“Рідкісна група крові” опис серій

Р

“Рідкісна група крові” серіал 2013 року – цікава життєва мелодрама.

“Рідкісна група крові” опис серій

1 серія “Рідкісна група крові” опис

Надя Самсонова – людина з великим серцем. До неї біжать з усіма проблемами пацієнти обласної лікарні, де вона працює медсестрою. Вона – єдине світло у віконці для жителів свого рідного вимираючого села.

Тільки ось в особистому житті двадцятивосьмирічній Надії відчайдушно не таланить. Але тут у лікарні з’являється новий лікар – Ігор Єремєєв – і починає їй симпатизувати.

2 серія “Рідкісна група крові” опис

Надя важко переносить зраду Ігоря, замикається у собі. Але щастя її суперниці, молодої медсестри Наталі, теж триває недовго: красень-лікар кидає її вагітною заради багатої нареченої. Дізнавшись про це, Надя бере на себе турботу про Наталю, відмовляє від аборту і допомагає доглядати за новонародженим сином.

3 серія “Рідкісна група крові” опис

Наталя від’їжджає на південь, сподіваючись повернути Ігоря, а дитину залишає на Надю. Батьки і сусіди допомагають Надії няньчити маленького Михайлика. Наталя повертається побита, зі зламаною рукою – і Надя забирає її до себе у село. А тут у гості без попередження приїжджає Надіна сестра Іра з чоловіком.

4 серія “Рідкісна група крові” опис

Життя випробовує Надю на міцність. Через Наталю Надя сильно свариться з Ірою та її чоловіком. У лікарні з’являється нова медсестра Марина, і стає Надіним особистим ворогом. Грошей на Михайлика і на лікування Наталі катастрофічно не вистачає, і Надя звалює на свої плечі другу роботу – масажисткою в елітному оздоровчому центрі.

5 серія “Рідкісна група крові” опис

Наталя збирається заміж за директора оздоровчого центру Едуарда Михайловича, але приховує від нього, що у неї є син. Вщент посварившись із сестрою і батьками, Надя з Михайликом йде з будинку. Надя і санітар Толік знаходять на вулиці і привозять у лікарню чоловіка з інсультом, без грошей і документів. Іван Іванич, якого Надя самовіддано виходжує, виявляється одним з найвпливовіших людей міста, і на неї чекають нові неприємності.

6 серія “Рідкісна група крові” опис

Помічники Іван Іванича інкогніто возять до нього Надю в елітну клініку. Едуард Михайлович дізнається, що у Наталі є син, і наполягає на тому, щоб забрати хлопчика у місто. Для Наді й усього села це трагедія. Надя просить Іван Іванича допомогти Ігорю Єремєєву, заарештованому за неправдивом звинуваченням. Ігор приходить подякувати Наді і намагається відновити з нею стосунки…

7 серія “Рідкісна група крові” опис

Провівши Наталю з Михайликом, які відлітають на ПМП, ридаючи від горя, Надя потрапляє під машину. Водій позашляховика, який її збив, виявляється лікарем “швидкої” – Андрієм Василевським. Уперше поряд із Надією опиняється сильний чоловік, поряд із яким можна бути просто жінкою. Батькам Надії дуже подобається Андрій, а тітка Андрія в захваті від Надійки. Але Надя занадто обпеклася на романі з Ігорем Єремєєвим…

8 серія “Рідкісна група крові” опис

Втікши з дачі Андрія, Надя лише до ранку добирається до міста – боса й обірвана. Її зі скандалом виганяють з роботи. Друзі переконують нудьгуючого Андрія спробувати ще раз порозумітися з Надією. Але у лікарні Андрій бачить Надю з Іван Іваничем – і від’їжджає, вирішивши, що вони коханці. Іван Іванич відкриває лікарню у Надіному селі. А ось Андрій, рятуючи чоловіка, що потрапив в аварію, ледь не гине сам…

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар