“Заборонене кохання” чим закінчиться

Заборонене кохання

Заборонене кохання” чим закінчиться турецький серіал цікавить багатьох глядачів, чи буде у фільму щасливий кінець, чи героїв чекає трагічна розв’язка.

“Заборонене кохання” чим закінчиться

Після смерті коханої дружини Аднан Зіягіль – багатий вдівець живе зі своїми двома дітьми – Ніхаль і Бюлентом, племінником-плейбоєм Бехлюлем, домашньою прислугою на великій віллі на березі моря в Стамбулі.

Біхтер Йореоглу – красива молода дівчина, молодша дочка Фірдевс Ханим. Ненавидить свою матір, тому що та обманювала її батька Мелих бея з іншим чоловіком. Її батько дізнається про це і у нього трапляється інфаркт, він вмирає, залишивши сім’ю в боргах. Фірдевс ханим не має наміру відмовлятися від розкішного життя і робить все можливе, щоб вийти заміж за Аднан бея.

Після смерті дружини Аднан вперше з’являється в суспільстві на весіллі старшої дочки Фірдевс ханим – Пейкер. Бехлюль – його племінник, що мав раніше відносини з Пейкер супроводжує його. Біхтер вирішує помститися матері за смерть батька і спокушає Аднана. Зачарований красунею Біхтер, Аднан пропонує їй вийти за нього заміж, вона погоджується, незважаючи на різницю у віці і невдоволення оточуючих, головним чином дочки Аднана-Ніхаль, матері Фірдевс і мадемуазель Деніз – гувернантки дітей, що прибула з Франції і таємно закоханої у Аднан бея.

Історія починається коли Біхтер переїжджає жити в будинок Аднана, де живе і Бехлюль. Аднан взяв його до себе багато років тому, коли його батьки загинули в автокатастрофі. Він відноситься до нього як до власного сина. Біхтер з самого початку недолюблює Бехлюля, оскільки той спокусив її сестру і незабаром кинув, так само як і багатьох інших дівчат.
Через деякий час Бехлюль закохується в Біхтер, Біхтер теж починає переживає до нього почуття і вони починають таємні відносини повні брехні.

Фірдевс ханим дізнається про їхній роман, але у неї немає бажання втрачати гроші і вона робить все можливе щоб розлучити їх і зберегти шлюб дочки. Вона переконує Ніхаль, в тому що Бехлюль закоханий в неї. Ніхаль, яка багато років закохана в Бехлюля, така ідея подобається.

Бехлюль, охоплений почуттям провини стосовно до свого дядька починає стосунки з Ніхаль, намагається порвати відносини з Біхтер. Біхтер починає ревнувати і переводити пасербицю.
Ніхаль і Бехлюль збираються одружитися. Біхтер за всяку ціну намагається перешкодити цьому, маючи намір розповісти все Аднану в день весілля. Бехлюль намагається запобігти цьому і поспішає якомога швидше до неї. Бешир -шофер сім’ї за наполяганням мадемуазель розповідає Аднану про зв’язок його дружини і племінника. Аднан біжить в будинок, в люті відкриває двері і застає Біхтер і Бехлюля разом.
Біхтер застрелилася з пістолета в серце, Ніхаль спустошена, Бешир вмирає від хвороби легенів, з Фірдевс ханим трапився інсульт, Бехлюль тікає. Аднан з дітьми і мадемуазель переїжджають в новий будинок і починають нове життя.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. аня

    сумний кінець…

    Відповіcти
  2. лариса

    а де 2 сезон?

    Відповіcти