“Каяття” 3 серія

Каяття

Каяття” – драматичний серіал за мотивами роману Льва Толстого “Воскресіння”. Дія книги перенесено в наш час. За сюжетом серіалу “Каяття” столичний бізнесмен спокушає дівчину з провінції, і тим самим стає винуватцем цілого ряду трагічних подій у долі героїні. Вона потрапляє у вязницю, втрачає свою дитину, яку всіма силами буде намагатися повернути.

“Каяття” 3 серія дивитись

“Каяття” 4 серія

“Каяття” актори

В ролях: Тетяна Арнтгольц, Євген Пронін, Артем Осипов, Агнія Кузнєцова, Віталій Хаєв, Ганна Котова, Олена Захарова, Денис Бургазлиев, Еммануїл Віторган, Митя Лабуш, Сергій Баталов

3 серія “Каяття” опис

Діма з Вірою гуляють по лісі, проводять час разом, він каже що хоче на ній одружиться. Приїжджає Нащокін, якому Гліб розповідає, що Віра аферистка, у неї є наречений.

Діма купує подарунки родині Віри. Віра повідомляє, що вона полюбила Діму, її сім’я не дуже задоволена, але готується до його прийому.

Нащокін нічого не хоче слухати про весілля сина, наказує повернутися в Москву, той відмовляється. Нащокін блокує всі його кредитки, Діму виселяють з готелю. Діма говорить з батьком, вмовляє його поговорити з родиною Віри. У готель приходить Наташа на прохання Віри, яку приймають за саму Віру, але про Діму нічого не дізнається.

Нащокін з сином заходять в готель, їм повідомляють що Віра – проститутка, жила в Москві з бандитом. Діму без пояснень каже Вірі, що їде в Москву.

Віра страждає, Діма щодня п’є. Через місяць Віра дізнається про вагітність і їде в Москву …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар