“Виходу немає” фільм 2015

2015

Виходу немає (No Escape) – американський бойовик 2015 року. Фільм розповідає історію бізнесмена, захопленого з родиною у військовій зоні.

“Виходу немає” актори

Актори: Пірс Броснан, Лейк Белл, Оуен Уїлсон, Стерлінг Джерінс, Сахайак Бунсанакіт, Спенсер Гарретт, Даміан Мевіс

“Виходу немає” опис

У пошуках кращого життя американська сім’я переїздить на інший кінець світу і опиняється у полум’ї воєнного перевороту, що охопив країну. Як далеко зможе зайти загнаний в глухий кут чоловік, аби врятувати свою дружину і дітей від озброєних радикалів, які оголосили полювання на непрошених іноземців?

“Виходу немає” інформація про кіно

Бюджет $ 5000000

Режисер: Джон Ерік Даудл
Сценаристи: Джон Ерік Даудл, Дрю Даудл
Оператор: Лео Хінстін
Композитори: Марко Белтрамі, Бак Сандерс
Художник: Арвіндер Гревал
Продюсери: Дрю Даудл, Стів Олександр (іcп.), Девід Ланкастер, Мішель Литвак, Кріс Ловенштейн, Ендрю Пфеффер (іcп.), Гарі Майкл Уолтерс (іcп.)
Країна: США
Виробництво: Bold Films, Brothers Dowdle Productions, Living Films
Рік: 2015
Прем’єра: 26 серпня 2015 (США), 1 жовтня 2015 (Україна)
Жанр: бойовик, трилер

“Виходу немає” цікаві факти

Спочатку на головну роль брали Мішель Монахен, але після того, як зйомки фільму були відкладені, вона покинула проект у зв’язку з вагітністю. У результаті її роль дісталася Лейк Белл.

Під час зйомок у Лампанзі (Таїланд) на знімальному майданчику сталася пожежа. Це сталося, коли закінчили знімати сцену вибуху в напівзруйнованій будівлі. Один з членів знімальної групи помітив вогонь на третьому поверсі будівлі. На щастя ніхто не постраждав.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар