“Анна-детективъ” серіал

А

“Анна-детективъ” – гостросюжетний серіал 2016 року виробництва Star Media.

“Анна-детективъ” скільки серій – в серіалі 56 серій

“Анна-детективъ” актори

У ролях: Олександра Нікіфорова, Дмитро Фрід, Сергій Друзьяк, Ірина Сидорова, Андрій Риклін, Борис Хвошнянський, Ольга Сумська, Андрій Лук’янов, Микола Денисов, Олена Полякова, Альгіс Арлаускас, Володимир Пивоваров, Галина Звягінцева

“Анна-детективъ” опис

Кінець XIX століття. Анна Миронова, 19-річна дівчина, живе в маленькому повітовому містечку. У неї є природний дар: вона справжній медіум.
Одного разу до Затонська приїжджає новий начальник розшукового відділу поліції Яків Штольман: незручного слідчого висилають на периферію після загадкової справи, яку він розслідував. Нитки злочину тяглися у найвищі ешелони, пов’язані з царською сім’єю, тому сищика постаралися якнайшвидше позбутися. Столичний детектив був упевнений, що занудьгує в провінційному містечку, але роботи виявилося більше, ніж можна було уявити.
Анна і Яків одночасно починають розслідувати складні і заплутані справи. І якщо Штольман з’являється на місці злочину в силу своїх службових обов’язків, то Анну приводять туди… духи. Завдяки підказкам дівчина намагається відновити справедливість, знайти винного. У підсумку Анні вдається розслідувати найзагадковіші злочини, проти яких поліція безсила.

“Анна-детективъ” інформація

Жанр: гостросюжетний детектив

Рік: 2016

Виробництво: Star Media

Продюсери: Влад Ряшин, Віталій Бордачов, Дарина Легони-Фіалко, Катерина Андрієнко

Автори сценарію: Юлія Венгловская, Олексій Колмогоров, Павло Кім, Сергій Голубєв Марія Кретиніна

Режисери-постановники: Фелікс Герчиков, Євген Семенов, Артур Румунська, Сергій Мезенцев, Денис Карро, Віталій Бордачов

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар