“Той, хто не спить” опис серій

Т

Той, хто не спить” опис серій детективного серіалу 2017 року цієї статті.

“Той, хто не спить” скільки серій – в серіалі 32 серії

“Той, хто не спить” опис серій

1 серія “Той, хто не спить” опис

Молода людина, прийшовши до тями рано вранці в провулку незнайомого міста, з жахом розуміє, що не знає свого імені і зовсім не пам’ятає свого минулого, але часу на з’ясування те, хто він і звідки – немає: на нього падає труп банкіра.

Юнак виявляється втягнутий в детективну історію з терористами, хакерами і навіть «брудною» бомбою, яка загрожує радіоактивним зараженням всім жителям невеликого міста. В цей же час в це місто приїжджає загадковий власник детективного агентства «Прайд» – Артур Яровенко.

2 серія “Той, хто не спить” опис

Молода людина, яка прокинулася в незнайомому місті, намагається з’ясувати, хто він, де він і як сюди потрапив, але його мучать дивні бачення, а ще він несподівано розуміє, що не може і не хоче спати. Втім, відсутність сну абсолютно не впливає на його світосприйняття і самопочуття – навпаки, герой серіалу стає саме тим, хто розкриває хитрий задум злочинців, хоча перед цим сам стає підозрюваним номер один.

3 серія “Той, хто не спить” опис

Молода людина, яка абсолютно не пам’ятає свого минулого та ще легко обходиться без сну, приймає запрошення Яровенко поїхати з ним до столиці і лягти на обстеження в клініку, де він випадково стикається з закоханим, але небезпечним і дуже винахідливим маніяком, ща понівечив дівчину, яка неймовірним чином зуміла вижити. І тепер маніяк прагне добити її, але на його шляху виявляється той, хто не спить.

4 серія “Той, хто не спить” опис

Молодій людині, яка нічого не пам’ятає і зовсім не спить, але при цьому дуже ясно і неординарно мислить – Яровенко пропонує стати співробітником його детективного агентства «Прайд». Юнак погоджується і його першою справою стає дивна загибель мільярдера, якому за досить дивних обставин буквально знесло голову, правда ніхто не розуміє, як і чим саме?

5 серія “Той, хто не спить” опис

Несподівано пропав потяг метро, ​​причому разом з пасажирами! Він, як завжди, пішов з однієї станції і не прибув на наступну. Поїзд немов розчинився в тунелі. Офіційні слідчі органи, збившись з ніг в пошуку зниклого поїзда, звертаються в агентство «Прайд» за допомогою, оскільки знають: Яровенко та його незвичайна команда, хоч і діє не зовсім стандартно, зате дуже ефективно.

6 серія “Той, хто не спить” опис

Герой серіалу випадково дізнається своє ім’я – Філ. І, на жаль, це поки все, а ще його продовжують мучити дивні видіння – в них він чує незнайому і дуже незвичайну мову, яку чомусь розуміє.

Філ, завдяки Яровенко – знає, що його таємницю може розкрити якийсь бармен на прізвище Достоєвський. Але Яровенко вважає його занадто небезпечним і не хоче, щоб Достоєвський знав про Філа, який продовжує працювати в детективному агентстві та розкриває ще один заплутаний злочин.

7 серія “Той, хто не спить” опис

Філ закохується в незнайому дівчину, яка тікає від нього. А команда «Прайд» стикається із загадковою радіопередачею, яка виходить в ефір на частоті часів Холодної війни і регулярно передає в ефір дивні цифри.

Через цю радіостанцію розбилися вже два літак, але несподівано з’ясовується, що все набагато серйозніше. Яровенко і його команда беруться за це незвичайне розслідування, навіть не підозрюючи, що за цією ж радіостанцією для чогось полює Достоєвський, причому давно.

8 серія “Той, хто не спить” опис

Любов Філа до таємничої незнайомки штовхає його на хлоп’ячі вчинки. А тим часом хакерша «Прайд» – Ірен Бубнова, через свій високий інтелекту і природну цікавість, випадково стає цілю вельми дивної організації, яка, як виявилося, давно полює на геніїв, методично і безжально вбиваючи їх. Щоб врятувати Ірен, «Прайд» доводиться піти на серйозний ризик.

Актори: Кирило Дицевіч, Олег Савкін, Ірина Мельник, Олеся Фаттахова, Федір Гуринець, Лада Брик, Назар Задніпровський, Олександр Яцко, Олеся Гайова, Павло Москаль, Дайнюс Казлаускас, Сергій Фролов (III), Юлія Шугар, Світлана Прус, Сергій Асовскій, Дмитро Палеев-Барманскій, Лі Берлінська, Ігор Шкурін

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар