“Марсіянин” фільм 2015

2015

Марсіянин (The Martian) – науково-фантастичний драматичний фільм режисера Рідлі Скотта з Меттом Деймоном у головній ролі. Дрю Годдард написав сценарій на основі книги Енді Уїра «Марсіанин»

“Марсіянин” актори

Актори: Метт Деймон, Джессіка Честейн, Крістен Уіг, Кейт Мара, Майкл Пенья, Джефф Деніелс, Шон Бін, Маккензі Девіс, Себастьян Стен, Дональд Гловер, Чьюітел Еджіофор, Наомі Скотт, Аксель Хенні, Джонатан Аріс

“Марсіянин” опис

Марсіанська місія «Арес-3» в процесі роботи була змушена екстрено покинути планету через піщану бурю. Інженер і біолог Марк Уотні отримав пошкодження скафандра під час піщаної бурі. Співробітники місії, вважаючи його загиблим, евакуювалися з планети, залишивши Марка одного. Прийшовши до тями, Уотні виявляє, що зв’язок із Землею відсутній, але при цьому повністю функціонує автономний Будинок. Головний герой починає шукати спосіб протриматися на наявних запасах їжі, вітамінів, води і повітря ще 4 роки до прильоту наступної місії «Арес-4». В цей час на Землі NASA шукає спосіб якнайшвидше відправити рятувальну місію на червону планету.

“Марсіянин” інформація

Режисер: Рідлі Скотт
Сценарист: Дрю Годдар
Оператор: Даріуш Вольські
Композитор: Гарі Грегсон-Уїльямс
Художник: Артур Макс
Продюсери: Марк Хаффам, Саймон Кінберг, Майкл Шефер, Рідлі Скотт
Країна: США
Виробництво: 20 Century Fox
Рік: 2015
Прем’єра: 8 жовтня 2015 (Україна), 2 жовтня 2015 (США)
Жанр: наукова фантастика

“Марсіянин” про зйомки

Знімання почалося у листопаді 2014 року і продовжилося приблизно 70 днів. Близько 20 декорацій було побудовано у Будапешті на одному із найбільших знімальних майданчиків у світі. Пустеля Ваді Рам в Йорданії також слугувала фоном Марсу під час зйомок фільму. Енді Вейр, який зблизився з НАСА після публікації роману, брав участь разом з Рідлі Скоттом у космічній програмі заради відтворення наукової точності у фільмі.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар