“Райське місце” опис серій

Р

Райське місце” опис серій українського серіалу 2017 року

“Райське місце” скільки серій – в серіалі 100 серій

“Райське місце” опис серій

Це зворушлива мелодраматична історія в якій покажуть любовний трикутник, зраду, щире кохання, стрілянину і гонитву. Герої серіалу Райське місце мають пройти чимало випробувань, щоб знайти себе, свою любов і своє місце під сонцем.

Це історія цілеспрямованої 18-річної дівчини Ніни — круглої сироти, яка мріє коли-небудь стати власницею готелю. Дівчина відчайдушно буде йти до своєї мети, незважаючи на перешкоди долі.

А глядачі зможуть протягом декількох місяців спостерігати за перипетіями подій і несподіваними поворотами сюжету серіалу, який, за запевненнями авторів буде тримати в напрузі до останньої хвилини.

2 серія “Райське місце” опис

Ніна розповідає співробітникам про те що побачила, але в розмову втручатися Тамара і каже, що її слова марення і Рома живий. У нього нібито прихопило серце. Рома попереджає Максима про небезпеку. Ніна повідомляє, що був в готелі підозрілий гість. Стає відомо, що перед замахом Рома отримав СМС з невідомого номера. Влада помітила, що Ніна виходила з її номера і запитує у неї що вона там робила. Ніна відповідає:-Я знайшла телефон у вазі. Не Ваш?.

3 серія “Райське місце” опис

Номер телефону, з якого було відправлено смс не допоміг знайти вбивцю. Максим підвозить Ніну додому, а Левко лає тітку Галю за те, що він платить їй гроші, а Ніна з усіма гуляє. Слідчий хоче перевірити всіх хто був у той вечір, коли вбили Романа. Максим бачить, що хтось падає з даху.

7 серія “Райське місце” опис

Ніна каже вже Максиму, що у неї є наречений, і розповідає, що це за людина. Тамара бачить скандальне відео з Ніною. Максиму підкидають DVD-диск з компроматом на матір. Ніна вирішується на відверту розмову з Максимом.

8 серія “Райське місце” опис

Ніна Тарасу повідомляє, що її звільнили. Вона вирішує вийти заміж за Левка, щоб врятувати Міхая. Галя рада цьому, збирається відзначати день народження Ніни. Та йде в гори. Максим розсерджений на матір, їде в гори на квадроциклі, де з ним трапляється непередбачене.

9 серія “Райське місце” опис

Ніна і Максим застряють в горах. Марина вважає Владу винною у зникненні Максима, погрожує її вбити. Міхай вмовляє Левко і його дружків поліцейських дозволити йому знайти Ніну.

10 серія “Райське місце” опис

Міхай ревнує Ніну, але допомагає їй і Максиму вибратися з гір. Левко і Богдан вирішують дати офіційний хід справі про втечу Міхая, оголосити його в розшук. Левко дізнається, що Ніна знайшлася, її відновили на роботі. Він кидає всі справи і їде в готель в надії зловити її там.

11 серія “Райське місце” опис

Максим не готовий до серйозних стосунків з Ніною. Тамара передає управління «Райським місцем» онуку. Крістіна на прохання Марини летить в Україну. Ніна бачить Максима і Христину разом …

12 серія “Райське місце” опис

У готель приїжджає Христина. Максим вмовляє Христину повернутися до Франкфурта. Ніна розуміє, хто наречена Максима. Левко замовляє спільникам розправу з Петром. Вероніка, Влада і Стас продовжують влаштовувати диверсії в готелі з метою скомпрометувати Максима в очах Тамари.

13 серія “Райське місце” опис

Христина, дізнавшись про роман Максима з покоївкою, збирається виїхати з «Райського місця». Олег розповідає Вероніці, чому двадцять років тому кинув її. Подільники Левко вночі пробираються у двір будинку Петра. У них в руках каністри …

14 серія “Райське місце” опис

Племінник Петра Андрій рятує дядька і діда Ореста від смерті в палаючому будинку. Тамара вимагає, щоб Максим познайомив її зі своєю нареченою Христиною. Щоб уберегти Ніну від Левко, Максим віддає розпорядження поселити її в «Райському місці».

Влада дізнається, що Ніна живе в готелі, і влаштовує скандал, Семен бреше, що в «Райському місці» покоївку поселив він.

15 серія “Райське місце” опис

Вероніка дізнається про відносини Максима і Ніни, доповідає Тамарі. Тамара дає завдання Петру підставити і звільнити Ніну. Влада будує підступи проти Ніни. Крістіна намагається справити сприятливе враження на Тамару. Левко придумує спосіб заманити Ніну в Михіївку.

16 серія “Райське місце” опис

Левко підлаштовує аварію Тарасу, щоб виманити Ніну в Михіївку. Однак Ніна приїжджає в село з Максимом. Андрій замість Максима їде до Львова з Христиною. На зворотному шляху Христина напивається.

П’яна Кристина повідомляє Владі велику таємницю Максима. Петро не хоче виконувати доручення Тамари і бере лікарняний. Тамара передоручає підставити Ніну Вероніці.

17 серія “Райське місце” опис

Христина влаштовує п’яний дебош в готелі. На наступний день відео з п’яною Христиною готове потрапити в інтернет. Вероніка підсовує Максиму на підпис фальшивий договір, за яким вона зможе вкрасти з рахунків готелю велику суму грошей. Левко вдається підстерегти Ніну.

18 серія “Райське місце” опис

Марина намагається помиритися з Максимом, пропонує йому пожити з Ніною в будинку Сергія. Христина залишає на стійці ресепшн конверт з банківською картою для шантажиста. Андрій повинен простежити, хто візьме цей конверт. Ніна хоче, щоб Максим представив її своїй сім’ї.

19 серія “Райське місце” опис

Ніна підозрює, що вагітна, хоче повідомити про це Максиму, але не наважується. Христина займає весь час Максима. Андрію не вдається вивести її шантажиста на чисту воду. Гриша і Вітьок за намовою Левко викрадають Максима. Для забезпечення алібі Левко влаштовує парубочий вечір. Викрадення Максима зривається. Ніна пропонує Максиму розлучитися.

20 серія “Райське місце” опис

Максим переконує Ніну: досить боятися Левко! За намовою Максима Ніна подає на Левко заяву в поліцію. Марині не вдається вмовити Максима відступитися від Ніни, і вона вирішує її підставити. Довіра Максима до Ніни підірвано.

Влада дає Христині пляшечку з краплями для спокушання Максима. Христині вдається вмовити Максима влаштувати прощальну вечерю. Ніна застає Максима з Христиною.

21 серія “Райське місце” опис

Максим після отруєння потрапляє в клініку. Тарас і Галя дізнаються, що Ніна вагітна. Галя вирішує: весілля Левко і Ніни повинна відбутися за всяку ціну. Вона вирішується на відчайдушний крок, який загрожує здоров’ю Ніни …

22 серія “Райське місце” опис

Ніна і Левко вінчаються, Максим бачить це. Андрій, дізнавшись про те, що Максим втік з клініки, починає його пошуки. Ніна збігає від Левко і шукає Максима, але дізнається, що він виїхав до Німеччини. Левко виявляє пропажу Ніни і починає переслідувати її.

23 серія “Райське місце” опис

Левко наздоганяє Тараса, виявляє, що його обдурили. Розлючений Левко б’є Тараса. Левко продовжує пошуки Ніни, повертається в будинок Ірини і катує Ореста. Петро змушує Богдана завести на Левко кримінальну справу.

24 серія “Райське місце” опис

Міхай погоджується допомогти Ніні знайти Максима. Міхай і Ніна збираються в дорогу. Максим дізнається про величезні борги Романа, гнівно відмовляється одружуватися на Христині заради її грошей. Марина маніпулює Максимом: змушує його шукати можливість розплатитися з боргами батька.

25 серія “Райське місце” опис

Міхай і Ніна їдуть до Німеччини. Левко приїжджає в Угорщину, видає себе за Тараса і забирає карту з маршрутом, по якому їдуть Ніна і Міхай. Марина і Максим нібито випадково зустрічаються з Христиною і Андрієм. Ніна бачить Максима, входить в кафе в надії його там зустріти.

26 серія “Райське місце” опис

Левко шукає фургон, на якому вагітна Ніна і Міхай колесять по Німеччині. Крістіна намагається викликати в Максима ревнощі. У «Райському місці» розпалюються пристрасті і триває боротьба за вакантне місце керуючого. Тамара непохитна – на пост керівника є тільки одна кандидатура.

27 серія “Райське місце” опис

Ніна і Міхай продовжують пошуки Максима. Влада підставляє Вероніку. Максим зізнається Андрію, що йому потрібна не Христина, а гроші її батька. Андрій йде розповісти Христині правду і пропадає без вісті. Максим робить Христині пропозицію руки і серця.

28 серія “Райське місце” опис

Максим знаходить Андрія в госпіталі, він у важкому стані. Петро, ​​виїжджає до Франкфурта. Тамара висуває Вероніці ультиматум: вона повинна зробити вибір між Олегом і «Райським місцем». Ніна і Міхай колесять по Німеччині в пошуках Максима, приїжджають до Франкфурта. Левко слідує за ними.

29 серія “Райське місце” опис

Марина бачить Ніну біля будинку Максима, у Франкфурті. Левко по п’ятах слідує за Міхаєм і Ніною. Тамара вирішує, що Стас і є той вимагач, який шантажував Христину. Марина змушує Максима скоріше одружуватися на Христині.

30 серія “Райське місце” опис

Левко викрадає Ніну. Міхай безуспішно намагається йому перешкодити. Це обертається для нього фатальним чином. Після того, що сталося, родичі Міхая просять її виїхати. Ніна повертається в Україну і дізнається, що Максим одружився … випробувавши такий удар долі, Ніна вирішується на відчайдушний крок.

31 серія “Райське місце” опис

Ніна вирішується на відчайдушний крок – дівчина хоче покінчити з життям, але допомога приходить з несподіваного боку: Семен рятує Ніну і починає брати активну участь в її долі. А в цей час Тарас безуспішно розшукує зниклу племінницю.

32 серія “Райське місце” опис

Семен пояснює, чому Ніна повинна стати його дружиною. Семен готовий очолити готель. Марина ошелешена такою новиною, просить Максима повернутися в Україну.

33 серія “Райське місце” опис

Тамара вимагає, щоб Ніна залишила її сім’ю у спокої. Медовий місяць Максима та Христини триває. Вероніка і Стас випадково зустрічаються в Києві. Руслана збирає з односельчан підписи в підтримку Левко. Ніна приймає важке рішення про своє майбутнє з Семеном.

34 серія “Райське місце” опис

Ніна їде в Угорщину, щоб свідчити проти Левко в суді. Тамара дізнається правду про вагітність Христини. У Марини фінансові труднощі. Допомога приходить з несподіваного боку. Галя впевнена, що Тарас зраджує їй. Ніна і Семен подають заяву в ЗАГС і призначають дату реєстрації шлюбу.

35 серія “Райське місце” опис

Семен і Ніна реєструють шлюб. Семену не вдається непоміченим піти з РАГСу. Влада намагається з’ясувати, куди Семен так часто відлучається з «Райського місця». Ніна боїться бути представленою рідні Семена як його дружина. У «Райському місці» збираються масштабно відсвяткувати двадцятиріччя з дня відкриття готелю. На святкування Семен приходить не один.

37 серія “Райське місце” опис

Максим не бажає приймати той факт, що Ніна тепер увійшла в їхню сім’ю. Семен дізнається, що журналісти збирають компромат на Ніну. Руслана пред’являє свої права на бізнес Левко. Крістіна намагається переконати Тамару передати управління готелем Максиму. Максим шукає зустрічі з Ніною.

38 серія “Райське місце” опис

Семен вимагає від Максима залишити Ніну в спокої. Тамара повідомляє акціонерам важливу новину – у Семена з’явиться новий заступник. Всі жінки сім’ї Марченко майже одночасно виявляють в своїх речах ляльки-мотанки, заговорені на хвороби і смерть.

39 серія “Райське місце” опис

Ніні вдається переконати Семена, що вона не займалася чорною магією. Семен просить Ігоря розслідувати, хто намагається підставити Ніну. Тарас погоджується підмінити хворого колегу. Влада придумала, як підставити Тараса і посилити звинувачення проти Ніни.

40 серія “Райське місце” опис

Христина дізнається адресу Ніни і Семена і нападає на Ніну. Семен свариться через це з Максимом. Дмитро впорскує сальмонелу в соус, приготований Тарасом. Влада вимагає, щоб Дмитро заразив всі продукти в кухні. Тарас застає Дмитра на місці злочину. Зав’язується бійка, і Дмитро гине.

41 серія “Райське місце” опис

У «Райському місці» ведеться розслідування вбивства лікаря Дмитра. Єдиний підозрюваний – Тарас. Тамара, дізнавшись про подію, вимагає від Семена і слідчого – про вбивство і про сальмонели, знайдені в продуктах, ніхто знати не повинен. Однак зберегти події в таємниці не вдається.

42 серія “Райське місце” опис

Тараса звинувачують у вбивстві, а господарів готелю в пособництві злочинцям. Тарас потрапляє в лікарню. Марина просить Яну допомогти – Тарас повинен опинитися за гратами. Яна обіцяє доручити це адвокату.

43 серія “Райське місце” опис

Василевський вмовляє Христину подати на розлучення з Максимом. Семен організовує прес-конференцію, щоб розповісти правду про Тараса. Максим обіцяє Ніні допомогти витягнути її дядька з в’язниці, Ніна не вірить Максиму. Марина просить Свєту свідчити проти Тараса в суді.

44 серія “Райське місце” опис

Едуард пропонує Ніні угоду: якщо вона розлучиться з Семеном, її дядько вийде на свободу. Крістіна в депресії, Василевський знаходить психотерапевта для дочки. Петро підозрює, що Свєта збирається лжесвідчити у справі Тараса. У суді Тарас дізнається про те, що Ніна знову пропала. Тарасу стає погано.

45 серія “Райське місце” опис

Вероніка намагається переконати Семена розлучитися. Семен отримує новий лист від Ніни. Максим вирушає на допомогу Ніні, на його шляху виникає непереборна перешкода.

46 серія “Райське місце” опис

Максима насильно змушують відвідувати заняття у психотерапевта, приставляють до нього охорону. Семен ставить ультиматум своїм родичам. Ніна визнається Тарасу в своїх потаємних почуттях до своєї першої великої любові. Влада повідомляє Тамарі, що в готель приїхав колишній коханець Вероніки Стас. У Тамари в зв’язку з цим виникає план.

47 серія “Райське місце” опис

Вероніка доручає Стасу спокусити Ніну. Юлій переконує Василевського в необхідності терапії та продовжує сеанси з Максимом і Христиною. Домробітниця Наталія закохується в Стаса. Вероніка і Стас здійснюють спробу підставити Ніну – Семен повинен подумати, що Стас і Ніна коханці.

48 серія “Райське місце” опис

Підступний план Вероніки і Стаса спрацював проти них. Максим у Франкфурті все сильніше сумує за Ніною, впадає в депресію. Галя і Тарас приховують від Ніни свої проблеми. Тарас хоче будь-що-будь виплатити кредит за будинок без допомоги Семена. Вероніка і Стас вирішують використовувати закоханість Наталії в Стаса в своїх інтересах.

49 серія “Райське місце” опис

Влада проводить презентацію своєї концепції просування готелю і залучення клієнтів. Вона впевнена, що перемогла, але Семен розчаровує Владу. Ніна успішно проводить презентацію.

Семен проганяє колекторів, пообіцявши виплатити кредит Галі, і починає з’ясовувати, хто стоїть за фірмами, що дають швидкі кредити. Стас розміщує в квартирі-студії камеру, і Вероніка і Стас дізнаються велику таємницю Семена і Ніни. Ніна дізнається, що Максим хворий, і дзвонить йому.

50 серія “Райське місце” опис

Максим виходить з депресії. Ігор повідомляє Семену, хто власник кількох фірм, які дають швидкі кредити. Семен забороняє Антону з’являтися в готелі. Стас приводить до квартири Ніни дівчину легкої поведінки, щоб реалізувати план дискредитації Ніни. Стас знімає компрометуюче Ніну відео.

  “Райське місце” опис серій 51-100

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Вікторія

  А як звати актора який грає чоловіка Влади?

  Відповіcти
  1. Lola

   Дмитрий Сарансков

   Відповіcти
 2. Вікторія

  Додайте опис серій

  Відповіcти
 3. Віка

  Коли будуть інші серії?

  Відповіcти
 4. Максим

  Як звати героїню Владу?

  Відповіcти
  1. Тетяна

   Анна Саливанчук

   Відповіcти
 5. Вікторія Старцева

  А як звати актора якого грає Олег (Лижник, коханий Ніки)?

  Відповіcти
  1. Lola

   Володимир Ращук

   Відповіcти
 6. Лика

  Когда продолжение?

  Відповіcти
 7. kris

  як в реальному житті звати Ніну?

  Відповіcти
  1. Вікторія

   Клавдія Дрозд

   Відповіcти