«Поверни моє кохання» опис серій

П

«Поверни моє кохання» зміст всіх серій цікавого серіалу, але злегка перенасиченого ліричними відступами і спогадами ви можете прочитати в цій статті.

«Поверни моє кохання» опис серій

1 серія «Поверни моє кохання» опис

Юна і трохи наївна віолончелістка Віра живе з батьками, їде працювати на весілля. Там вона зустрічається майже одночасно з двома абсолютно різними чоловіками: художником Владом і бізнесменом Антоном.

Добродушний гультяй Влад – син і спадкоємець олігарха Сергія Орлова, на якого Влад з дитинства злий через те, що той кинув його матір. Влад зустрічається з Альоною, але батько проти їхніх стосунків, вони лаються. В 1 серії “Поверни моє кохання” – Влад і Віра зустрінуться, але ніяких відносин крім однієї розмови не буде.

Антон – амбітний і обачливий, зять Орлова, працює в компанії тестя і сподівається очолити її. Після весілля Віра з Антоном відправляються кататися на яхті, проводять багато часу разом, закохуються. Віра щаслива … Повернувшись додому вони стали рідше зустрічатися, Антон постійно зайнятий на роботі. Віра відмовляється від поїздки в Париж, щоб бути з Антоном, але його такий вибір не радує …

Влад збирається полетіти в Лондон, щоб бути з Альоною.

2 серія «Поверни моє кохання» опис

Ілона – дружина Антона, психічно неврівноважена … вона підозрює чоловіка у зраді і влаштовує йому сцени ревнощів і намагається з’ясувати хто його коханка. Вони лаються.

Віра чекає, коли Антон зробить їй пропозицію, але Антон зізнається Вірі, що у нього є дружина. Віра вражена, вона шалено закохана в Антона і страждає. Антон теж любить Віру, але він розуміє, що не може кинути багату дружину, так як залишиться без нічого.

Мати Антона залежна від гри в казино, і програвши в черговий раз, погоджується підставити сина, щоб повернути борг (вона повинна отримати підпис Антона для продажу одного офісу Орлових)

Віра настільки закохана, що погоджується бути просто коханкою Антона.

Ілона, дізнавшись хто коханка чоловіка, сильно б’є Віру. Віру забирають в поліцію …

3 серія «Поверни моє кохання» опис

Антон теж виявляється в сусідній камері з Вірою. До нього приходить мати Ілони і ставить умову … якщо він не кине Віру, його мати опиниться у в’язниці.

Антон кидає Віру, Ілона на його очах в черговий раз її ображає. Незабаром Віра дізнається, що вагітна від Антона, а через побої Ілони вона більше ніколи не зможе грати на віолончелі.

Орлов хворий на цироз, віддає управління фірмою Антону. Антон в черговий раз витягує матір з в’язниці.

Ілона дізнається про вагітність Віри, їде до неї. Після їхньої розмови у Віри почалися передчасні пологи.

Ілона розповідає матері про вагітну коханку, вони вирішують позбутися дитини, яка може претендувати на їхнє майно.

Мати каже Вірі, що дитина не вижила. Віра в депресії. Батьки Віри потрапляють в аварію.

4 серія «Поверни моє кохання» опис

Віра повинна терміново знайти гроші на лікування батьків, які перебувають у важкому стані. Але в кредиті їй відмовляють, і вона продає квартиру.

Минуло 5 років.

Влад повертається з Лондона, його Альона покінчила життя самогубством. Він винить батька в самогубстві своєї коханої дівчини Альони.

Антон директор компанії Орлова, у них з Ілоною 5-річна дочка – Катя. Вони приїжджають в Приморськ у справах фірми.

Віра живе в Приморську, їй з роботою допомагає Василь, який колись її мало не збив. Батько Віри в лікарні, мати померла.

Віра викуповує занедбану школу, хоче зробити там ферму.

Влад теж приїжджає в Приморськ. Він селиться у свого давнього знайомого – Василя. Віра дізнається, що Влад теж купив занедбану школу, а ріелтор втік … Віра просить багатого Влада повернути їй гроші, він відмовляється.

5 серія «Поверни моє кохання» опис

Віру просять забрати батька з лікарні за несплату. Василь вмовляє Влада допомогти Вірі роботою або грошима. Влад везе Віру в лікарню до батька, вона оплачує лікування батька-інваліда. Влад пропонує Вірі роботу кухаря на будівництві, вона погоджується.

Віра і Антон, хоч і не зустрілися, але часто згадують один одного.

Влад не може забути Альону, постійно думає про неї.

Антон приїжджає до Влада просить відвідати батька, але той поки до зустрічі не готовий.

6 серія «Поверни моє кохання» опис

Віра з Владом разом перечікують грозу, вони починають симпатизувати один одному.

Ілона п’є через неуважність Антона, який приділяє весь свій час роботі. Орлов приїжджає до сина Влада, але той звинувачує його і в смерті матері, і в смерті Альони, і не хоче поки з ним спілкуватися.

Василь, колись теж любив матір Влада, яка віддала перевагу Орлову. Орлов і Василь зустрічаються.

Віра дізнається, що батькові Влада стало погано і відвозить Влада в лікарню до батька. Але мачуха не пустила його до батька, а Сергію теж не повідомила про приїзд сина. (Вона хоче, щоб фірма Орлових дісталася її рідній дочці, а не Владу).

Віра на дорозі бачить дівчинку Катю, яка загубилася і везе її додому … де бачить Ілону.

7 серія «Поверни моє кохання» опис

Віра страждає, він так і не змогла забути Антона. Влад зустрічається з Ілоною і Антоном, каже, що на спадщину не претендує.

Віра випадково зустрічається з Антоном, каже що заміжня … Після цього обидва згадують минуле, Антон напивається.

Вірі стає погано, Влад відносить її до лікарні. Між Вірою і Владом зростає симпатія. Він зізнається їй у коханні …

8 серія «Поверни моє кохання» опис

Влад все ж домагається симпатії Віри до себе. Антон знову зустрічається з Вірою, так як хоче її повернути, але вона не хоче минулого.

Віра ділиться переживаннями з Василем, той допомагає їй зрозуміти, що зараз вона починає закохуватися у Влада.

Антон починає підозрювати, що у Ілони якісь відносини з Гришею, їх водієм. (Ілона дійсно зраджує чоловікові з ним).

Дружина Орлова каже Антону боротися за фірму. Пропонує запросити на вечерю Влада з дівчиною.

Влад зустрічається з мачухою, вона запрошує його з Вірою на вечерю. Вони купують подарунки і вирушають у гості …

9 серія «Поверни моє кохання» опис

Антон не допускає зустрічі Ілони з Вірою. Після вечері батько пропонує очолити Владу фірму, але син відмовляється – Антон краща кандидатура на його думку.

Після вечері Віра не знає як бути далі, але Владу нічого не говорить про минуле з Антоном. Вона розуміє, що з Владом у них тепер немає майбутнього і вони повинні розлучитися, але вона його любить.

Віра зустрічається з Антоном, каже що любить Влада, але той радить кинути його.

Влад влаштовує для Віри незабутній день народження і Новий рік в один вечір. Малює її портрет.

10 серія «Поверни моє кохання» опис

Віра все ж вирішує продати кафе і виїхати.

Орлов ставить керуючим фірмою – Штерна, свого старого друга, який повинен пізніше передати всі справи Владу. Але Антон поки про це не знає.

Антон бачить з Штерном – Дашу, яка дуже схожа на загиблу дівчину Влада – Альону. Штерн дає Даші завдання – попрацювати з Антоном.

Влад з Вірою та її батьком їдуть на прогулянку, батько щасливий, що дочка знайшла своє кохання.

Віра знову зустрічається з Антоном і благає зробити вигляд, що вони не знайомі. Їх розмову бачить Влад, він у сказі.

Антон приходить до Влада, який вже здогадався про минулі відносини Віри і Антона, вони лаються. Антон каже, що Віра була його, тому Влад не може бути з нею.

Віра продає кафе.

11 серія «Поверни моє кохання» опис

Влад вирішує відпустити Віру. Але вже їдучи з Приморська дізнається про смерть батька Віри і повертається. Він підтримує її.

Антон погрожує Владу, вимагаючи кинути Віру. Орлов запрошує додому Штерна, повідомляє про його призначення, а Антона посилає на роботу до Німеччини. Антон не згоден, адже це він стільки років керував фірмою. Він йде з дому, в сім’ї Орлових скандал – дружина і дочка проти рішення глави сімейства.

Влад вирішує не відпускати Віру, але вона сама їде.

12 серія «Поверни моє кохання» опис

Влад повертає Віру, і вирішує розповісти всім правду. Антон виявляє, що серйозно хворий, йому потрібне лікування у Швейцарії. Біля будинку Орловх Антон зустрічає Влада з Вірою і радить не розповідати про минуле, адже Віру потім всі зненавидять.

Влад з Вірою купують квитки в Америку. Антон звільняється з фірми Орлова, але Ілоні про хворобу нічого не говорить і їде.

Антон дізнається про зради Ілони з Гришою.

Віра зустрічається з батьком Влада і розповідає правду про стосунки з Антоном, батько радить їй зникнути з життя їхньої родини.

У ресторані Орлова з Вірою помічає Ілона і влаштовує скандал, думаючи що Антон зустрічається таємно з коханкою, і проговорюється, що Віра була вагітна.

Віра йде, але батько Влада не відпускає. Влад намагається наздогнати її.

13 серія «Поверни моє кохання» опис

Влад з Вірою розлучаються. Віра убита горем. Орлов вмирає, сім’я винить Влада з Вірою в тому що сталося.

Василь дізнавшись про смерть Сергія Орлова їде підтримати Влада. Каже про вчинок Віри, але вона розбила Владу серце і він не хоче про неї чути.

Антон хоче розлучитися з Ілоною, та відмовляється. Антон мріє про Віру.

Влад вирішує продовжити справу батька і очолює корпорацію в курс справ його ввдить Штерн. Мачуха та Ілона живуть з Владом, за заповітом що лишив батьком.

Ілона згодна на розлучення, але обіцяє помститися Вірі. У цій серії стає зрозуміло, що Катя – прийомна дочка.

Влад призначає фінансовим директором свого друга Дениса, у Штерна це призначення викликає невдоволення.

Ілона призначає Вірі зустріч на безлюдному пляжі …

14 серія «Поверни моє кохання» опис

Антон просить прощення у Віри, але він не хоче знати його. Віра працює в будинку престарілих. Влад приймає рішення про будівництво комплексу в Приморську, для цього повинні знести ринок і будинок престарілих.

Віра випадково зустрічається з Владом, але той не може її пробачити.

У Приморську люди бунтують проти будівництва комплексу, адже чиновник який повинен виплачувати компенсацію втік з їхніми грошима, а Влад повторно платити гроші відмовляється. Влад не розраховується з Лупандіним – мером Приморська, за виділення землі під будівництво.

Антон радить Владу виплатити компенсації людям і Лупандіну, який може знищити їх корпорацію.

Влад ставить Вірі умову – або вона працює на нього, або будинок престарілих знесуть.

15 серія «Поверни моє кохання» опис

У Приморську люди бунтують, акції корпорації падають.

Влад дає наказ на знесення будинку престарілих. В останній момент Віра погоджується на умови Влада – працювати на нього, і Влад обіцяє знайти за 3 місяці гарне приміщення для людей похилого віку.

Віра переїжджає до столиці, виходить до Влада на роботу, вона повинна виконувати всі його накази. Вася з Валентиною теж переїжджають до столиці.

Антон з Лупандіним діють спільно проти Влада, оскільки Лупандін хоче отримати компенсацію, а Антон повернутися в компанію – Геніральним директором.

У компанії Влада проблеми – банк (через сприяння Лупандіна) призупиняє свою діяльність, акціонери в паніці, акції падають.

Денис радить Владу повернути Антона, який може вирішити проблему з Лупандін, але Влад проти. Влад їде з Вірою на вечерю – вона теж радить поговорити з Антоном.

16 серія «Поверни моє кохання» опис

Віра просить Антона допомогти Владу, Антон погоджується, так як хоче повернути Віру. Влад дізнавшись про їх зустрічі в сказі.

Даша зустрічається з Антоном. Антон розробив план, за яким Даша, через схожість з Альоною, повинна закохати в себе Влада. Антон знайомить Дашу з матір’ю Альони.

Даша, нібито випадково, зустрічається з Владом, і той потім згадує відносини з Альоною.

Даша селиться по сусідству з Вірою, і повинна з нею подружитися.

Влад везе Віру на будівництво  будинку престарілих. Обидва люблять один одного, але розуміють що разом бути не можуть.

Вчителька Каті повідомляє Антону і свекрусі про видатні музичні здібності їхньої дочки.

«Поверни моє кохання» опис серій 17-24

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар