“Агент” серіал

А

“Агент” – детективний серіал 2013 року.

“Агент” актори

У ролях: Олексій Серебряков, Агнія Дітковскіте, Юрій Бєляєв, Ірина Бразговка, Ілля Шакунов, Ольга Сумська, Ада Роговцева, Тетяна Лютаєва, Наталія Циганенко, Володимир Горянський, Віктор Сарайкін, Анатолій Зіновенко, Ігор Славінський, Володимир Задніпровський, Олег Прімогенов

“Агент” опис

Секретному агентові спецслужб Андрію Козирєву на прізвисько “Американець”, якого несправедливо засудили за вбивство, одного разу випадає шанс змінити своє життя. Він робить зухвалу втечу з колонії, щоб розшукати свого ворога, довести свою невинуватість і врятувати світ від нового смертельного вірусу, що загрожує загибеллю мільйонам людей.

Кілька років тому Андрій Козирєв та його начальник, генерал Данилов, розробляли справу про новий потужний керований вірусі. У ході розслідування вони з’ясували, що виробництвом вірусу займався їх колишній колега – дехто Самсонов. Але зупинити безжального експериментатора офіцери не встигли. Самсонов вчинив замах, в результаті якого загинули дружина і дочка Козирєва. Незабаром під час вибуху загинув і сам Самсонов, а Козирєв, який опинився головним підозрюваним, був засуджений за його вбивство на 15 років.

Однак тепер, коли Данилов виявив в місті штами вірусу, які збігаються зі старими розробками Самсонова, він вирішує повернути Козирєва на службу. Генерал організовує йому втечу, постачає легендою і новими документами.

Так що в’язень-утікач Андрій Козирєв перетворюється на секретного агента Андрія Зотова, на якого покладена важлива місія – розшукати джерело вірусу і зупинити можливу катастрофу. Включившись в роботу, Зотов швидко починає розуміти, що Самсонов не тільки залишився живий, але саме він і стоїть за всіма таємничими самогубствами і масовими отруєннями в місті. Зотов обіцяє собі у що б то не стало знайти і покарати вбивцю.

У ході розслідування Андрій знайомиться з молодою красунею Настею, що дуже схожа на його покійну дружину. Настя потребує допомоги, і Зотов дозволяє їй тимчасово пожити у його квартирі. Між героями виникає взаємна симпатія, і поступово Настя починає брати участь у розслідуванні. Виявилося, що вона майстерно володіє комп’ютерними технологіями і легко зламує найзахищеніші сайти. Але чим ближче Зотов дізнається свою нову кохану, тим більше у нього виникає до неї запитань.

“Агент” інформація про серіал

Режисери: Георгій Гаврилов, Дмитро Кузьмін
Сценаристи: Дмитро Воронков, Олександр Щербаков
Оператор: Григорій Бєлєнький
Композитор: Микола Парфенюк
Художник: Костянтин Мельников
Продюсери: Катерина Єфанова, Тетяна Воронович
Рік: 2013
Прем’єра: 27 травня 2013 (Росія-1)
Cерій: 16

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар