“Хороший хлопець” опис серій

Х

Хороший хлопець” опис серій серіалу 2017 року цієї статті.

“Хороший хлопець” опис серій

1 серія “Хороший хлопець” опис

Настя – журналістка, яка виходить на злочинну схему бізнесменів. Заради просування по кар’єрних сходах. Настя йде на авантюру, але ситуація виходить з-під контролю, і дівчина робить серйозний злочин. Її коханий Олег бере всю провину на себе і опиняється за гратами.

2 серія “Хороший хлопець” опис

Вийшовши з в’язниці, Олег зустрічає Настю в літаку. Вона живе в цивільному шлюбі з бізнесменом Шереметом і у її чоловіка є дочка Дарина. Даші стає погано на борту літака, Олег намагається їй допомогти. Хлопець повертається додому до сестри разом зі своїм новим другом. Настя краде гроші у власного чоловіка. Вона вирішує віддати їх Олегу, щоб компенсувати свою провину.

3 серія “Хороший хлопець” опис

Даша ледь не розбилася на мотоциклі, але її врятував Олег. Мотузка обривається і хлопець падає. Він потрапляє в лікарню. Даша, щоб віддячити Олега купує йому годинник, але він відмовляється приймати подарунок.

Чоловікові Насті потрібна пересадка кісткового мозку. Дівчина натякає Шеремету включити її і сина в заповіт. Тим часом Ярослав влаштовується піаністом в клуб.

4 серія “Хороший хлопець” опис

Даша і Олег почали зустрічатися. Закохані приїжджають до Шереметау на обід, де Олег зустрічається з Настею. Настя підмішує Шеремету снодійне і тим часом зраджує йому з адвокатом. Підтримка адвоката їй потрібна, щоб отримати частку в компанії Шеремета.

Олег хоче відновитися в університеті, але йому відмовляють. Він працює барменом, але й тут Вадим його знаходить і «копає» досьє.

5 серія “Хороший хлопець” опис

Шеремет включив Настю в компанію, і вона повинна продати готель «Сніжний». Даша хоче зірвати угоду. Комерційний директор компанії Денис закоханий в дівчину, і хочу «відбити» її у Олега. А сестра Олега Ксюша закохана в Ярослава. Шеремет виявляє, що Вадим і Настя разом, так що змінює заповіт.

Шеремет лається з дочкою і та віддає йому всі кредитки і йде з дому.

6 серія “Хороший хлопець” опис

Даша втекла з дому і залишилася з Олегом. Шеремет, знаючи про відносини нареченої з юристом Вадимом, починає з неї знущатися. А Олег допомагає хірургу у ветеринарній клініці.

Даша намагається залагодити проблему з водіями, але все виявляється не так просто. Настя підсипає в воду для чоловіка снодійне, але його випиває її син Єгор.

7 серія “Хороший хлопець” опис

Даша дізналася що у Олега і Насті були відносини, що він убив людину.

Брат Анастасії вийшов з в’язниці, і вимагає у сестри гроші. У ветеринарній клініці дівчині стало зле – вона вагітна. Чи зуміє Олег їй допомогти?

Шеремет же переносить весілля на тиждень раніше. Вадим домовляється про те, щоб Олега побили. Даша каже Олегу що не може бути з таким як він.

8 серія “Хороший хлопець” опис

Настав день весілля Насті і Шеремета, Ігор влаштовує “криваве весілля”. Він відправляє невідомо куди власного сина. Шеремет каже Насті, що вона нічого не отримає. Головна спадкоємиця – Дарина, яка і повинна буде стати опікуном Єгора. Настя тікає з дому, щоб знайти сина. Даша тим часом повертається до Олега, вона вирішує довіритися йому. А Олег нічого їй не пояснює.

Настя вирішує підставити брата і відправляє Олегу голосове повідомлення, що він її побив. Олег їде на допомогу Насті, але вона це все придумала, щоб показати Даші, що він любить тільки її.

9 серія “Хороший хлопець” опис

Вадим отруїв Шеремета. А Даша і Олег зіткнулися на мотоциклах, їх стан критичний. Вадим підставив нотаріуса Шеремета, щоб збезчестити компанію конкурентів, а також спалює заповіт Шеремета. До того ж адвокат хоче погіршити стан Даші небезпечними препаратами, але хтось викрадає її з лікарні. Через півроку дівчину так і не можуть знайти.

10 серія “Хороший хлопець” опис

Після ДТП Даша втратила пам’ять. Денис ховає її, а Олег переконаний, що допоможе дівчині все згадати. Настя, як новий президент компанії, намагається налагоджувати зв’язки. Однак ставлення бізнесменів до неї не таке, як вона очікувала. Олег везе Дашу до лікаря, їх помічає брат Анастасії.

11 серія “Хороший хлопець” опис

Сергій викрав Дашу, але Олег врятував її. Люди Вадима знаходять квартиру дівчини, але в цей час нікого немає вдома. Олег вирішує на час сховати Дарину в домі господині клубу Вероніки.

Анастасія веде небезпечну гру: вона хоче, щоб її визнали чинним президентом компанії. У Дарини є тільки тиждень, щоб все згадати і повернутися на посаду в ІД-груп.

12 серія “Хороший хлопець” опис

Даша повертається в ІД-груп і називає Олега своїм нареченим.

Ярослав намагається налагодити відносини з батьками, а Настя запрошує Дарину в будинок Шеремета. Дівчина починає потроху все згадувати.

13 серія “Хороший хлопець” опис

Секретарка Ольга фліртує з Вадимом, а Даша з Олегом повертаються з моря. Вадим дізнається про амнезію Дар’ї. Олегу доручають представляти ІД-груп на тендері замість Даші. Виявляється, що конкурентом компанії є фірма батька Ярослава. Вадим переконаний, що Олег працює на Каменєва. Олег програв тендер, і посварився з Ярославом і сестрою.

Настя морально тисне на Дашу – дівчина згадує минуле свого коханого.

14 серія “Хороший хлопець” опис

Даша знову втратила пам’ять. Денис, не втрачаючи можливість, зізнається дівчині в любові. Сергій намагається перерізати гальма у машини Олега, але той вчасно помічає.

Ярослав підібрав Ксюші пісню, яку вона співатиме на прослуховуванні “Голосу”. Настя бачить, як секретарка нишпорить в її документах, і починає підозрювати Вадима. Той хоче «прибрати» Дашу з компанії.

15 серія “Хороший хлопець” опис

Олег шантажує Настю, щоб вона залишила Дарину в компанії. Ксюші вдалося купити новий будинок, в який вона переїжджає з Ярославом. Олег вирішує, що Сергій може деякий час пожити з ними.

Даша починає згадувати минуле з Олегом. Вадим домовляється з колишнім Дашы, Кирилом, щоб той її обдурив. Але Даша виганяє його. Кирил намагається вбити Олега, але вбиває Овчара.

Поліція зарештовує Олега. Його підозрюють у вбивстві Овчара. Даша готова віддати компанію, аби тільки Олега відпустили.

16 серія “Хороший хлопець” опис

Даша пропонує Олегу одружитися. Виявилося, що Вадим знає, що Настя вбила адвоката 7 років тому. Через стару травму Олегу стає гірше. Настя ставить братові умови: якщо він хоче з ними жити – повинен розлучити Олега і Дашу. Настя благає Олега не одружуватися. Даша залишає компанію, вирушає на мототрек і все згадує.

 

17 серія “Хороший хлопець” опис

Даша вирішила підставити Настю і залишитися в компанії. Вона знайшла відео, на якому видно, що Карпов перерізав гальма на машині мами дівчини.  Даша звинувачує Карпова у вбивстві своєї матері. Карпов тікає. Настя рада, що Карпова немає поруч, але і боїться залишитися без такої підтримки. А Даша і Олег подають заяву в ЗАГС.  Олег і Даша повинні одружитися, але не зірветься церемонія? Олег відчуває, що Даша не говорить йому всієї правди ..

18 серія “Хороший хлопець” опис

Олег боїться за життя Даші, просить її виїхати з міста. Але Даша їде в готель з Денисом. Вранці Даша повертається в дім батька, морально доводить Настю заявами про те, що знайде заповіт.

19 серія “Хороший хлопець” опис

Настя виштовхує Дениса з вікна. Свідок цього – секретар Насті, Ольга. Настя розправляється і з нею. Олег зустрічається з Настею, вимагає, щоб вона зізналася у вбивстві 7-річної давності.

20 серія “Хороший хлопець” опис
Олега знаходить господиня котеджу, його відвозять до лікарні. Йому потрібна термінова операція. Даша чергує біля лікарні: до Олега не пускають. Але Олег сам бачить Дашу, йде до неї. Їх бачить Карпов.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Мар'яна

    коли будуть серії 10 —20?

    Відповіcти
  2. Кристина

    Ну вообще, эта Настя из сериала —с*чка дальше некуда! Вы бы видели остальные серии, она просто сумасшедшая! Жалко Дашку(((

    Відповіcти