«Аромат шипшини» серіал

А

«Аромат шипшини» серіал 2014 року – мелодрама про молодість, надії на щасливе майбутнє, любов.

Скільки серій «Аромат шипшини» – в серіалі 32 серії.

«Аромат шипшини» актори

У ролях: Марія Ільїна, Ірина Фролова, Маріетта Цигаль-Поліщук, Ангеліна Кузнєцова, Юрій Цурило, Яніна Соколовська, Катерина Семенова, Сергій Баталов, Сесіль Свердлова, Максим Демченко, Яна Котелевська

«Аромат шипшини» опис

Солодкуватий і дещо терпкий аромат квітів шипшини для героїнь фільму символізує собою аромат молодості, що давно пішла і від того є ще більш бажаною, спогади про яку ще свіжі у пам’яті. 80-ті роки минулого століття. Ткацька фабрика, єдине підприємство у невеликому селищі, мимоволі стає центром “всесвіту” для місцевого населення: на ній працює більша частина мешканців, сюди приходять колишні випускники школи, які не продовжили на навчання, приходять тимчасово і часто-густо залишаються назавжди, оскільки альтернативи все одно немає, хіба що поїхати у пошуках кращої долі до великого міста.

Звичне життя, повне звичайних побутових труднощів, не таке нудне, як може видатися на перший погляд: прості людські турботи перемежовуються з романтичними, амурними клопотами, тут так само закохуються, одружуються – загалом, життя кипить. Фільм змальовує тривалий період часу, йде поруч з героїнями майже усе їхнє життя. Долі головних героїнь багато в чому схожі між собою, але ставлення до подій у своєму житті у кожної з них різне: дружба і сварки, кохання і зрада, здоров’я і недуги – усе це кожна з них сприймає по-своєму.

З роками приходить зовсім інше осмислення подій, лояльніше і не таке категоричне, як в юності: чимало з того, що видавалось важливим колись, тепер втрачає цінність; сварки і чвари здаються дурними і не мають сенсу; старі образи відгукуються у серці не таким гострим болем; за деякі власні вчинки стає просто соромно. Якби можна було повернути час назад і все виправити, то кожна з героїнь скористалася б таким шансом, тому що вони впевнені, що могли ще у молодому віці змінити свою долю.

«Аромат шипшини» інформація про серіал

  • Жанр: мелодрама
  • Режисери: Олег Шеремет-Доска, Тетяна Мірошник, Вадим Дербеньов
  • Сценаристи: Нонна Агаджанова, Тетяна Мірошник, Олена Старкова (уч.)
  • Оператори: Олексій Жарков (II), Авіс Прівін, Микита Блінов
  • Композитор: Юрій Лорес
  • Художник: Андрій Васнєцов
  • Продюсер: Нонна Агаджанова
  • Рік: 2014
  • Cерій: 32
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар