“Обійми мене” фільм

2015

“Обійми мене” фільм 2015 року досить життєвий та цікавий.

“Обійми мене” актори

У ролях: Дар’я Мороз, Віктор Добронравов, Олексій Симонов, Сергій Маркєєв, Маша Полієнко, Михайло Разумовський, Андрій Макєєв, Юлія Кудояр, Олексій Красноцветов, Артур Мкртчян, Сергій Замора, Тетяна Самаріна, Сергій Гамов, Ніна Семенова, Олексій Павлов (V), Поліна Воробйова, Павло Татаренко, Михайло Сідаш, Андрій Перович, Антон Сичов, Данила Воропаєв, Максим Демченко

“Обійми мене” опис

Капітан поліції Демидов вже не перший рік полює за рецидивістом Хорькіним. Проблема в тому, що Хорькін зробив пластичну операцію і ніхто не знає як саме зараз він виглядає.

Волею випадку Хорькіна бачить Маша, яка тільки що вийшла з колонії, де вона відсиділа три з половиною роки за безпідставним звинуваченням за розповсюдження наркотиків. .

Маня потрапила до в’язниці у молодості по дурості, і після звільнення намагається повернутися до нормального життя, але не все так просто як здається на перший погляд.

Стрімкий і яскравий роман Демидова з Машею ставить капітана перед важким вибором: порвати з колишньою ув’язненою або піти з поліції. .

“Обійми мене” інформація 

Режисер: Максим Демченко
Сценарист: Валерій Чіков
Оператор: Іван Макаров (II)
Композитор: Максим Кошеваров
Продюсери: Анатолій Чижиков, Наталія Чижикова, Сергій Куликов
Виробництво: Фаворит-фільм
Рік: 2014
Прем’єра: 3 січня 2015 (Інтер, Україна)
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар