною подією, як хотілося б Фокіну. Адже на його місце вже призначили колишнього учня Федора Ракітіна, екс-коханого Юлі, який колись приніс їх родині багато нещасть. Через Федора загинула матір Юлі та Варі – Софія. І цю втрату Фокін не пробачив Федору і досі.

І звісно ж не зрадів, коли Федір без запрошення з’явився на дачі Фокіних у самісінький розпал святкування дня народження. Навіщо він повернувся? Адже з цього моменту у житті Фокіна і його родини стає на одну проблему більше.

“Територія краси” інформація

Режисери – Ігор Забара, Оксана Тараненко, Павло Тупик
Сценаристи – Олена Бойко, Марія Бек
Оператори – Юрій Чайка, Павло Муравйов, Микола Смолянкін
Композитори – Дмитро Гарбуз, Сергій Лукіних, Андрій Рудий
Художники – Вадим Шинкарьов, Шевкет Сейдаметов
Продюсери – Сергій Созановський, Віктор Мирський, Сергій Антонов (III), Катерина Швець
Виробництво – Film.ua, Інтер
Прем’єра – 29 березня 2009 (Інтер, Україна)
Cерій – 60
Жанр – комедія, мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар