“Райські яблучка” опис серій

Р

Райські яблучка” опис серій серіалу 2008 року про кохання, яку намагалися все зруйнувати …

“Райські яблучка” опис серій

1 серія “Райські яблучка” опис
У Абинск з Москви разом з батьками приїжджає студент МДУ, син академіка Павло. На консервному заводі в цьому містечку працює сирота Кармен. Дівчина живе з пихатою тіткою-самогонницьою, яка її не любить, забирає всі гроші і змушує виконувати всю роботу по дому.
На ринку, де Кармен продає яблука, вона знайомиться з Павлом.

2 серія “Райські яблучка” опис
Павлу дзвонить його однокурсниця Катя. Вона вагітна від їхнього спільного знайомого Віктора, але виходити за нього заміж не бажає, а хоче обманом увійти в сім’ю академіка.
Павло забирає з ринку Кармен, і вони їдуть на рибалку. Тітка Шура, дізнавшись про це, починає заважати зустрічам закоханих.
Сергій Львович і Олександр Павлович проводять складну операцію і рятують життя маленькій дівчинці-сироті. Бездітні Сергій Львович і його дружина вирішують удочерити дитину.

3 серія “Райські яблучка” опис
Павло їде з Кармен на море. Вони плавають, загоряють і зізнаються один одному в любові. Юнак повідомляє, що завтра вони з батьками повинні виїхати в Москву, батька терміново викликаю на роботу.
Тітка Шура розшукує племінницю і влаштовує страшний скандал. Павло в день від’їзду заїжджає на ринок попрощатися з Кармен, залишає їй свою адресу і лист. Батьки юнака спостерігають за сценою прощання молодих людей і розуміють, що у їхнього сина роман з “простою торговкою”.

4 серія “Райські яблучка” опис
Кармен отримує лист від Павла, де він пише про свою любов. Дівчина біжить поділитися своєю радістю з вчителькою Марією Василівною – єдиною близькою їй в місті людиною.
А до Павла листи Кармен не доходять – їх перехоплює мати молодої людини Анна Максимівна, яка категорично проти цих відносин.
Кармен втрачає свідомість під час роботи на консервному заводі.

5 серія “Райські яблучка” опис
Кармен дізнається, що вагітна. На жаль, це відразу стає відомо її тітці.
Павло пише чергового листа Кармен, незважаючи на те, що попередні його листи так і залишилися без відповіді. Батько ж намагається переконати сина, що Катя для нього – найкраща партія.
Стурбований Павло дзвонить в Абинск Сергію Львовичу і просить його зайти додому до Кармен.

6 серія “Райські яблучка” опис
Шура виганяє Кармен з дому. У розпачі дівчина приходить до Марії Василівні.
Мати Павла як і раніше продовжує ховати листи Кармен до її сина.
Сергій Львович приходить до Шури, і та повідомляє, що Кармен пішла з дому до свого хлопця. Павло, отримавши цю звістку, з горя запрошує Катю в кіно.

7 серія “Райські яблучка” опис
Кармен відправляється в Москву до Павла. В цей час він виявляє стопку листів від своєї коханої. Він збирає речі, але, вийшовши з під’їзду, бачить приїхавшу до нього Кармен.
Павло приводить її додому і знайомить зі своїми батьками. Щоб розставити всі крапки над “i”, він дзвонить Каті і привселюдно каже, що вони з нею тільки друзі.

8 серія “Райські яблучка” опис
Кармен в сльозах повертається в Абинск. Тим часом мати Павла збирається втішати Катю.
Павло вирушає навздогін за коханою. Зустрівши на ринку тітку Шуру, він дізнається, що Кармен вагітна.
Норовиста дівчина проганяє москвича, вона не може допустити, щоб він через неї порвав з батьками. Але Павло вирішує все одно залишитися в Абінську і влаштовується працювати на будівництво.

9 серія “Райські яблучка” опис
Мати Каті приїжджає в Абинск і потрапляє прямо на весілля Павла і Кармен. Кинувши свої звинувачення в обличчя молодій людині, вона їде. Не витримавши напруження пристрастей, наречена непритомніє.
Катя зізнається матері, що чекає дитину не від Павла.
Нареченим дають кімнату в гуртожитку.

10 серія “Райські яблучка” опис
Павло і Кармен живуть щасливо, хоча як і раніше ледве зводять кінці з кінцями.
Батьки Павла, які все ще відчувають себе винними перед Катею, намагаються помиритися з нею.
Лідочка, дочка Павла і Кармен, хворіє. Молоді батьки звертаються до Сергія Львовичу за допомогою. Побачивши, в якій бідності вони живуть, він вирішує подзвонити в Москву батькам Павла.

11 серія “Райські яблучка” опис
Кармен і Павлу дають на заводі довгоочікуваний ордер на квартиру. Тепер закохані нарешті зможуть жити окремо і насолоджуватися своїм щастям. Але одна обставина затьмарює радість – Паша відчуває себе гірше з кожним днем.
Марина Василівна збирається в Чехословаччину на могилу чоловіка.
Матері Павла сниться поганий сон про сина. Вона вирішує скасувати поїздку в Болгарію і їде до нього миритися.

12 серія “Райські яблучка” опис
Сергій Львович чекає в гості подружжя Наумова, батьків Павла.
Тітка Шура збирається виїхати до своєї родички назавжди. Тому вона пропонує Кармен викупити у неї будинок і обіцяє надати тривалу розстрочку.
Павло при смерті. Кармен не відходить від нього ні на крок. Дівчині дуже важко бачити страждання коханої людини.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар