“Зоряні війни: Сила пробудження” 2015

2015

Зоряні війни: Сила пробудження (англ. Star Wars: The Force Awakens) – американський фільм режисера Джея Джея Абрамса в жанрі космічної опери, сьомий епізод саги «Зоряні війни»

“Зоряні війни: Сила пробудження” опис

Хай буде з вами сила! Продовження епічної і класичної саги в ще масштабнішому форматі. Дія відбувається через 30 років після «Повернення Джедая».

Новими головними героями стали Фінн, Рей, За Дамерон, поряд з ними у фільмі беруть участь і герої оригінальної трилогії – Люк Скайвокер, Хан Соло, Чубакка, Лея Органа та інші.

“Зоряні війни: Сила пробудження” актори

Джон Боєга — Фінн, штурмовик.
Дейзі Рідлі — Рей, сміттяр на планеті Якку.
Адам Драйвер — Кайло Рен
Оскар Айзек — По Дамерон, пілот X-wing від Опору.
Енді Серкіс — Верховний лідер Сноук
Домналл Глісон
Макс фон Сюдов
Гаррісон Форд — Ган Соло
Керрі Фішер — Лея Органа
Марк Гемілл — Люк Скайвокер
Ентоні Деніелс — C-3PO
Пітер Мейг’ю — Чубакка
Кенні Бейкер — R2-D2
Люпіта Ніонго виконає роль пірата Маз Каната, а Ґвендолін Крісті — офіцера першого порядку Капітана Фазма. Крім того, Крістал Кларк, Піп Андерсен, Крістіна Чонг, Мілтос Єроліму, Грег Грюнберг, Ворвік Девіс, Біллі Лурд, Мейзі Річардсон-Селлерс, Іко Вайс, Яян Руг’ян, Чечеп Аріф Рахман, Емібет Харгрівз, Ліенн Бест та Джессіка Генвік зіграють неназвані ролі.

“Зоряні війни: Сила пробудження” інформація

Бюджет – $ 200 млн
Країна, рік: США, 2 015
Жанр: фантастика, бойовик, фентезі
Режисер: Джей Джей Абрамс
Сценарист: Джей Джей Абрамс, Лоуренс Кездан …
Продюсер: Джей Джей Абрамс, Брайан Берк …
Прем’єра в Україні: 17.12.2015
Світова прем’єра: 17.12.2015

“Зоряні війни: Сила пробудження” зйомки

Почали зйомки у квітні 2014 року в Абу-Дабі (ОАЕ) та Ісландії, а основні зйомки пройшли між травнем і листопадом 2014 року в Абу-Дабі, Ірландії та на студії Пайнвуд в Англії.

12 червня 2014 Харрісон Форд, виконуючий роль Хана Соло, був доставлений в лікарню зі знімального майданчика. На ногу 71-річному акторові впала важкі гідравлічні двері. У липні 2014 року також ще проходили зйомки за участю Марка Хемілла на острові Скелліг-Майкл в ірландському графстві Керрі.

Основні зйомки завершилися 3 листопада 2014.

Продовження

Раян Джонсон підтвердив у серпні 2014 року, що зніматиме «Епізод VIII». У березні 2015 року Оскар Айзек підтвердив повернення до своєї ролі По Дамерона. Як і«Пробудження Сили», «Епізод VIII» зніматиметься на студії Пайнвуд у Лондоні. Зйомки планується почати у 2016 році. Реліз запланований на 26 травня 2017 року.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар