“Завтра буде завтра” опис серій

З

Завтра буде завтра” опис серій серіалу 2003 про кохання та помсту в цій статті.

“Завтра буде завтра” зміст серій

1 серія “Завтра буде завтра” опис

Син багатого олігарха Валентина Панченко Петро повідомляє своїм батькам, що він не хоче одружуватися на дочці партнера свого батька Юхима Ревуцького, Лізі, а своєю обраницею бачить дівчину, що виросла в дитячому будинку. Її звуть Маша Петрова. Вони познайомилися на комп’ютерній виставці півроку тому і обидва закохані один в одного. Маша – студентка першого курсу Політехнічного інституту. Петро хоче, щоб батько влаштував Машу працювати у себе на фірмі. Спочатку батьки приймають цю новину з обуренням, але пізніше просять Петра познайомити їх з дівчиною.

2 серія “Завтра буде завтра” опис

Маша у відділенні міліції намагається пояснити, що вона не має ніякого відношення до наркотиків і просить подзвонити своєму нареченому Петру. Їй пред’являють звинувачення в зберіганні та розповсюдженні наркотиків у складі міжнародного злочинного угруповання, що складається з іноземних студентів інституту, в якому вона вчиться.
Панченко старший наймає для Маші дорогого адвоката. Адвокат каже їй, що докази проти неї занадто очевидні: і наркотики, знайдені у неї, і показання свідків. Він наполягає, щоб Маша визнала свою провину.
До Петрової на побачення в КПЗ приходить Петро. Дівчина просить захистити її і витягнути з в’язниці, тому що вона любить його і чекає від нього дитину. Петя заявляє, що батьком її дитини є один з членів злочинного угруповання. Він ознайомився з матеріалами кримінальної справи і зрозумів, що його колишня наречена злочинниця і брехуха.

3 серія “Завтра буде завтра” опис

Маша відправляє запит в прокуратуру про перегляд своєї справи. Вона постійно пише Петру листи про те, що ні в чому не винна перед ним. Маша сподівається, на те, що Петя, прочитавши її послання, витягне її з в’язниці.
В одному з телевізійних репортажів Маша бачить, як Панченко відкриває нову фірму. Бачачи Машину зацікавленість, Саша розпитує її, звідки вона знає олігарха. Марія все розповідає подрузі. Олександра пояснює Маші, що її, швидше за все, підставив «майбутній свекор», який не зацікавлений у появі бідної родички в своїй родині. Тому, потрібно бути реалісткою і не особливо розраховувати на допомогу від сімейства Панченко.

4 серія “Завтра буде завтра” опис

Відразу кілька увязнених починають страждати від постійного розладу шлунка. Серед них Чита і її підручні. У Маші починається «лихоманка». Начальниця налякана раптовою напастю перед приїздом телебачення. Вона наказує доктору не повідомляти в район про епідемію і збирається впорається підручними засобами. Доглядати за «смертельно-хворою» Машею вона призначає Галину.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар