“Анка з Молдаванки” серіал

А

“Анка з Молдаванки” серіал 2015 року з Катериною Кузнєцовою в головній ролі.

“Анка з Молдаванки” скільки серій – в серіалі 10 серій.

“Анка з Молдаванки” актори

Актори: Катерина Кузнєцова (IV), Антон Шагін, Станіслав Бондаренко, Валерій Бассель, Владислав Вовк, Юлія Гершанік, Євген Гиммельфарб (II), Юрій Глухарьов, Анатолій Головань (II), Наталя Доля, Валерій Жуков (II), Тетяна Іванова ( II), Олександр Іваненко, Михайло Іванов (XI), Сергій Калантай, Сергій Калюка, Олег Карпенко (II), Тимофій Криницький, Станіслав Лісовий, Володимир Ліліцкій, Роман Лях (II), Тамара Морозова, Богдан Паршаков, Валентина Прокоф’єва, Ольга Равицька , Віктор Раду, Ігор Рубашкін, Віталій Салій, Олександр Суворов (III), Ігор Тільтіков, Леонід Титов (II), Ірина Токарчук, Денис Фалюта, Роман Федосєєв, Геннадій Форощук, Валерій Швець, Олег Школьник, Андрій Шляхов, Павло Шмарьова, Сергій Юрков, Олена Ященко

“Анка з Молдаванки” опис

“Анка з Молдаванки” опис серій

1970-і роки, Одеса. Аня Ксенакі – дівчина з інтелігентної родини, одного разу знайомиться з молодим чоловіком Аркадієм Сотниковим. Незабаром з’ясовується, що він є ватажком одеської банди, що промишляє грабежами.
Але кримінальна романтика захоплює Аню. Вона закохується в Сотникова і разом з ним починає планувати злочини, проявляючи при цьому неабияку вигадку і фантазію. Сотников ж після зустрічі з Анею грабує тільки для того, щоб почати нове життя.
Часті нальоти змушують кинути на пошуки їх організатора кращі сили УГРО. У цей час до Одеси повертається Микола Васильєв – син міського начальника карного розшуку і перше кохання Ані, з яким її розлучили в юності. Дівчина з родини грека, що мала родичів за кордоном, здавалася не найкращою партією висхідній зірці карного розшуку, і батьки відправили Миколая в Москву. Тепер волею долі Васильєв очолює пошуки Сотникова.
Микола йде по сліду банди, не підозрюючи, що одним з ініціаторів злочинів є Аня, юнацькі почуття до якої, так і не пройшли.
У якийсь момент Аня розуміє, що любить обох. Дівчина опиняється в епіцентрі протистояння відразу декількох сил. Їй доводиться жити подвійним життям, і в силу обставин допомагати і Васильєву, і Сотникову.
Оперативники і кримінальники починають підозрювати, що «Анка» – «засланий козачок». І якщо вона терміново щось не придумає, то загине …

“Анка з Молдаванки” інформація

Режисер: Володимир Янощук
Сценарист: Марина Кошкіна
Оператор: Юрій Бехтерєв
Композитор: Ілля Духовний
Художник: Ігор Бриль
Продюсери: Дмитро Фікс, Максим Стішов, Катерина Єфанова, Людмила Худорожков (іcп.)
Виробництво: Мотор фільм студія
Рік: 2015
Cерій: 10
Жанр: кримінальний фільм, мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар