«Хто, якщо не я?» опис серій

Х

«Хто, якщо не я?» зміст серій – російського телесеріалу виробництва компанії «YBW Group» 2012 року.

«Хто, якщо не я?» опис серій

1 серія «Хто, якщо не я?» опис

Успішний столичний адвокат Ніна Беркутова виграє справу про позбавлення батьківських прав Тетяни Латушкіной, дружини відомого російського бізнесмена. Процес дається їй легко, за всіма ознаками Латушкіна п’є і навіть до суду з’явилася під градусом. На хвилі успіху, Ніна вирішує взяти шефство над молодою адвокатшою з їх бюро – Катею Решетовою і пропонує тій вести спільну справу про пожежу в кафе «Пегас», яке Катя безнадійно програє. Звернувшись до своїх друзів – підполковника міліції Маркова і слідчого прокуратури Калганову, Ніна з’ясовує, що згоріла нерухомість належить депутату обласної думи Савічеву. На прохання далекої родички з Красноярська, Ніна пускає на постой молоду особу – Зою, яка шукає в Москві роботу. Зою прихильно приймають домашні Ніни, чоловік – професор Беркутов, діти Римма і Віталік і навіть свекруха Серафима, їм імпонують кулінарні здібності гості. Латушкин відлітає з дітьми за кордон. Перед цим він обманним шляхом змушує дітей зізнатися в нелюбові до матері і записує їх слова на камеру. Несподівано у відділення міліції приходе жінка зі слідами насильства і заявляє, що саме вона – Латушкіна, що чоловік обдурив її, відібрав дітей, а саму замкнув у хозблоці в заміському будинку. За справжньою Латушкіна стежить помічник її чоловіка, Свинцов.

2 серія «Хто, якщо не я?» опис

За допомогою своїх друзів – Мінєєва, Латушкіній вдається потрапити в свою квартиру, там на столику під телевізором вона знаходить рішення суду про позбавлення її батьківських прав, Альбер Мінєєв повідомляє їй, що шансів відсудити дітей назад дуже мало. Ніні за допомогою Калганова і свого помічника Степана вдається довести в суді, що орендар кафе «Пегас» не міг вчасно виконати припис пожежної охорони і не є винуватцем смерті людини. Проте на ньому залишилося звинувачення в тому, що він надав роботу загиблому громадянину Узбекистану незаконно. Після ухода Альберта, Латушкіна знаходить диск із записом її дітей. Вона чує, як її син і дочка говорять про те, що не люблять маму. Трохи пізніше її тіло знаходять під вікнами квартири. За версією слідства Тетяна Латушкіна покінчила з собою, викинувшись з вісімнадцятого поверху. Тим часом, орендар кафе – Єгоров стверджує, що не знав загиблого і всупереч показаннями свідків, ніколи не надавав йому роботу. Дізнавшись, що судовий процес може закінчитися не на його користь, Савичев чинить тиск на суддю, прокурора і Лермана, голову колегії адвокатів в якій працює Ніна. Зоя стає незамінною помічницею Ніни по дому. Вона на відміну від Ніни з цікавістю прислухається до розповідей Беркутова про його наукові дослідження, які офіційна наука вважає шарлатанством. Римма мріє стати артисткою та подає документи на додатковий курс в школу студію МХАТ, де знайомиться з Деном.

3 серія «Хто, якщо не я?» опис

Зусилля Савічева дають свої плоди і усе вказує на те, що Ніна і Катя програють справу, але в самий останній момент, за допомогою Калганова, Ніні вдається довести, що Єгоров не знав загиблого і ніколи його на роботу не залучав. Єгорова випускають з-під варти в залі суду. Процес затягнувся і Ніна спізнюється до дочки на прем’єру, яка вже почалася в аматорському спектаклі. Зоя не змогла влаштуватися на роботу. Вона плаче. Беркутов, дізнавшись причину сліз, пропонує Зої жити у них скільки вона забажає, зворушена Зоя, цілує Беркутова. Оскаженілий програшем у суді, Савичев, влаштовує так, що машину Ніни затримує ДАЇ, він ефектно приїжджає в міліцію і пропонує Ніні очолити юридичний відділ в його холдингу. Ніна відмовляється. Так Савичев стає ворогом Ніни. Римма, яка грає спектакль засмучена відсутністю матері, яка з’являється під завісу. Вручаючи квіти дочці, Ніна звертає увагу на керівника Рімміні трупи – Марину. Вона здається їй дивно схожою на Латушкіну, яку Ніна позбавляла батьківських прав у суді. Замість того щоб вітати дочку, Ніна спрямовується за Мариною. Вона наздоганяє її в фойє і викликає на розмову, яка переконує її в первинних підозрах. Бачачи, що мати спілкується з Мариною, Римма вирішує, що Ніна просить її зробити так, щоб дочка розлучилася з театром. На тлі цього і запізнення матері вона свариться з Ніною. У цей час Катя в агентстві знайомиться з літньою громадянкою Савельєвою, яка прийшла найняти Ніну в якості захисника. Катя радить Савельєвій прийти вранці. Замість цього, вони ч Ніною вранці бачать бабусю по телевізору. Її знайшли на сходах будинку з проломленою головою. Ніні не подобається такі збіги і вона просить Катю провідати стареньку, відправляючи разом з нею помічника Степана. У підсумку вони беруться за її справу. Савельєва одна бореться проти знесення в центрі Москви пам’ятки архітектури, житлового будинку в якому вона живе. З’ясовується, що у знесенні будинку зацікавлений все той же ворог Ніни – депутат Савичев.

4 серія «Хто, якщо не я?» опис

Калганов зізнається в любові до Ніні, Ніна в черговий раз йому відмовляє. Скориставшись тим, що остання мешканка будинку Савельєва перебуває в лікарні, люди Савічева приступають до знесення будинку. Їх зупиняє проживаючий по сусідству генерал міліції. Подруга Ніни і Елли – Олена збирається заміж. Вона засмучена тим, що не влазить у весільну сукню. Виявляється, що наречений Олени – Костя наполягає на тому, щоб вона пішла на весілля саме в ньому. Він хоче щоб Олена схудла. У квартирі Олени, на підвіконні Ніна знаходить баночку з-під ліків, на питання що це таке, Олена каже, що ліки мамині. Тим не менш, зустріч з Мариною, зароджує в Ніні зерно сумніву, вона за допомогою Віталіка знаходить в інтернеті фотографії справжньої дружини Латушкіна і переконується, що саме Марина в суді обманювала її. Відомості з інтернету підтверджує Марков. Тепер Ніна впевнена, що вона стала жертвою обману і її дії в суді призвели до загибелі людини. Вона зустрічається з Мариною, намагається присоромити її, але Марина замість цього звинувачує Ніну в тому, що вона поганий адвокат. Ці звинувачення глибоко чіпають Ніну. Римма здає іспит у школу студію МХАТ. Віталік, зв’язавшись з готами, проходить обряд посвячення, в ході якого гине його товариш. Степану вдається врятувати будинок Савельєвої від палія. Ніна свариться з близькими. Прийшла до них у гості Елла, яка звертає увагу на Зою, їй вона не здається такою вже невинною простушкою.

5 серія «Хто, якщо не я?» опис

Катя і Степан на підставі показань незалежної експертизи домагаються відстрочки судового засідання у справі будинку Савельєвої. Ніна з’ясовує, що зацікавленою стороною у цьому процесі є будівельна фірма її давнього ворога Савічева. Савичев в свою чергу вирішує будь-якими шляхами знищити Ніну. Ден приходить на кастинг в рекламну студію і знайомиться з кастинг директором Лорою. Він проходить кастинг і тепер буде брати участь у зйомках рекламних роликів. Лора пропонує Дену стати його агентом, Ден погоджується, він відмовляє Римму від здачі чергової сесії в юридичному ВУЗі. Римма вирішує кинути інститут і повідомляє про це Ніні. Савичев домовляється з генералом про те, що той зачистить майданчик біля будинку Савельєвої від демонстрантів. Але, побачивши пресу, яку викликала на місце Ніна, ОМОН відступає. Ніна розповідає Лерману про те, як вона помилилася у справі Латушкіної, Лерман обіцяє допомогти їй з переглядом справи, але насправді біжить з цими документами до Савичева, який підключає свої зв’язки в палаті адвокатів з метою позбавити Ніну на підставі цих паперів статусу адвоката. Елла ділиться з Ніною своїми міркуваннями з приводу Зої. Їй здається, що Зоя вже коханка Беркутова. Ніну це зачіпає. Подруги сваряться. Повернувшись від Елли, розпалена парами алкоголю, Ніна застає Зою в кімнаті Беркутова, вона зриває на ній зло. Зоя вибігає з квартири. Беркутов її наздоганяє, вони цілуються. На наступний день Беркутов відправляє Зою на дачу до Серафими. Ніна за допомогою професора виграє процес по дому Савельєвої. Вона поспішає на весілля до своєї подруги Олени, але Степан повідомляє їй, що її терміново викликають в палату адвокатів. Олені на весіллі стає погано. Ніну в палаті адвокатів позбавляють статусу адвоката на підставі документів у справі Латушкіна, представлених Савичевим.

6 серія «Хто, якщо не я?» опис

Після того, як Ніна викрила Марину Смирнову, та приймає рішення розлучитися з Риммою і виганяє її з свого театру. Свого рішення вона Риммі не пояснює, але радить запитати у матері. Ніна, тільки що позбавлена статусу адвоката приходить додому і намагається знайти підтримку у близьких, але замість цього свариться спочатку з Риммою, а потім і з Беркутовим, який їде жити на дачу до Серафими і Зої, забравши при цьому всі гроші. На Ніну нападає апатія, вона лягає на диван і не виходить з дому кілька днів. Їй здається, що її попереднє життя прожите даремно. Вона впевнена, що втратила професію і розуміння близьких, вона не розуміє, що їй тепер робити, адже благополуччя її життя завалилося. Виводять її з цього стану Елла з Катею, які розповідають їй про хворобу Олени. Чуже нещастя надає рішучості Ніні і вона починає діяти, щоб врятувати подругу в той час як лікарі нічого не роблять, а тільки вимагають гроші. Віталік зі своїми друзями – готами, вирішує тікати з Москви. Він краде сімейні гроші, і, скориставшись сваркою батьків, говорить батькові, що живе у матері, а матері, весь час повідомляє, що живе у батька. Хлопці стрибають у товарняк і виїжджають. Римма починає жити у Дена. Щоб отримати хоч якийсь офіційний статус, Ніна влаштовується помічницею до Каті.

7 серія «Хто, якщо не я?» опис

Скориставшись відсутністю Серафими, Зоя спокушає Беркутова. Ніна, стурбована тим, що Віталік не відповідає на її дзвінки, приїжджає до Беркутова на дачу і застає Беркутова в ліжку з Зоєю. Крім того, що їй зраджує чоловік, з’ясовується ще, що пропав Віталік, який на одній з залізничних станцій, тікаючи від охоронців відбивається від хлопців і ховається в покинутому кіоску. У квартирі Беркутових збираються друзі Ніни. Вони кидають всі сили на пошуки Віталіка. Римма приводить Дена, знайомить його з Ніною і Еллою, той активно підключається до пошуків. Олена як і раніше в комі, лікарі нічого не можуть вдіяти, але систематично вимагають грошей у Елли. Віталік знайомиться з двома безпритульними. Вони влаштовують його на роботу, розливати гальмівну рідину. Він вдихає отруйні пари і мало не гине. Степан і Катя перевозять Олену в клініку Корнєєва, давнього приятеля Калганова. Той робить висновок, що Олену лікували неправильно і гроші з них брали незаконно. Ден вирішує позалицятися за Еллою. Віталік з безпритульними відправляється за заробітками до наркоманів.

8 серія «Хто, якщо не я?» опис

Оперативники по боротьбі з наркотиками затримують безпритульних і Віталіка і передають його Ніні. Віталік благає мати допомогти хлопцям уникнути в’язниці, тому що вони врятували йому життя, коли він отруївся розливаючи гальмівну рідину. Ніна обіцяє синові і розмовляє з хлопцями. Вона намагається з’ясувати, чому вони втекли з дитбудинку, але хлопці не зізнаються. Ніна розуміє, що вони щось приховують про своє дитбудинківське минуле. Ден вночі приїжджає до Елли, але вона його випроваджує. Беркутов намагається повернутися до Ніни, але замість того щоб помиритися вони сваряться. Беркутов не вважає себе винним у події. Зоя розігрує бажання покинути Беркутових, щоб не руйнувати їх сім’ю. Беркутов її зупиняє. Елла згадує, що перед тим, як впасти в кому, Олена вживала БАДи для схуднення. Вони спілкуються з мамою Олени і Ніна забирає собі справу Томіліної, яку, за її твердженням спокусив і кинув одну з дитиною одружений шеф. Ніна намагається зблизитися з Калгановим, але у нього з’явилася жінка.

9 серія «Хто, якщо не я?» опис

Зрозумівши, що у Калганова роман, Ніна відповідає на залицяння судді Чипенко і погоджується піти з ним на святковий вечір. Степан зустрічається з випускниками дитячого будинку з якого бігли друзі безпритульники Віталіка і дізнається, що директор цього закладу схиляв їх до розпусних дій. Він на свій страх і ризик вмовляє Маркова провести в навчальному закладі обшук. Марков погоджується зробити це в рамках справи про наркотики. На вечорі Калганов і Ніна зустрічаються, кожен прийшов не один. По поведінці Калганова зрозуміло, що Ніна йому не байдужа. Елла приходить до нареченого Олени – Кості і в розмові з ним розуміє, що Костя її обманює і якось замішаний в історії з БАДами. Їй вдається знайти одну упаковку цих препаратів, що впала за радіатор опалення. У кабінеті лікаря Колотушкина, який вимагав гроші за лікування Олени встановлюють приховану камеру і на наступний день в момент отримання хабара заарештовують. Марков за наполяганням Степана проводить обшук в дитячому будинку і нічого не знаходить. На зворотному шляху Степан згадує, що в одному з приміщень дитячого будинку бачив на стіні матерчате панно, він згадує, що вихованці говорили, про те, що насильник любив називати себе татом Карло. Так як Марков більше не вірить Степану, той викрадає поліцейський автомобіль і знаходить цю кімнату. На підставі фактів насильства Ніні вдається захистити безпритульних, їх відправляють в дитячий заклад в Астрахань.

10 серія «Хто, якщо не я?» опис

Калганову вдається виманити в Москву Латушкіна. Його затримує Марков. Але високі покровителі Латушкіна готують його звільнення. Тоді Калганов звертається до Ніни. Йому потрібна будь-яка зачіпка. Вони разом їдуть до Чипенко, який виписує ордер на арешт за фактом введення суду в оману на процесі позбавлення дружини Латушкіна батьківських прав. Хабарника доктора – Колотушкина звільняють в залі суду через відсутність доказів. Його навіть не позбавляють лікарської ліцензії. Засідання відкладається. Катя зі Степаном і кілька потерпілих в шоці. Щоб припинити процес Колотушкин намагається дати хабар Каті зі Степаном. Ніні вдається натиснути на Марину, що зображала в суді п’яну Латушкіну і та дає в суді свідчення проти Латушкіна, на підставі цього Чипенко подовжує його затримання під вартою. Беркутов збентежений своїми неуспіхами в науці. Скориставшись ситуацією, Серафима дзвонить Пушкову, той приїжджає і вмовляє Беркутова повернутися в традиційну науку. Пушков знайомиться із Зоєю. Та справляє на нього враження.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар