“Хазяйка” опис серій

Х

Хазяйка” опис серій серіалу 2016 від 1 + 1 ви можете дізнатися в цій статті.

“Хазяйка” опис серій

1 серія “Хазяйка” опис

Мати-одиначка Наташа Суворова під тиском обставин змушена працювати у вуглевидобувній шахті Алмазна, єдиному джерелі доходу провінційного містечка, і терпіти глузування з боку робітників. Її син Єгор сумує за мамою, яка постійно на роботі, через відсутність грошей.

Господар шахти Шаміль недавно переніс операцію на серці. А повернувшись додому застає дружину Аліну Хмелєвську з коханцем, його серце не витримує… Вся родина збирається на похорон.

Аліна Сергіївна рада смерті чоловіка, адже тепер вона господиня міста. В Аліни Хмелєвської двоє дітей від першого шлюбу. Макс – навіжений і п’яниця, закоханий у Наталію, з якою колись зустрічався. Олександр – старший син Аліни, столичний підприємець, приїжджає в Аніканово на похорон вітчима. Єдина, хто страждає через смерть Шаміля його рідна дочка Валентина.

За заповітом Шаміля все його майно повинно дістатися дочці Валентині, але Аліна готова на все аби цього не трапилося.

Мати вмовляє Олександра стати на чолі шахти, адже на Макса вона покладеться не може. На шахті проблеми з обладнанням і Наталія має намір показати їх Олександру. Але всередині шахти вони потрапляють у пастку – трапляється обвал аварійної ділянки …

2 серія “Хазяйка” опис

Наташа і Олександр проводять під завалами кілька годин і зближуються один з одним. Їх рятують тільки завдяки батькові Наталії, який дізнавшись про те, що трапилося сам керує рятувальною операцією.

Макс дізнавшись, що сталося з Наталею приходить до неї додому, але бачить там Олександра, який теж прийшов провідати Наталю. Брати б’ються, а мати дізнавшись про це вирішує посватати Олександра з Катею – дочкою мера. Катя закохана в Сашу, але той не звертає на неї уваги.

Суворов знаходить на своїй покинутій шахті алмазну жилу, тепер вони можуть розбагатіти. Суворов після події звільняється з шахти Алмазна і звільняє Наталю. Олександр дізнавшись про звільнення Наталії прагне повернути її на роботу.

Аліна має намір не відпускати Валентину на навчання у Швейцарію, щоб тримати її під контролем. Аліна наказує стежити за Суворовим, але той помічає стеження.

Наталя повертається на роботу в шахту. Вдома у Наталії проводять обшук – її батька підозрюють у крадіжці грошей з шахти (Аліна порахувала його звільнення підозрілим).

3 серія “Господиня” опис

Наталя сама відправляється на пошуки батька і незабаром знаходить його. Олександр вирішує допомогти з пошуками і привозить їх додому.

За Суворовим продовжує стежити людина Аліни. Аліна має намір утримати спадок Шаміля і вирішує видати Валентину за Олександра.

Макс страждає і постійно п’є через нерозділене кохання до Наташі. Аліна дізнається, що син навіть не пам’ятає причину їх розставання. Аліна вирішує перевірити чи не є Макс батьком Єгора.

Олександр запрошує Наташу на день народження хресного, але шахтарку вищий світ виганяє з торжества. Саша йде з нею, вони все більше закохуються одне в одного …

4 серія “Хазяйка” опис

Аліна має намір з’ясувати чи є Єгор сином Макса, і здає біоматеріал на тест ДНК.

Саша несподівано для себе робить Наташі пропозицію, і через деякий час вона погоджується. Катя побачивши їх разом думає, як розлучити закоханих Сашу і Наташу.

Аліна наказує Оверченко з’ясувати, що Суворов знайшов у своїй шахті. І незабаром вона дізнається, що в покинутій шахті є алмази.

Аліна намагається нав’язати Валентині думку, що Саша ідеал чоловіка, і вона повинна бути з ним.

Батько Наташі намагається переконати дочку, що їй не слід бути з Олександром Хмелєвським, так як вона може постраждати.

Аліна дізнається, що Єгор син Макса і повідомляє про це Максу, щоб він міг взяти себе в руки і припинити пити. Олександр ставить матір до відома, що збирається одружитися на Наташі, вона в люті.

Наталя ревнує Сашу до Каті, але він намагається довести їй що вона для нього найважливіша людина …

5 серія “Хазяйка” опис

Саша і Наталя миряться, і планують після весілля поїхати в Париж.

Аліна вмовляє Макса лікуватися від алкоголізму, щоб він міг завоювати і повернути Наталю з сином.

Аліна, щоб позбутися від шахтарки,  вирішує заплатити Наташі, щоб вона поїхала з міста. Але Наталя не зацікавлена в грошах. Аліна вирішує прибрати зі свого шляху і Наталю, і її батька, але для цього їй потрібно алібі.

Аліна на святі в місті повідомляє, що вона підтримує Сашу, і рада новій невістці. Наташа щаслива, вважаючи, що  свекруха прийняла вибір сина, але в її будинку вона жити не хоче.

6 серія “Хазяйка” опис

Саша і Макс б’ються через Наталю. Саша дізнається, що Єгор син Макса і вважає, що історія Наташі про зґвалтування брехня. Наташі боляче, вона не хоче його більше бачити.

Дружина Макса не хоче розлучення, і вирішує викрасти Єгора, про якого тільки і говорить чоловік. Але подруга Наталії рятує хлопчика. Аліні вдається згладити інцидент. Аліна планує відібрати Єгора у Наташі.

Батько Наталії випадково дізнавшись про те, що Максим зробив з Наташею багато років тому йде до нього з рушницею. Його заарештовують за замах на життя …

Саша страждає через сварку з Наталею, втішити його приходить Катя. Вони проводять ніч разом.

Макс заперечує, що він ґвалтував Наталю … і Саша йому вірить. Валентина закохана в Сашу, і мріє, що вони одружаться. Катя пропонує Валі піти до ворожки, щоб дізнатися про їх спільне майбутнє. Аліна вирішує прибрати Валентину зі свого шляху …

7 серія “Хазяйка” опис

Валентина пропадає, всі її шукають. І тільки Аліна знає, що її вже немає в живих. Аліна дізнається, що служниця переплутала зубні щітки Макса і Саші, і батько Єгора швидше за все Саша, але вирішує зберегти це в таємниці.

Наташа вимагає, щоб Аліна забрала свою заяву на батька, або вона напише заяву на Максима, який її зґвалтував в минулому. Батька Наташі випускають, вони всією сім’єю вирішують виїхати. Суворов їде перший, але по дорозі його викрадають і вимагають віддати документи на шахту.

Наташа і Саша миряться, планують разом поїхати з міста. Макс після стількох років зближується з Анею. Але дізнавшись, що мати планує підірвати шахту, щоб приховати смерть Суворова і Наташі, біжить її рятувати.

8 серія “Хазяйка” опис

Макс гине під час вибуху, Наташа у важкому стані в лікарні. Аліна страждає через втрату сина, і збирається перетворити життя Наталії в пекло. За наказом Аліни саме Наталю звинувачують у вибуху, і хоча там загинув її батько, мешканці вірять в це.

Через час Наталя приходить до тями, її звинувачують у загибелі шахтарів, Макса і батька.

Саша намагається довести невинність Наташі, але Аліна підкуповує свідків, які підтвердять провину Наталії.

Аліна бере опіку над Єгором і забирає його в свій будинок. А Наташу за наказом Аліни труять наркотичними препаратами, її поведінка дивна, і після суду її відправляють до психіатричної клініки. Наташа була вагітна від Саші, але Аліна наказала лікарям вирішити цю проблему …

16 серія “Хазяйка” опис

Наталя думає тільки про помсту, їй мало посадити Аліну і батька Кирила, вона хоче перетворити їхнє життя на пекло.

Олександр не вірить, що його мати могла сама організувати вибух на шахті і не хоче мати з Наталією нічого спільного. Друзі Наталії ображені на неї, вона думає тільки про помсту. Батько Кирила просить грошей на вибори і Наталя обіцяє свою підтримку, якщо виграє у Аліни тендер на торговий центр.

Наташа хоче забрати сина, але і цього разу у неї нічого не виходить, а Аліна продовжує налаштовувати його проти Наталії.

Катя і Оверченко сидять в покинутому будинку, всі їх шукають. Оверченко розповідає Каті, що це Аліна організувала вибух. Вони планують втекти, але їх привозять до Аліни. Вона залишає Оверченко живим, але забороняє їм покидати Аніканово.

Рахунки матері Кирила заблоковані, у Наталії немає грошей і її обман розкривається. Наталя страждає, а Аліна святкує перемогу.

20 серія “Хазяйка” опис

Наталія просить Сашу не їхати, вони нарешті зрозуміли, що не можуть бути один без одного. Вони знову разом, але Аліна має намір розлучити їх. Кирило закоханий в Наташу і засмучений, що вона з іншим.

Саша повертається на шахту, хоче почати її реконструкцію, але Аліна проти цього. А якщо Саша не послухається її готова піти проти сина.

Наталя працює в гончарному цеху, його намагається хтось підпалити. Катя опинившись біля цеху заважає підпалу, але сама опиняється в лікарні після побоїв нападників.

Слідчий з столиці закохується в Аліну, вона намагається ним маніпулювати, вмовляє переїхати в Аніканово на посаду начальника поліції.

21 серія “Хазяйка” опис

Аліна, щоб розлучити Наташу і Сашу, повідомляє їм що батько Егорки – Саша. Але Наталя і Саша не вірять їй.

Саша займається проектом реконструкції шахти, але його заарештовують по підозрі у вибуху на шахті.

Катя і Оверченко нарешті разом, вона зрозуміла, що він готовий заради неї на все.

Ян пробирається в будинок Макара і знаходить там Валентину і вмовляє її втекти з полону. Валентина тікає і живе разом з Яном у місцевої ворожки. Макар шукає Валентину, але Ян і власниця кафе “Угольок” надають поліції докази проти Макара і того заарештовують.

Шорох і Кривицька хочуть помститися Аліні, використавши проти неї компромат.

Сашу випускають, але він ображений на Наташу, так як вона засумнівалася в його невинності.

Ян з Валентиною йдуть гуляти в місто. Аліна має намір знищити власницю кафе “Угольок”, так як вона винна в тому що посадили Макара.

22 серія “Хазяйка” опис

Аліна зображує радість через повернення Валентини і звинувачує Макара в скоєному з падчеркою. Тепер Аліна не збирається витягати Макара з в’язниці.

Валентина відновлює документи і збирається виїхати за кордон, а щоб допомогти Саші віддає йому свої акції для реконструкції Алмазної.

Наташа і Саша не помирилися. Наташа загрожує Аліні розкрити інформацію про її афери з благодійним фондом, якщо та не зізнається у вибуху на шахті. Аліна хоче вбити Наташу, але не може знайти виконавця і наказує зробити це служниці Надії.

Надія не може зважитися вистрелити в Наталю і стріляє в Аліну. Саша повернувшись додому вважає, що це Наташа стріляла, і Аліна теж свідчить проти Наталії.

Аліна в лікарні, Саша доглядає за матір’ю, та робить вигляд що вмирає і запрошує всіх на оголошення заповіту. Аліна має намір отруїти всіх присутніх, підсипавши в вино отруту …

23 серія “Хазяйка” опис

Аліна сама стає жертвою і вмирає від отрути у вині. Саша в жаху від наміру матері вбити близьких, пізніше від Наді він дізнається, що Аліна вбила і його батька і Шаміля.

Єгор єдиний спадкоємець Аліни, і Наташа вирішує сама управляти шахтою. Саша не згоден з її рішеннями, вони сваряться.

У місті з’являється новий господар, люди якого обкладають усіх більшою данини, ніж платили Аліні. Саші загрожують, змушуючи продати свої акції Алмазної.

Кирило пропонує Наташі переїхати в столицю, і вона погоджується поїхати туди на кілька днів. Кирило робить Наташі пропозицію про вона погоджується вийти за нього і переїхати в столицю.

Але дізнавшись, що в Аніканово з’явився новий господар Наташа починає боротьбу з ним. Наташа віддає керівництво шахтою Саші і повідомляє, що виходить заміж.

24 серія “Хазяйка” опис

Наташа збирається заміж за Кирила, і сподівається, що з ним зможе забути всі свої нещастя. Саша вирушає до столиці і розшукує Сергія Радченко, той обіцяє знайти “нового господаря” Аніканова.

Кирило оголошує Сашу в розшук. В день весілля Наташа дізнається, що це Кирило згвалтував її багато років тому, а вона жертва його підступного плану. Кирило шантажує Наташу сином, щоб вона все ж вийшла за нього. Кирило багато років втілював свій план, щоб стати господарем в Аніканово.

Плохотнюк дзвонить Саші і повідомляє, що він його батько, просить допомоги. Саша розуміє, що вони з Кирилом брати, а значить це Кирило батько Єгора, а Наташа в небезпеці.

Поліція завдяки Радченко заарештовує Кирила, той божеволіє. Наташа і Саша тепер можуть бути разом …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Анастасія

    коли буде прдовження опису серій?

    Відповіcти